ایراندوست: ملوان متکی به فرد نیست

مریم ایراندوست با بیان اینکه تعدادی از بازیکنان در ملوان تجربه کافی ندارند، اظهار داشت: ۲ – ۳  بازیکن داریم که زمان کمی را در نیم‌فصل در زمین بوده‌اند، بازیکنان خوبی هستند اما هماهنگی و تجربه ندارند…

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره برنامه تیم ملوان در نیم‌فصل دوم و جذب بازیکن گفت: نرخ بازیکن ملی حدود ۵ میلیون است اما بازیکنان در همان نیم‌فصل اول جذب شده‌اند و از طرفی باشگاه نیز چنین بودجه‌ای را برای جذب بازیکن ندارد.

وی ادامه داد: در نظر داشتیم آذر موسوی و محبوبه یوسف‌پور را در اختیار بگیریم، اما از آنجا که لیگ دسته اول فوتسال از دی‌ماه آغاز می‌شود و حضور این بازیکنان در این لیگ نمی‌توانیم آنها را به خدمت بگیریم. متأسفانه نیم‌فصل اول را از دست دادیم و باید با بازیکنان بومی تمرینات را پیگیری کنیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان با بیان اینکه تعدادی از بازیکنان در این تیم تجربه کافی ندارند، اظهار داشت: ۲ – ۳  بازیکن داریم که زمان کمی را در نیم‌فصل در زمین بوده‌اند، بازیکنان خوبی هستند اما هماهنگی و تجربه ندارند. باید با آنها کار کنیم تا در نیم‌فصل دوم از آنها استفاده کنیم.

ایراندوست درباره بازی آخر این تیم مقابل سرخ‌پوشان که منجر به شکست ملوان و از دست دادن نایب‌قهرمانی شد، تصریح کرد: ما بازی را به مریم رحیمی باخیتم. این بازیکن پدیده است و خوشحالم که در سطح بین‌المللی می‌توانیم از این بازیکن استفاده کنیم. ملوان با کار تیمی و تاکتیکی توانست به گل دست پیدا کند و متکی به فرد نبود. به گرگان هم تبریک می‌گویم که چنین بازیکنی را در اختیار دارد و می‌تواند سال‌ها از او استفاده کند. ما در بازی آخر دو بازیکن را برای مهار وی در نظر گرفتیم اما کاری از پیش نبردیم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.