انصاري‌فرد سرباز باشد به تيم نظامي مي‌رود

انصاري‌فرد سرباز باشد به تيم نظامي مي‌رود

کريم انصاري فرد، مهاجم فصل پيش سايپا سوژه اصلي فوتبال ايران است اين بازيکن از طرفي قبل از انتخاب باشگاه مورد نظر خود مشمول خدمت سربازي است و مسولان تا فردا اين موضوع را رسما اعلام مي کنند.

در حالي که مسئولان دو تيم استقلال و پرسپوليس بر سر جذب اين بازيکن، درگير هستند و هنوز در خصوص وي تصميم گيري نهايي نشده است، شرايط طوري پيش مي رود که احتمال عدم حضور اين بازيکن در دو تيم استقلال و پرسپوليس وجود دارد.

گفتني است، اعلام شده است اين بازيکن مشمول خدمت سربازي شده است و اگر اين اتفاق توسط مسئولان اعلام شود و انصاري فرد در يک تيم نظامي فوتبال خود را دنبال کند و به دنبال حضور دو تيم بزرگ پايتخت نباشد.

اين در حالي است که گفته مي شود مسئولان تيم پرسپوليس با وي قرار داد داخلي امضا کردند و قرار است که وي پيراهن اين تيم را در فصل آينده بر تن کند، اما بحث سربازي شرايط را براي اين تيم تغيير داده است.


شايان ذکر است، از طرف ديگر اين بازيکن از طريق يک مدير برنامه در خارج از کشور در حال بررسي پيشنهاد خارجي است، زيرا وي قصد دارد براي حضور در خارج از کشور اقداماتي را انجام دهد.

حتي به مسئولان دو تيم استقلال و پرسپوليس نيز اعلام کرده است در صورتي که با پيشنهاد خارجي روبه رو شود، درنگ نکرده و راهي کشور اروپايي مي شود زيرا برنامه وي براي حضور در ليگ اروپايي است و قصد دارد اين تصميم و هدف را عملي کند.

وي قصد دارد در صورت حضور در هر تيمي در ليگ ايران، قرار داد مشروط امضا کند تا براي جدايي دچار مشکل نشود.

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.