هم فحاشی بشنویم هم معذرت خواهی کنیم ؟

محمد احمدزاده پيش از ديدار برابر پرسپوليس در جام حذفي، مصاحبه‌اي انجام داده و گفته بود که اميدوار است ديدار دو تيم 11 به 11 برگزار شود. اين حرف باعث اعتراض مسئولان کادر فني و مديريتي سرخ‌پوشان شد و از احمدزاده شکايت کردند. در نهايت، کميته انضباطي احمدزاده را به پرداخت 20 ميليون ريال جريمه نقدي و عذرخواهي رسمي از باشگاه پرسپوليس محکوم کرد.

مگر مي‌شود چنين حکمي را قبول کرد؟ در بازي با پرسپوليس در جام حذفي 90 دقيقه به من و تيمم و به ويژه مازيار زارع فحاشي شد، آن وقت من بايد از پرسپوليس عذرخواهي کنم؟ به نظر من مشکل فوتبال ايران همين احکامي است که به ضرر تيم‌هاي شهرستاني صادر مي‌شود ، اصلا چنين چيزي قابل قبول نيست که بازيکنان ملوان مورد بدترين فحاشي‌ها قرار بگيرند و آن وقت کميته انضباطي ما را مجبور کند که معذرت خواهي کنيم. پرسپوليسي‌ها بايد از ما معذرت خواهي کنند نه ما از آنها! باشگاه پرسپوليس بايد از ما و به ويژه مازيار زارع عذرخواهي کند چون همه ايران ديدند که در آن بازي چقدر زياد و چقدر زشت به او فحاشي شد.

سوال من اين است که چرا کسي از پرسپوليسي‌ها نمي‌خواهد که به خاطر رفتار زشت تماشاگرانشان عذرخواهي کنند؟ آقاي کفاشيان! آيا اين حکم، به واقع نشاني از عدالت است؟ من واقعا اين حکم و جريمه تعيين شده را قبول ندارم.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.