احمدزاده : ملوان عالی بود

محمد احمدزاده پس از تساوي 2 بر 2 ملوان برابر پرسپوليس عنوان کرد:

فکر مي‌کنم در 25 دقيقه اول نيمه نخست کاملا برتر بوديم و در 20 دقيقه پاياني بازي کمي به تعادل کشيده شد. ما در زماني که برتر بوديم يک گل سالم به ثمر رسانديم که داور حتما توجيهي براي مردود اعلام کردن آن دارد. در نيمه دوم سرعت بازي بسيار بالا بود هر دو تيم بازي تهاجمي انجام دادند که واقعا از فوتبال لذت برديم. همانطور که پيش بيني مي‌کرديم دو تيم براي گرفتن يک امتياز به ميدان نيامده بودند و همين امر باعث شد که زيبايي فوتبال دو چندان شود. از شکل بازي راضي هستيم اما از نتيجه به دست آمده به هيچ عنوان. تيم ملوان و تماشاگران راضي نيستند ما شانس پيروزي با گل‌هاي بيشتر را داشتيم اما زيبايي فوتبال همين است که نتيجه آن غير قابل پيش بيني است. به تمام بازيکنانم خسته نباشيد مي‌گويم سرعت بازي در اين ديدار مثال زدني بود.

احمد‌زاده درباره اينکه اگر توپي که پژمان نوري به تيرک دروازه زد و در مقابل، ياران پرسپوليس به گل رسيدند، تصريح کرد:

هيچ چيز در فوتبال قابل پيش بيني نيست اگر آن توپ گل مي‌شد شايد ما آن بازي را واگذار مي‌کرديم، زيبايي فوتبال هم همين است. ما موقعيت‌هاي زيادي داشتيم که نتوانستيم به گل دست يابيم آن صحنه هم يکي از آن فرصت‌ها بود. خوشحالم که توانستيم فرصت‌هاي زيادي را خلق کنيم. در اين ديدار خوش شانس نبوديم نمي‌گويم پرسپوليسي‌ها خوش شانس بودند.

سرمربي تيم ملوان درباره ديدار جام حذفي برابر پرسپوليس در تهران گفت :

اگر ما بازيکنان ملي پوش خود را داشته باشيم ضرر خواهيم کرد. بهتر است توازن و برنامه ريزي مناسبي در اين امر صورت بگيرد تا تمام تيم‌ها با قواي برابر در اين مسابقات شرکت کنند. نبايد به گونه‌اي باشد که در اذهان بوي جانب داري به مشام برسد.

وي در خصوص داوري گفت:

نمي‌توانم خيلي در اين مورد صحبت کنم ما همچون خارجي‌ها نمي‌توانيم در مورد مسائل جانبي صحبت کنيم آنها آزادترند. داوران در انزلي احساس امنيت مي‌کنند و به همين دليل فدراسيون هم اکثر داوراني را که براي اولين بار مي‌خواهند سوت بزنند در ملوان آزمايش مي‌کنند. صالحي نيز با توجه به اين شرايط انتخاب شد و مورد استقبال هم قرار گرفت ،  اميدوارم کارشناسان در مورد اين مسئله صحبت کنند و صالحي روز خوبي را گذارنده باشد. صالحي بايد توجيه خوبي در خصوص مردود اعلام کردن گل دوم ما داشته باشد.

احمدزاده با اشاره به ضد حملات پرسپوليس تصريح کرد:

در نيمه دوم بازيکنان پرسپوليس منتظر ضد حملات بودند. با توجه به توانايي هايي که اين تيم دارد وقتي ديدند ما در حال حمله هستيم بهترين ابزار را استفاده کردند و روي ضد حملات برنامه ريزي کردند. در واقع ما در نيمه دوم اسير ضد حملات پرسپوليس شديم. بازيکنان ما بي مهابا حمله مي‌کردند و پرسپوليس نيز روي ضد حملات برنامه داشت.

سرمربي ملوان در مورد اينکه شايعاتي مبني بر دوپينگ بازيکنان پرسپوليس مطرح شده بود يادآور شد:

 زماني که بازيکنان نمي‌توانند چندين پاس رد و بدل کنند و يار خودي را پيدا کنند نمي‌توانند چنين نظري داد. تيم پرسپوليس با دروازه بان خود بازي سازي مي‌کرد. پرسپوليس از بهترين حربه استفاده کرد و در ضد حملات برنامه ريزي کرده بود. به هر حال به هيچ عنوان نمي‌توان وارد اين مسائل شد.

در مورد جذب بازیکنان قدیمی ملوان و تمایل برگشتشان پرسیدم ، که اشاره کرد :

به  اگر بازيکن در ابتداي فصل در اختيار مي‌گرفتيم بسيار بهتر بود زيرا جاي خالي تيم‌ها بيشتر بود و مي‌توانستيم راحت تر به بازيکنان مد نظر دست يابيم اما به هر حال با آغوش باز تمام بازيکناني که دوست دارند در ملوان حاضر شوند پذيرا هستيم ولی با شرایط و با ضوابط باشگاه

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.