پورغلامي:مشکل باشگاه بي پول است

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي با اشاره به اينکه اين تيم درفصل نقل و انتقالات نتوانسته هيچ بازيکني را جذب کند،گفت:مشکل باشگاه بي پول است و من از اين مشکل سرسام گرفته ام.
فرهاد پورغلامي افزود:فصل نقل وانتقالات روبه پايان است و ما متاسفانه نتوانستيم با هيچ بازيکني قرارداد رسمي ثبت کنيم اين درحالي است که در فصل گذشته نتايج خوبي گرفته و يکي از تيم هاي خوب ليگ دهم بوديم.
وي افزود: درعين حال مذاکراتي با سعيد يوسف زاده و سيد جلال رافخايي انجام داده ايم اما به دليل بي پولي کارمان روز به روز سخت تر مي شود چرا که براي صدور رضايتنامه و ثبت قرارداد رسمي به پول نياز مبرم داريم البته براي تکميل تيم بايد چند بازيکن ديگر را نيز به خدمت بگيريم.
سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي با گلايه مندي شديد از مسوولان اين تيم ادامه داد:‌ وظيفه من تهيه پول براي باشگاه نيست اما به دليل اينکه کسي به فکر مجموعه تيم نيست مجبورم اين روزها به فکر تهيه پول باشم تا تيم را سرپا نگاه دارم.
پورغلامي تاکيد کرد: هنگام تمرينات تمرکز لازم را بر روي کار بازيکنان ندارم و بي پولي به مهم ترين دغدغه ذهني ام تبديل شده است.
به گفته وي از طرف ديگر باشگاه هنوز به تعهداتش در خصوص بازيکنان حاضر نيز عمل نکرده و 30 درصد مبلغ قراردادشان را به آنها نداده است و اين موضوع نيز به مشکلات ديگر اين روز هاي تيم ملوان تبديل شده است.
وي درادامه اظهارداشت:خدا را شکر که در فصل گذشته نتيجه خوبي گرفتيم وگرنه نمي دانم مسوولان با ما چه برخوردي مي کردند.
وي معتقد است مسوولان باشگاه و استان بايد هرچه سريع تر تکليف اين تيم را مشخص کنند و اگر تمايلي به تيم داري ندارند بهتر است اين موضوع را زودتر اعلام کنند چرا که فردا دير است.
سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي درخصوص بازيکناني که در اين فصل از اين تيم جدا شده اند نيز گفت: مهرداداولادي،‌هادي تاميني،‌حسن جعفري و پژمان نوري از اين تيم جدا شده و اين فصل با ما نيستند و ما متاسفانه هنوز نتوانسته ايم جانشينان مناسبي براي آنها پيدا کنيم.
گفتني است؛‌تمرينات تيم ملوان سه هفته پيش آغاز شده و اين تيم شب گذشته از اردوي يک هفته اي اردبيل به انزلي بازگشته است.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.