امروز جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
۲۲:۳۱:۳۹ - سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احمدزاده : اميدوارم اسير ناداوري نشويم
محمد احمدزاده با اشاره به تاريخ ديدارهاي دو تيم فوتبال پرسپوليس تهران و ملوان بندرانزلي در گذشته اضافه کرد: همواره ديدار تيم هاي پرسپوليس تهران و ملوان بندرانزلي به خصوص در جام حذفي، حواشي فراواني داشته است که از جمله مي توان به ناداوري ها عليه تيم ملوان اشاره کرد. وي افزود: تاريخ گواه است […]

محمد احمدزاده با اشاره به تاريخ ديدارهاي دو تيم فوتبال پرسپوليس تهران و ملوان بندرانزلي در گذشته اضافه کرد: همواره ديدار تيم هاي پرسپوليس تهران و ملوان بندرانزلي به خصوص در جام حذفي، حواشي فراواني داشته است که از جمله مي توان به ناداوري ها عليه تيم ملوان اشاره کرد.

وي افزود: تاريخ گواه است که در بيشتر بازي هايي که بازنده بوديم، با ناداوري مغلوب پرسپوليس شده و از اين موضوع ناراحتيم با اين همه اميدوارم در بازي فردا (چهارشنبه)، اسير ناداوري و ساير موضوعات نشويم.

سرمربي تيم فوتبال ملوان بندرانزلي در پاسخ به اين سوال که مسوولان باشگاه پرسپوليس مي خواهند از وي به دليل اين اظهارات که پيش از اين نيز به آن ها اشاره کرده است، شکايت کنند نيز گفت: شکايت کنند، چيزي خلاف واقع نگفته ام که بترسم در عين حال آماده پاسخ گويي در هر محکمه اي هستم.

وي بار ديگر تاکيد کرد: ‌ما با توجه به سابقه تاريخي برگزاري ديدار هاي اين دو تيم، نگران اين ديدار آن هم در ابتداي جام حذفي هستيم البته اين نگراني فقط به تيم ما باز نمي گردد و مردم شهرستان بندرانزلي نيز از اين بابت نگران هستند.

احمدزاده با اين همه و در خصوص ديدار فردا (چهارشنبه) تيمش برابر پرسپوليس عنوان کرد: ديدار اين دو تيم به رغم اين مسايل همواره ديداري زيبا بوده است با اين تفاوت که بازي فردا(چهارشنبه) ما مقابل پرسپوليس در جام حذفي است.

به گفته وي به طور حتم اين مساله در بازي فردا تاثير خواهد گذاشت به طوريکه تيم ها احتياط را در دستور کار خواهند داشت.

به اعتقاد وي هواداران دو تيم نبايد در بازي فردا انتظار بازي بي مهابا را داشته باشند با اين همه معتقدم بازي اين دو تيم بازهم زيبا خواهد بود.

به گفته وي، کادر فني و بازيکنان دو تيم به خوبي مي دانند اين بازي تکرار نشدني است و شکست در آن به معناي خداحافظي با جام حذفي است که هيچ کدام به دنبال آن نيستيم.

احمدزاده در باره مصدومان تيمش نيز گفت: به جز عليرضا رمضاني که به علت مصدوميت از ناحيه کمر نمي تواند تيم را همراهي کند، بازيکن مصدوم ديگري نداريم.

وي در خصوص ميزان مصدوميت رمضاني نيز تصريح کرد: طبق نظر پزشک معتمد، رمضاني ديسک کمر دارد و بايد درمان را از همين امروز شروع کند و از اين رو به نظر مي رسد وي تا چند هفته نتواند تيم را همراهي کند.

تيم ملوان بندرانزلي در ادامه برگزاري مرحله يک شانزدهم نهايي مسابقه هاي فوتبال جام حذفي باشگاه هاي ايران، ساعت 15/16دقيقه فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادي تهران به ديدار تيم پرسپوليس تهران مي رود.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. afshin   آذر ۲۸, ۱۳۹۱  

  گل‌محمدي: دلم روشن است

  گل‌محمدي گفت: ناکامي پرسپوليس مربوط به اين فصل نيست اما دلم روشن است و با صبوري و حمايت هواداران و مسوولان باشگاه، شک ندارم که اين تيم به مسير اصلي برمي‌گردد.
  [گل‌محمدي: دلم روشن است]

  يحيي گل‌محمدي افزود: با توجه به اتفاقات اخير در شرايط خاصي جام حذفي را آغاز مي‌کنيم. پرسپوليس در نيم فصل اول از نظر فني، روحي و رواني مشکلاتي داشت. بدشانسي‌ها هم مزيد بر علت شد تا نتايج مورد انتظار به دست نيايد. در اين مدت تمام تلاش خودم را کرده‌ام تا از نظر روحي، رواني و فني به شرايط بهتري برسيم. يک هفته‌اي، دست تنها بودم ولي خوشبختانه تا حد زيادي مشکلات را حل کرديم و بازيکنان با انگيزه زيادي آماده بازي هستند.

  به گزارش ايسنا،وي ادامه داد: ملوان مجموعه‌اي قابل احترام و تيمي خوب است اما پرسپوليس هم به دنبال اداي دين به هواداران است. اميدوارم هواداران با حضور پر تعداد خود در ورزشگاه، مايه دلگرمي تيم شوند و انرژي لازم را براي نتيجه گرفتن ايجاد کنند. آنها مي‌توانند با پشتيباني خود انگيزه لازم را ايجاد کرده و شرايط روحي و رواني بازيکنان را در بهترين حالت ممکن قرار بدهند. حمايت هواداران مي‌تواند به موفقيت تيم در جام حذفي و کم شدن فاصله امتيازات در ليگ کمک کند.

  گل‌محمدي درباره اينکه در شرايط فعلي هدايت سرخپوشان را بر عهده گرفته است، تصريح کرد: حدود سه ماه است که کنار تيم قرار دارم. از تمام مشکلات تيم با خبر بودم و با جزئيات آن آشنا شدم. کميته فني، هيات مديره و مدير عامل به اتفاق باور داشتند که در اين شرايط، مي توانم به تيم کمک کنم و اعتماد کردند. در حال حاضر مسووليت بزرگي را قبول کرده‌ام و شب و روز وقت مي‌گذارم. هر کاري از دستم بر بيايد براي سربلندي تيم انجام مي‌دهم و در اين مسير حمايت مسوولان و هواداران به من و تيم کمک زيادي خواهد کرد.

  وي در ارتباط با وضعيت همکارانش خاطرنشان کرد: با آقاي حسين عبدي صحبت‌هايي داشتم. ايشان سفري به امارات و انگلستان دارد و قرار شد در بازگشت کنار ما قرار بگيرند. در اين ارتباط مقرر شد ايشان توافق نهايي را با آقاي رويانيان داشته باشند. آقاي مجتبي حسيني هم با من در نساجي، تربيت يزد و صباي قم حضور داشتند و با توجه به شناختي که داشتم به کارش اعتقاد دارم. ادموند بزيک هم که نيازي به معرفي ندارد. مهاجم دوست داشتني پرسپوليس بود و به عنوان آناليزور به ما کمک مي‌کند. فرهاد چيذري هم به عنوان مربي بدنساز به ما اضافه شده است.

  گل محمدي در ادامه گفت: در اين ميان، جا دارد تشکر ويژه‌اي از کريم باقري داشته باشم که بدون هيچ منت و قراردادي و حتي بدون آنکه مشخص باشد چه سمتي خواهد داشت، براي کمک به پرسپوليس آمد و به جمع ما ملحق شد. مسوولان باشگاه و هواداران بايد قدر امثال کريم را بدانند. باقري نشان داد بيش از خودش به پرسپوليس فکر مي‌کند و با اين همه افتخار خالصانه آمد و با حضورش براي من و بازيکنان مايه دلگرمي بود. تا اينجا هم از جمع اين نفرات شرايط آقاي حسيني با توجه به مدارکش براي نشستن روي نيمکت فراهم شده است.

  گل‌محمدي پيرامون آخرين وضعيت جذب بازيکنان گفت: آقاي رويانيان در اين مسير انرژي خيلي زيادي گذاشت. البته من به ايشان گفتم که ما با جذب رضا حقيقي و عادل کلاه کج مشکلات را حل کرديم. پرسپوليس بازيکنان خوب، بزرگ و با ارزشي دارد. هر يک از آنها توانمندي‌هاي خاص خود را دارند که براي هر تيمي غنيمتي هستند. بايد شرايط را به گونه‌اي در آوريم که بتوانيم از پتانسيل واقعي آنها استفاده کنيم و در اين صورت نقاط ضعف برطرف مي‌شود. من گفتم که اگر بازيکن خيلي سطح بالايي معرفي شد، او را جذب خواهيم کرد ولي در غير اين صورت اصراري براي جذب بازيکنان جديد نداريم. البته در اين ميان خود بازيکنان هم بايد بخواهند که بهترين عملکرد را داشته باشند. يکي از مهم ترين مسائل دوندگي بيشتر است. به نظر من در نيم فصل اول دوندگي بازيکنان تيم ما، آمار پائيني داشت و اين رقم بايد بيشتر شود. در مجموع من به آينده خوشبين هستم و دلم روشن است که شرايط پرسپوليس تغيير مي‌کند.

  گل محمدي افزود: پرسپوليس نتايج خوبي نگرفته است ولي اين فقط مربوط به اين فصل نمي‌شود. بايد مشکلات را ريشه‌يابي کرد. قطعا يکي، دو دليل باعث اين شرايط نيست. موارد متعددي دست به دست هم داده‌اند و در مجموع بعد از چند سال، اين ناکامي‌ها به دوش ما است. من البته به اين تيم ايمان دارم و با اين تفکر آمدم و براي کمک به پرسپوليس مشکلي ندارم. جام حذفي و نيم فصل دوم را با اعتماد و خوشبيني شروع مي‌کنم و مطمئن هستم اگر حمايت هواداران و مسوولان را داشته باشيم و يک مقدار صبر کنيم. قطعا تيم از شرايط فعلي خود خارج خواهد شد. اميدوارم همه اين شرايط را درک کنند و چند هفته زمان بدهند تا شرايط آن گونه شود که انتظار مي‌رود.

  وي در ادامه درباره صحبت‌هاي مطرح شده از سوي سرمربي تيم ملوان در ارتباط با بحث داوري گفت: شناخت من از آقاي احمدزاده مي‌گويد که ايشان يک مربي فني، سالم و اخلاق گرا است که همواره تلاش کرده است نتيجه را در ميدان مسابقه و بدون پرداختن به مسائل حاشيه‌اي به دست آورد. از اين رو از صحبت‌هاي اخير ايشان تعجب کردم و بايد اعتراف کنم که جا خوردم. آقاي احمدزاده هيچ گاه در اين وادي نبود که قبل از بازي‌ها چنين اظهاراتي داشته باشد و در مسير تاثيرگذاري بر داوري بازي اقدام کنند.

  گل محمدي تصريح کرد: در دو، سه روز گذشته شنيده‌ام که آقاي احمدزاده مثلا گفته‌اند که اميدوارند بازي، يازده به يازده باشد و حتي از تريبون برنامه 90 استفاده کردند. از صحبت‌هاي ايشان معاني بسياري استخراج مي‌شود که هم توهين به باشگاه پرسپوليس، سازمان ليگ و کميته داوران و هم کم لطفي نسبت به جامعه داوري است. صحبت‌هاي ايشان درباره پرسپوليس و داوري بار حقوقي دارد و براي من جاي سوال است که چرا بايد قبل از شروع مسابقه اين مسائل مطرح شود. کجاي دنيا قبل از بازي درباره داوري صحبت مي‌کنند و چگونه است که مي‌توان چنين مسائلي را مطرح کرد؟ داوران در جريان بازي‌ها به خودي خود تحت فشار هستند. در فوتبال ايران در حين بازي به آنها توهين مي‌شود و پس از بازي هم با حرف و حديث‌هاي گوناگون روبرو مي‌شوند. درست نيست که حالا قبل از بازي هم درباره آنها صحبت شود و جو بازي را براي داوران سنگين کنيم.

  وي خاطرنشان کرد: با شناختي که من از آقاي احمدزاده داشتم واقعا بعيد بود، چنين مسائلي مطرح شود. شايد نيت ايشان آن بوده است که داوران را تحت فشار بگذارند و من اميدوارم چنين نشود. سازمان ليگ و کميته داوران نبايد نسبت به چنين مسائلي سکوت کنند. سه روز است چنين صحبت‌هايي مطرح مي‌شود و نسبت به توهيني که به باشگاه پرسپوليس، سازمان ليگ و جامعه داوري شده است، هيچ واکنشي نشان نداده‌اند.

  گل‌محمدي در ادامه گفت: من واقعا دوست نداشتم چنين مسائلي را مطرح کنم اما آنچه مطرح شده حرف‌هاي جالبي نيست. هنوز هم براي آقاي احمدزاده احترام زيادي قائل هستم اما مسائلي گفته شده که هزار معني دارد و من مجبور به دفاع از حق پرسپوليس و هواداران هستم. از سوي ديگر يک آناليز ساده حداقل از همين نيم فصل اول نشان مي‌دهد پرسپوليس از داوري‌ها بيشتر متضرر شده تا اينکه منتفع شده باشد. ضمن آنکه اشتباهات داوري بخشي از فوتبال است و باور دارم اين قشر با کمترين درآمد، بيشترين تلاش را براي قضاوت‌هاي بهتر انجام مي‌دهد.

 2. afshin   آذر ۲۸, ۱۳۹۱  

  گزارش تمرين امروز پرسپوليس

  هواداران پرسپوليس مقابل دوربين خارج از گود در مورد مسائل مختلف به بحث پرداختند.
  [گزارش تمرين امروز پرسپوليس]

  به گزارش فارس، آخرين تمرين تيم پرسپوليس قبل از ديدار مقابل ملوان از ساعت 14.35 بعد از ظهر امروز پشت در‌هاي بسته برگزار شد. در اين تمرين بازيکنان ابتدا بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به دو گروه سفيد و قرمز به فوتبال دستگرمي پرداختند.

  * حدود 20 هوادار در تمرين امروز پشت درهاي بسته حضور داشتند که آنها وقتي دوربين خارج از گود را در ميان خود ديدند به اظهار‌نظر‌هايي مختلف درباره وضعيت پرسپوليس، کادر فني ايراني انجام دادند. سپس با تشويق برنامه خارج از گود و گزارشگر اين برنامه تشکر خود را از نگاه ويژه به پرسپوليس اعلام کردند.

  در بين هواداران دو دستگي نيز ديده مي‌شد. تعدادي موافق مربيان ايراني بودند و تعدادي مخالف. همچنين چند هوادار ملوان نيز در تمرين امروز پرسپوليس ديده شد که با برخورد هواداران قرمز‌پوش مواجه شدند.

  * در تمرين امروز کريم باقري، ادموند بزيک و مجتبي حسيني دستياران يحيي گل‌محمدي حضور داشتند. البته بزيک با ساير بازيکنان پا به توپ شد.

  * قاضي به تمرينات اختصاصي پرداخت.

  * در تمرين امروز با توجه به بازي فردا مقابل ملوان اجازه هرگونه فيلمبرداري و ديدن از اين تمرين حتي براي پدراني که براي مدرسه فوتبال به ورزشگاه درفشي فر آمده بودند، ممنوع بود.

  * در پايان تمرين قرمز‌پوشان ضربات پنالتي تمرين کردند.

  * فوتبال دستگرمي قرمز‌پوشان آنقدر حساس شده بود که گل‌محمدي به بازيکنان تذکر مي‌داد براي جلوگيري از هرگونه مصدوميت فشار بازي را کمتر کنند.

  *هواداران و ليدر‌هاي پرسپوليس بابت اظهارات مازيار زارع ناراحت بودند.

  *محمد رويانيان مديرعامل پرسپوليس در تمرين حضور پيدا کرد و با بازيکنان به صحبت پرداخت.

  *تمرينات پرسپوليس بعد از بازي با ملوان در حضور تماشاگران برگزار مي شود.

  تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و ملوان در چارچوب جام حذفي فردا به مصاف يکديگر خواهند رفت.

 3. afshin   آذر ۲۸, ۱۳۹۱  

  براي بازي با ملوان
  18بازيکن پرسپوليس مشخص شدند

  هجده بازيکن پرسپوليس که نفرات اصلي و ذخيره بازي فردا از ميان آنها انتخاب مي‌شوند، مشخص شدند.
  [18بازيکن پرسپوليس مشخص شدند]

  به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، نيلسون جونيور، امير عابدزاده، عليرضا نورمحمدي، سيد جلال حسيني، محسن بنگر، حسين ماهيني، مهدي مهدوي‌کيا، علي کريمي، رضا حقيقي، عادل کلاه‌کج، محمد نوري، فرشاد احمدزاده، مهرداد پولادي، محمدرضا خانزاده، اميرحسين فشنگچي، هادي نوروزي، کريم انصاري‌فرد و غلامرضا رضايي، 18 بازيکني هستند که راهي اردوي پيش از ديدار برابر ملوان از مرحله يک شانزدهم مسابقات جام حذفي باشگاه‌هاي کشور شدند.

  گفتني است، ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و ملوان از مرحله يک شانزدهم مسابقات جام حذفي باشگاه هاي کشور فردا (چهارشنبه) از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد.

 4. afshin   آذر ۲۸, ۱۳۹۱  

  ژوزه از پرسپوليس به فيفا شکايت کرد

  مانوئل ژوزه از پرسپوليس به فيفا شکايت کرد.
  [ژوزه از پرسپوليس به فيفا شکايت کرد]

  به گزارش فارس ،با تصميم محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس مانوئل ژوزه از اين تيم کنار گذاشته شد و تصميم گرفته شده تا زماني که تکليف اين مربي مشخص شود بر سر تمرينات حاضر نشود از همين رو مانوئل ژوزه صبح امروز در نامه‌اي به فيفا از پرسپوليسي‌ها شکايت کرد. او در اين نامه اعلام کرده که در ايران بلاتکليف است و پرسپوليسي‌ها پول او را به وي پرداخت نمي‌کنند.

  پرسپوليسي‌ها هم وکيل بين‌المللي خود را براي بررسي اين پرونده آماده کرده‌اند تا از طريق فيفا پيگير اين موضوع باشد.

 5. afshin   آذر ۲۸, ۱۳۹۱  

  اسامي بازيکنان مازاد داماش اعلام شد

  ليست بازيکنان مازاد داماش براي نيم فصل دوم منتشر شد.
  [اسامي بازيکنان مازاد داماش اعلام شد]

  به گزارش ايسنا، حميد درخشان ليست بازيکنان مازاد اين تيم براي نيم فصل دوم را اعلام کرد.

  بر اساس نظر کادر فني داماش، مهدي کياني، حسين کوشکي و مسعود زارعي سه بازيکني هستند که در ليست مازاد اين تيم براي نيم فصل دوم قرار گرفته‌اند.

  همچنين 4 بازيکن اميد اين تيم به نام هاي اصغر نصيري، سعيد مرتضوي، محمود عدالت پناه و کنعان طاهرنژاد به تيم پارسه تهران پيوستند.

 6. afshin   آذر ۲۸, ۱۳۹۱  

  هنوزبراي گل‌محمدي کارت مربيگري صادرنشده

  در فاصله يک روز مانده تا ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و ملوان،‌ هنوز براي يحيي‌ گل‌محمدي کارت مربيگري صادر نشده است.
  [هنوزبراي گل‌محمدي کارت مربيگري صادرنشده]

  در حاليکه ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و ملوان در چارچوب مرحله يک شانزدهم جام حذفي ساعت 16:15 فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد و اين نخستين مسابقه‌اي محسوب مي‌شود که يحيي گل‌محمدي سرمربيگري سرخپوشان را برعهده خواهد داشت، اما هنوز براي وي کارت مربيگري صادر نشده است.

  به گزارش فارس،در اين خصوص حجت‌الله بهمني مدير روابط عمومي سازمان ليگ فوتبال در پاسخ به اين سوال که فردا چه کسي روي نيکمت پرسپوليس مي‌نشيند، گفت: تا اين لحظه هيچ کارتي براي مربيان اين تيم صادر نشده است.

 7. afshin   آذر ۲۸, ۱۳۹۱  

  توضيح گل‌محمدي درباره غيبتش در نشست خبري

  سرمربي موقت پرسپوليس به خاطر همزماني تمرين اين تيم با نشست خبري از حضور در اين کنفرانس خودداري کرد.
  [توضيح گل‌محمدي درباره غيبتش در نشست خبري]

  يحيي گل محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا با اعلام اين مساله اظهار کرد: عذرخواهي مي‌کنم که نمي‌توانم در نشست خبري شرکت کنم متاسفانه اين نشست با تمرين ما همزمان شده است. در چند روز گذشته به خاطر وضعيت جوي تهران نتوانستيم درست و حسابي تمرين کنيم و تمرين پيش از بازي هم بسيار مهم است.

  وي افزود: شرايط هم طوري نبود که بخواهم تمرين را رها کنم و به نشست بيايم. ضمن اينکه امکان تغيير زمان تمرين هم نبود و اگر اين نشست ساعت 16:30 برگزار مي‌شد مي‌آمدم. به هرحال اميدوارم در هفته‌هاي بعد بتوانم در نشست‌هاي خبري شرکت کنم.

 8. جواد اباي از كرج   آذر ۲۹, ۱۳۹۱  

  ما هم دلمان روشن است انشا ا… و بلطف خدا ميبريم
  خدايا تو ياور هميشگي ملوان بودي


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب