اخبارنادرست به کادرفني داده‌اند (گهر)

حسين هدايتي گفت: من مالک گهر نيستيم بلکه بهره‎بردارم و تا پايان فصل در کنار گهر مانده و اين تيم را حمايت خواهم کرد.
وي شايعه کنار رفتنش از گهر را رد کرد و افزود: من در جريان اين شايعات نيستم و فعلاً چنين قصدي ندارم. اگر کسي بگويد به وجود من نياز نيست و مي‎تواند تيم‎داري کند دستش را مي‎بوسم و تيم را واگذار مي‎کنم.

هدايتي با بيان اين‎که به عنوان حامي مالي در خدمت مردم لرستان به ويژه‎ دورودي‎ها هستم، عنوان کرد: آقاي آيت‎الله‎زاده به سبب کسالتي که داشت استعفا داد و براي مردم دورود فرقي ندارد چه کسي مديرعامل باشد و آنها با تمام وجود از تيم‎شان حمايت مي‎کنند.

مالک باشگاه استيل آذين تهران با ابراز نارضايتي از بسته شدن گهر در اول فصل، تصريح کرد: مجموع باشگاه بايد از ابتدا قدرتمندانه بسته مي‎شد که متأسفانه آن زمان خوب تدارک ديده نشده بود.

وي يادآورشد: از بازي دهم فصل تيم را تحويل گرفتيم و تا حالا حدود 15 ميليارد ريال هزينه کرده‎ام. بهترين البسه را تهيه و تمام بدهي‎ها را پرداخت کرده‎ام، اگر کسي بگويد از ما طلب دارد به هيچ وجه صحت ندارد و بايد مدرک بياورد.

هدايتي در ادامه خاطرنشان کرد: در نقل و انتقالات نيم‎فصل به آقايان گفتم بازيکن جديد بگيرند که گفتند مايلي‎کهن به جوانان اعتقاد دارد و اين‎که مي‎گويند مشکل مالي داشته‎ايم درست نيست. اگر از من پول خواسته‎ و نداده‎ام، حق با آنهاست. شايد به کادرفني اخبار نادرست داده‎اند چون در اين خصوص مشکلي نداشته‎ايم.

مالک باشگاه ملوان يادآور شد: همين الان بالغ بر 400 ميليون تومان دست مديرعامل سابق است و بي‎پولي ما صحت ندارد. در جلسه‎‎اي که چند روز پيش با آقاي مايلي‎کهن داشتم، گفتم اگر بازيکن آزاد مي‎خواهد به تيم اضافه کند مشکلي نيست.

وي با اشاره به صحبت‎هاي آيت‎الله‎زاده که گفته هدايتي تاکنون 950 ميليون تومان براي گهر هزينه کرده، اظهار کرد: نمي‎دانم اين حرف را روي چه اصولي بيان کرده در حالي‎که به حساب ايشان 15 ميليارد ريال واريز کرده‎ام. آيت‎الله‎زاده مي‎گويد صورت‎حساب مالي را به آقاي عابديني و نماينده دادستاني تحويل داده حال من يک سوال دارم، بايد صورت‎حساب را به کسي بدهد که به عنوان مديرعامل او را انتخاب کرده يا به آقاي عابديني؟!

هدايتي در پايان گفت: براي اين‎که ثابت کنم اين پول را به حساب آقاي آيت‎الله‎زاده واريز کرده‎ام، تمام اسناد را منتشر مي‎کنم تا همه متوجه شوند اين وسط چه کسي دروغ مي‎گويد.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.