ملوان با شکست استقلال فيناليست شد

حضور قوهاي سپيد در فينال پس از 20 سال

ملوان با شکست استقلال فيناليست شد

تيم فوتبال ملوان انزلي با پيروزي 2 بر يک مقابل استقلال پس از 20 سال به فينال جام حذفي راه پيدا کرد.


ديدار تيم هاي ملوان و استقلال در مرحله نيمه نهايي جام حذفي از ساعت 17 در ورزشگاه تختي انزلي با حضور 20 هزار تماشاگر آغاز شد.

در دقيقه 8 بازي هادي تاميني مدافع پيش تاخته ملوان با ضربه سر و در حالي که مدافعان استقلال ايستاده بودند دروازه استقلال را باز کرد.
در ادامه مسابقه هادي شکوري شوتي محکم را به سمت دروازه ملوان فرستاد که اين توپ به نظر مي‌رسيد درون دروازه قرار گرفته اما داور اعتقادي به رد شدن توپ از خط دروازه نداشت.

استقلال در همان دقايق ابتدايي بازي در نيمه دوم صاحب موقعيت شدند که دروازه‌بان ملوان فرصت را از برهاني گرفت، اما در ادامه بازي اين شاگردان پورغلامي بودند که با انگيزه تر از استقلالي ها توپ را در زمين به گردش در آوردند و در دقيقه 52 مهرداد اولادي گل دوم ملوان را به ثمر رساند.

شاگردان مظلومي که حملات نصفه و نيمه‌اي داشتند، سرانجام در دقيقه 75 توسط فرهاد مجيدي يکي از گل هاي خورده را جبران کردند.
آبي پوشان در ادامه نيز يک توپ به تيرک دروازه ملوان زد. استقلال در دقايق پاياني موقعيت هاي خوبي را از دست داد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده يدالله جهانبازي بود. وي به تاميني و نزهتي و حسني صفت از ملوان و اميرآبادي و آشوبي و مجيدي از استقلال کارت زرد نشان داد. همچنين در دقيقه 60 تاميني اخراج شد.
ملوان با اين پيروزي نه تنها 10 نفره به پيروزي رسيد بلکه توانست پس از 20 سال در فينال جام حذفي حضور پيدا کند. پيش از اين ملوان در آخرين حضور خود در فينال جام حذفي در سال 70 2 بر يک از پرسپوليس شکست خورده بود.
با اين حساب فينال جام حذفي به صورت رفت و برگشت برگزار مي شود و ملوان براي شناخت رقيب خود بايد منتظر برنده ديدار پرسپوليس و فولاد باشد. ملوان در ديدار رفت ميهمان است.

بازيکنان ملوان:
علي حسني صفت، سعيد سالارزاده، هادي تاميني، بابک پورغلامي، ابوالحسن جعفري، محمد همرنگ، پژمان نوري، محسن مسلمان(78- محمد رستمي)، مهرداد اولادي، محمد نزهتي( 90+3 ، محمد حيدري(64- آلن باسيچ)
سرمربي: فرهاد پورغلامي

بازيکنان استقلال:
وحيد طالب لو، امير حسين صادقي، هادي شکوري( 61- اسماعيل شريفات)، پژمان منتظري، فرزاد آشوبي، مهدي امير‌آبادي، ايمان مبعلي، آرش برهاني( 85- محسن يوسفي)، هوار ملا محمد( 75- حنيف عمران زاده)، فرهاد مجيدي، مجتبي جباري
سرمربي: پرويز مظلومي

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.