امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
22:29:42 - جمعه 10 مه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
5برد من باعث شد به دسته یک نرویم !
به نقل از سایت: malavan.ir محمد احمدزاده در نشست خبري پس از شکست تيمش مقابل ذوب آهن گفت:  بازي خوبي بود. ما فقط يک موقعيت در نيمه اول و يک موقعيت در نيمه دوم به تيم ذوب آهن داديم که يکي از آن‌ها گل شد. در عوض چند موقعيت مسلم گلزني داشتيم که نتوانستيم از […]

به نقل از سایت:

malavan.ir

محمد احمدزاده در نشست خبري پس از شکست تيمش مقابل ذوب آهن گفت:

 بازي خوبي بود. ما فقط يک موقعيت در نيمه اول و يک موقعيت در نيمه دوم به تيم ذوب آهن داديم که يکي از آن‌ها گل شد. در عوض چند موقعيت مسلم گلزني داشتيم که نتوانستيم از آن‌ها استفاده کنيم و بازي را واگذار کرديم. تيم ذوب آهن انگيزه خوبي برابر ما داشت چون آن‌ها در شرايط سقوط بودند و انگيزه آن‌ها روي کار فني تيم ما تاثيرگذار بود

وي در ادامه گفت: قرارداد من در اين فصل به پايان رسيد و بايد شرايط آينده را ببينم. شکل و شمايل اداره تيم در تصميم‌گيري من تاثيرگذار است. اگر اين تشکيلات در ملوان حضور داشته باشد با شناختي که من از آن‌ها دارم و آن‌ها از من دارند، فکر نکنم هر دوي ما بتوانيم با هم کار کنيم. کار مربي‌گري اينچنين است که اول بايد پيشنهاد به مربي برسد و مربي روي پيشنهادات فصل آينده‌اش فکر کند.
وي همچنين افزود: اين تشکيلات اداري که ملوان را در اين فصل اداره کردند چه گذشته مثبتي داشتند؟ کي و کجا و کدام تيم را به سامان رسانده‌اند و چه بلاهايي که سر تيم‌هايي که در آن جا بودند آوردند. امسال هم مي‌خواستند اين بلا را سر ملوان بياورند. اگر ملوان آن 5 برد پياپي را نمي‌آورد الان حتما سقوط کرده بود. بايد خدا را شکر کنيم که ملوان با اين شرايط و با اين وضعيت مالي در ليگي ماند که 5 تيم از آن سقوط مي‌کردند و من هم بايد خدا را شکر کنم که در هر شرايطي که در ملوان حضور داشته‌ام با اين تيم سقوط نکرده‌ام. شما امروز سکوهاي ورزشگاه را ديديد که پر از نفاق و چند دستگي بود. همين اتفاق در پيشکسوتان اين باشگاه هم اتفاق افتاد. کي چنين شرايطي در ملوان وجود داشته و چه کسي باعث اين تفرقه شد؟ ملوان يک مکتب است، مثل شاهين. در هيچ زماني توهين در آن جايگاهي ندارد ولي الان چه؟ ما ملوان را در بدترين شرايط مالي و نداشتن بازيکن ديده بوديم ولي اين طور اتفاقات برايش نيفتاده بود. من بايد بگويم متاسفم که چنين اتفاقاتي را بعد از 40 سال ديدم. اينجا بايد بگويم که پيشکسوتان ملوان بايد هوشيار باشند که بابت اين آقايان مقابل يکديگر قرار نگيرند چون هيچ زمان در ملوان سابقه نداشته چنين اتفاقاتي بيفتد.
احمدزاده ادامه داد: من هميشه براي ملوان آرزوي موفقيت دارم و براي فصل بعد با هر تشکيلاتي که مي‌خواهد در ليگ حاضر شود فصل خوبي را براي اين تيم آرزومندم ولي اين را بايد بگويم که هر شخصي که مي‌خواهد در ملوان مربي‌گري کند بايد از اين شهر و از اين تيم باشد. نبايد اجازه دهيم که اين تيم دست غريبه‌ها بيفتد. يکي از اهداف اين تشکيلات همين بود که سکان هدايت اين تيم را به افراد غير ملواني بدهند. بعد از آقاي صالح‌نيا من بيشترين سابقه مربي‌گري را در اين تيم دارم ولي هيچ گاه اجازه نمي‌دهيم که سرمربي‌گري اين تيم را غريبه‌ها داشته باشند.
وي همچنين در مورد شرايط مالي خود گفت: شما اصلا فکر کنيد که باشگاه به من 100 درصد پول داده است. ولي براي تيم‌شان چه کار کرده‌اند. حرف زدن آسان است ولي با دليل و منطق. من يک سوال از آقاي هدايتي کردم که هيچ وقت جوابي نشنيدم و آن اينکه ملوان را چند خريده‌ايد؟ چرا ايشان هيچ گاه جواب من را ندادند؟ اگر 70 درصد سهام باشگاه را مجاني به آقاي هدايتي دادند چرا اين سهام را بدين صورت به منطقه آزاد واگذار نکردند؟ هزينه 70 درصد سهام باشگاه ملوان بالاي 8 ميليارد تومان است ولي ايشان با يک ميليارد و 400 ميليون تومان آن هم بدهي فصل قبل بازيکنان ملوان 70 درصد سهام اين باشگاه را گرفته است. هر جايي که مصلحت ملوان در نظر گرفته نشود، من بابت آن هميشه جوابگو هستم و مقابل هر کس قرار مي‌گيرم. آقايان شما همان کار را با اين تيم کرديد که با استيل آذين کرديد ولي با اين تفاوت که اينجا بازيکنان و هواداران باغيرت داشت و آنجا هوادار و بازيکني اينچنين نبود. بعد که متوجه شديد شرايط اينجا فرق مي‌کند، يک مديرعامل گذاشتيد که در حد يک کارگزار است چون نه حق راي دارد و نه حتي حق داشتن تنخواه 10 ميليوني. اين‌ها فقط مي‌خواستند فصل را به پايان برسانند. وصيت من به هواداران و پيشکسوتان ملوان اين است که اجازه ندهند اشخاصي که باعث نفاق و تفرقه در اين تيم شدند، در راس امور باشگاه قرار بگيرند.

وي در پايان در مورد اظهارات مديرعامل باشگاه بابت بازي دادن عزت‌اللهي گفت:

 اگر چنين آدمي مي‌توانست با دخالت در کار فني حرف خود را به ثمر برساند چرا باشگاه کميته فني تشکيل داد؟ طبيعتا چون نتوانست در کار فني دخالت کند، کميته فني را علم کرد. اصلا از سعيد عزت‌اللهي بگذريم. امثال جلال حسيني، حسن اشجاري، جواد شيرزاد، علي عشوري زاد و خيلي بازيکنان ديگر که من به اين‌ها بازي دادم و الان در تيم‌هاي مختلف بازي مي‌کنند را حتما با فشار ايشان وارد بازي کرده‌ام. کارنامه من مشخص است. آن‌ها چه کارنامه‌اي دارند؟ اين‌ها در واقع توهماتي است که در آن غوطه‌ور هستند و هواداران ما خوشبختانه همه اين‌ها را مي‌دانند. به واقع شهامت مي‌خواهد که در بازي جلوي استقلال يا داماش از بازيکن 16 ساله استفاده کني اما من اين را بارها ثابت کردم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. ادریس   می 10, 2013  

  😀 😀 😀 خیلی باحالی دارم میمیرم از خنده کم مونده بگی من سیروس قایقران رو کشف کردم

 2. راستین   می 10, 2013  

  واقعا خجالت داره آقای احمدزاده هرکس جای شمابود زبونشو تودهنش تکون نمیدادونطق نمیکرد.
  واقعا همه رواحمق ومیدونی و احساس زرنگی بهت دست داده؟
  توکی هستی که تیم روبه غریبه هابدی یانه؟توروسننه.دبوشو

 3. امیر   می 10, 2013  

  آقای احمد زاده مردم انزلی را چی فرض کردی ؟ تو هر وقت سرمربی بودی تیم ملوان یکی مونده به آخر بوده و تو برای انحراف افکار به مدیران توهین کردی ، تو همه نتایجت ضعیف ترین نتایج بوده حتی در برق شیراز و فجر و پیکان بابا جون ما با چه زبونی بگیم تو رو نمیخواهیم برو به امان خدا
  یکبار هم عذر خواهی از این مردم نکردی بابا خیلی روداری

 4. amirhesam   می 10, 2013  

  بیانیه هوادران باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی در رابطه با اتمام فصل جاری لیگ برتر
  جناب آقای درودگر مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی
  ما هوادران باشگاه ملوان از جنابعالی تقاضا داریم در راستای برقراری عدالت و احقاق حقوق پرداخت نشده ی بازیکنان ملوان و کادر فنی ،ایشان را 50 درصد قراردشان جریمه کنید . شما به لحاظ قانونی این اختیار را دارید که به ازای هر باخت و هر بازی ضعیف بازیکنان را پنج تا ده درصد جریمه کنید . شک نکنید که در این کار همه اهالی فوتبال انزلی پشتیبان شما خواهند بود. بازیکن قرار داد چند صد میلیونی میگیرد و در قبال آن تعهد می دهد که تمام توانش را برای تیم بگذارد.اما شب دم از بی پولی میزنند و صبح ماشین چندصد میلیونی و مغازه و آپارتمان معامله می کنند. و نمی دانند جوانی که برای موفقیتشان 90 دقیقه فریاد می زند برای شام شب هم معطل است.بخدا که معطل است.

  ملوان نتایج بد و فصول ناموفق زیاد داشته . اما درد ما شاکله ی تیمی است.از ایشان بپرسید چه کرده اند که تبدیل به دوست نداشتنی ترین تیم تاریخ ملوان شده اند؟قطعا باید بدانند اگر پولی از ملوان می گیرند در قبال آن مسئولیت دارند و حق ندارند با کارهایی بی ارتباط و در تضاد با ورزش حرفه ای که همه در یک شهر کوچک از آن خبردار می شوند ملوان را در موقعیتی قرار دهند که بدترین وضعیت تاریخ ملوان بوده است . تیمی که بدترین شکست های تاریخ ملوان را در کارنامه پرافتخار ملوان گنجانده است که به هیچ وجه پاک شدنی نیست چگونه به خود اجازه می دهد حرف از حق و حقوق خود بزند؟ یک بار مصاحبه و جنگ رسانه ای ، یک بار دعواهای شخصی و کشمکش های گروهی ، یک بار بی پولی و قرار داد و تعویق پرداخت و تضعیف روحی و حتی تشویق بیش از حد تماشاگر عاشق ملوان!! واگر هیچ کدام نبود بدشانسی. و تنها دلیلی که ملوان به آن خاطر نباخت دلایل فنی بود! و نمی دانم چرا دیر فهمیدیم که شما لیاقت تشویقهایمان را نداشتید.

  از جنابعالی تقاضا داریم با کمک کمیته فنی و پیشکسوتان و هواداران واقعی ملوان (نه کسانی که نامها و رفیق ها برایشان مهم تر از ملوان است) عملکرد تک تک بازیکنان و کادر فنی را در طول این فصل تحلیل کنید و پرداخت مابغی قرارداد هر بازیکن را با تایید ایشان انجام دهید . به راستی این بازیکنان با کدام عملکرد فنی و رفتاری و اخلاقی انتظار پرداخت قراردادشان را دارند؟آیا رفتار غیر مسئولانه ایشان که به نام پرافتخار ملوان خدشه بزرگی وارد کرده توبیخ و تنبیه ندارد؟که اگر ندارد بدعتی وحشتناک در این باشگاه به راه انداخته اید که دیگر نمی شود جلوی آن را گرفت. بدعتی که می گوید پوشیدن پیراهن ملوان یعنی پول مفت !!

  قرار بود امسال دست در دست هواداران زیر بال و پر قوی سپید را بگیرند اما این روزها از خانه هایشان بوی کباب قو می آید.ما هوادارها خواب بر چشمانمان نرفت ولی آنها روی بالش های گرم نرمشان راحت می خوابند. بالش هایی اینبار از جنس پر قو!! جدا کسانی که با باند بازی و حمایت های بی دلیل و اعتراض های دسته ای و گروه کشی ملوان را به این روز انداختند لیاقت پول قرارداشان را دارند ؟ کادر فنی و بازیکنان ملوان بدانند پولی که به خاطرش تیم محبوب یک شهر را بازیچه قرار دادند خوردن ندارد. پولی که آغشته به اشک هوادار است. آقایانی که دم از قرار داد و پرداخت و حساب و کتاب میزنید ، راستی این روزها مظنه ی خون بهای قوی سپید خزری چند است ؟

 5. آرش   می 10, 2013  

  احمدزاده : ملوان مثل استیل آذین نشد چون غیرت داشت ! / نمی‌گذارم سر مردم کلاه بگذارند !

  2013/5/10 22:32:00

  من یک سؤال دارم آقای هدایتی 70 درصد سهام ملوان را چند خریدی؟ اگر قرار بود 70 درصد سهام را به هدایتی مجانی بدهند چرا آن را به منطقه آزاد انزلی ندادند.
  سایت گل-محمد احمدزاده، سرمربی ملوان بندرانزلی که در هفته‌ی آخر لیگ نیز نتوانست بحران این تیم را سر و سامان بخشد برابر ذوب‌آهن شکست را پذیرفت تا در فصل آینده جائی بر روی نیمکت ملوان نداشته باشد، در جمع خبرنگاران گفت :
  بازهم شکست؛ بازی چطور بود ؟
  ذوب‌آهن در طول 90 دقیقه 2 موقعیت گل داشت یکی در نیمه اول و یکی در نیمه دوم، که یکی از آنها تبدیل به گل شد. در مقابل ما در 25 دقیقه اول سه موقعیت گلزنی را از دست دادیم. در نیمه دوم هم ذوب‌آهن فقط دفاع کرد. شرایط بازی به گونه‌ای بود که به نظر نمی‌رسید ما بازنده بازی باشیم. فوتبال باکیفیتی ارائه کردیم اما باختیم.
  ذوب‌آهن؛ چطور شد که شکست را به شما تحمیل کردند ؟
  ذوب‌آهن با انگیزه بود و در شرایط سقوط قرار داشت. این هم یکی از اصلی‌ترین دلایلی بود که آنها با تمام قوا مقابل ما بازی کردند و کار فنی ملوان را تحت شعاع قرار دادند.
  فصل آینده؛ خواهید ماند ؟
  زمانی که قراردادم به پایان برسد باید شرایط را بررسی کنم و ببینم شکل و شمایل کار به چه صورت است. اگر همین تشکیلات باشد که یک سال با هم کار کردیم اما اصلا رضایت نداشتیم شاید نتوانیم با هم کار کنیم. مگر اینکه این تشکیلات عوض شود.
  کار ما مربیگری است. تیم‌ها باید خواهان ما باشند. ما نمی‌توانیم به تیمی پیشنهاد بدهیم.
  تشکیلات فعلی ملوان می‌توانند در آینده تاثیرگذار باشند ؟
  مگر این تشکیلات در گذشته چه عملکرد مثبتی داشته برای تیم‌های گذشته چه آورده که برای ملوان بخواهد انجام دهد. اگر 5 برد متوالی را نداشتیم ملوان سقوط می‌کرد. وقتی برد آوردیم پول ندادند و اگر نمی‌بردیم که اصلا پول نمی‌دادند. خدا را شکر می‌کنم که ملوان با این شرایط مالی در لیگ ماند آن‌هم در حالی که 5 تیم شرایط سقوط داشتند. باید خدا را شکر کنیم. من هیچ وقت با ملوان سقوط نکردم و همیشه این تیم با بدترین شرایط ممکن را در لیگ برتر نگه داشتم. امروز روی سکوها چنددستگی و نفاق بود. بین پیشکسوتان هم همین شرایط بود و همین اتفاق هم در ملوان رخ داد. ملوان کی چنین شرایطی داشت.
  من که سال‌ها در ملوان بودم چنین تفرقه‌ای در تیم ندیدم. ملوان مثل شاهین یک مکتب است. هیچ زمان در آن توهین جایی ندارد اما اکنون در ملوان همه مقابل هم هستیم. در 40 سال گذشته چنین چیزی سابقه نداشته است. پیشکسوتان ملوان باید باهوش باشند. اگر آنها را مقابل هم قرار دادند باید باهوش باشند. من بعد از صالح‌نیا بیشترین زمان را در ملوان بودم نباید در ملوان فرد دیگری غیر از فرد ملوانی مربیگری کند. اجازه ندهید اصالت را از ملوان بگیرند و آن را بی‌آبرو کنند. بر فرض که من بیشتر از قراردادم پول گرفتم تو برای این ملوان چه کردی؟ جنگ را شخصی کردی.
  من یک سؤال دارم آقای هدایتی 70 درصد سهام ملوان را چند خریدی؟ اگر قرار بود 70 درصد سهام را به هدایتی مجانی بدهند چرا آن را به منطقه آزاد انزلی ندادند. شما که می‌گویید پول آوردید یک میلیارد و 400 میلیون پول دادید. آیا 70 درصد سهام ملوان قیمتش بیش از 7 میلیارد تومان نیست؟ نمی‌گذارم سر مردم کلاه بگذارید هر جا مصلحت ملوان در پیش باشد، من پای آن می‌ایستم.
  ملوان مثل استیل آذین نشد زیرا اینجا تعصب وجود دارد و ملوان تماشاگر داشت. مدیرعاملی در باشگاه ملوان است که عضو هیئت مدیره نیست و حق رای ندارد او فقط یک کارگزار است. این آقا برای وقت تلف کردن اینجا آمده و می‌خواهد به هدفش برسد.
  من به مدیرعامل اجازه دخالت در کادر فنی را ندادم و چون زورش نرسید که یک رای در کار فنی داشته باشد کمیته فنی تشکیل داد.

 6. آرش   می 11, 2013  

  بابا شما شجاع
  شما ته مربی گری
  شما آخر بازیکن ساز
  شما ته فنی
  لطف کنید خودتون به کارنامه درخشانتون نگاه کنید
  از کجاش حرف میزنید؟ما که همیشه دیدیم شما ناراضی و معترض بودی
  از هواداران هم مایه نزار که امروز تو استادیوم معلوم شد چقد طرفدار شما هستن
  خوشبختانه تماشاگرهای هوشمند نشون دادن که فقط ملوان براشون مهمه نه شخص
  آره شما درست هم میگی اتفاقا
  خوشبختانه طرفدارای ملوان خوب همه چی رو زیر ذره بین دارند

 7. رضا   می 11, 2013  

  تمام كن اقا ممي . دست بكش ديگه ، تا كي بايد من هوادار تحمل جنگ زرگري شما رو بكنم ، به خدا خجالت داره ، همين فقط كم داشتيم تيم همسايه از ما برنه بالا ، راستي داماش چند درصد گرفتن ؟ مالكشون كه زندانه .

 8. سمیع   می 11, 2013  

  بابا یک کلمه از ضعف خودت نگفتی اینقدر فرافکنی نکن چرا همیشه ملوان با شما آخر جدول بوده و شما برای انحراف افکار عمومی به مدیران پرداختید؟

 9. حمید   می 11, 2013  

  فقط دعا میکنم هر کی بومی و غیر بومی سرمربی شد، شما آقای احمدزاده دیگه هرگز این پست و نگیری! انشاالله

 10. جواد رضایی   می 11, 2013  

  جناب احمدزاده : بپزير كه ديگه تاريخ مصرفت تمام شده ، با كدام تيم كارنامه درخشان داري كه اينطور ميگي ؟ اخه عزيز من شما چه كار سرهستيد كه نمي گذاريد ، مربي غير بومي بياد ، مگه ارثيه شما و دور اطرافيانت هستش ،

 11. ساسان   می 11, 2013  

  آقا ممی کارنامه خودتون چی هست؟ چند تا مقام اولی تو لیگ دارین؟÷یکان- برق- فجر یادتون هست؟با ملوان هم که همیشه برای سقوط نکردن مبارزه میکردین.شما مگه خودت غیر بومی نبودی توی شیراز ؟ توی قزوین؟ اون موقع خوب بود که شمارو سر مربی برق و فجر کردن؟ اگه غلام پیروانی این حرف هارو میزد شما چکار میکردی آقا؟ فرافکنی حدی داره. خودت میدونی چطور اومدی سر مربی شدی. چطور اون موقع درودگر مدیرعامل بادانشی بود و الان شده کارگزار؟ما تا حالا باخت 6-0 نداشتیم که به همت شما این امر نیز میسر شد. دادماش هم که اومد بالاسر ما. از چی دفاع میکنی اقا ممی. بهتر نیست بری سر موج شکن به ماهیگیری ادامه بدی و مثل قدیم یک کم فکر کنی. فقط با این تفاوت که دیگه دوستانی مثل فرهاد و…. را نداری. ملوان مگه ارث شماست که اینطور باعث تشویش اذهان مردم میشی ؟ خودت میدونی فرهاد نمییاد . صالح نیا هم که نمییاد . نکنه فکر کردی باز مییان دنبال شما . حتما اون موقع آقایان میشن آدم خوب؟ ممی جان با همه احترامی که برات قائلم برو. جان هر کسی که دوست داری برو.فقط برو برو و برو . همین .

 12. معین   می 11, 2013  

  افتخاری برای آقای احمدزاده مقام 13درلیگ
  برگ زرینی به کارنامه کاری اقای احمدزاده اضافه شد
  اقایون بازم ازاین اقادفاع کنید

 13. محسن اسماییلی   می 11, 2013  

  احمدزاده خجالت بکش تو توی توهم واوهامی برادر
  چقدریه نفربایدپرروباشه چقدرخودخواهی چقدرمنیت
  بخدا هرکس دوروزباتوسرکنه کارش به تیمارستان میکشه
  خفه کردی همه روازبس من من کردی وپزنداشته هاتودادی وهمه رواحمق فرض کردی
  شرم کن خجالت بکش حیاکن

 14. حسام   می 11, 2013  

  آقای احمدزاده واقعا برات متاسفم دیگه عوام فریبی بسه

 15. آرش   می 11, 2013  

  آقای احمدزاده لطف کنید کارنامه چمدین ساله خودت رو بدید در همین سایت بزنند ببینیم کدوم کارنامه رو میگید نکنه کارنامه دوران مدرسه خودش رو میگه!!!!!!!!

 16. محسن اسماییلی   می 11, 2013  

  خجالت بکش وحیاکن آقای احمدزاده
  هرکس جای شمابودازشرم سرش روبلند نمیکرد
  خسته نشدی از منم منم کردن؟
  وقاحت وپررویی هم حد واندازه داره

 17. آرش   می 11, 2013  

  انتقاد شدید احمدزاده از هدایتی

  سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با انتقاد از مالک باشگاه ملوان گفت: آقای هدایتی 70 درصد سهام ملوان را چند خریدید.
  به گزارش مشرق به نقل از فارس، محمد احمدزاده پس از شکست یک بر صفر ملوان برابر ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: ذوب‌آهن در طول 90 دقیقه 2 موقعیت گل داشت یکی در نیمه اول و یکی در نیمه دوم، که یکی از آنها تبدیل به گل شد. در مقابل ما در 25 دقیقه اول سه موقعیت گلزنی را از دست دادیم. در نیمه دوم هم ذوب‌آهن فقط دفاع کرد. شرایط بازی به گونه‌ای بود که به نظر نمی‌رسید ما بازنده بازی باشیم. فوتبال باکیفیتی ارائه کردیم اما باختیم.
  وی ادامه داد: ذوب‌آهن با انگیزه بود و در شرایط سقوط قرار داشت. این هم یکی از اصلی‌ترین دلایلی بود که آنها با تمام قوا مقابل ما بازی کردند و کار فنی ملوان را تحت شعاع قرار دادند.
  سرمربی ملوان در مورد اینکه فصل بعد در این تیم هست یا نه، گفت: زمانی که قراردادم به پایان برسد باید شرایط را بررسی کنم و ببینم شکل و شمایل کار به چه صورت است. اگر همین تشکیلات باشد که یک سال با هم کار کردیم اما اصلا رضایت نداشتیم شاید نتوانیم با هم کار کنیم. مگر اینکه این تشکیلات عوض شود.
  وی افزود: کار ما مربیگری است. تیم‌ها باید خواهان ما باشند. ما نمی‌توانیم به تیمی پیشنهاد بدهیم.
  سرمربی ملوان در مورد اینکه آیا این تشکیلات می‌تواند در آینده ملوان تاثیرگذار باشد، گفت: مگر این تشکیلات در گذشته چه عملکرد مثبتی داشته برای تیم‌های گذشته چه آورده که برای ملوان بخواهد انجام دهد. اگر 5 برد متوالی را نداشتیم ملوان سقوط می‌کرد. وقتی برد آوردیم پول ندادند و اگر نمی‌بردیم که اصلا پول نمی‌دادند. خدا را شکر می‌کنم که ملوان با این شرایط مالی در لیگ ماند آن‌هم در حالی که 5 تیم شرایط سقوط داشتند. باید خدا را شکر کنیم. من هیچ وقت با ملوان سقوط نکردم و همیشه این تیم با بدترین شرایط ممکن را در لیگ برتر نگه داشتم. امروز روی سکوها چنددستگی و نفاق بود. بین پیشکسوتان هم همین شرایط بود و همین اتفاق هم در ملوان رخ داد. ملوان کی چنین شرایطی داشت.
  وی ادامه داد: من که سال‌ها در ملوان بودم چنین تفرقه‌ای در تیم ندیدم. ملوان مثل شاهین یک مکتب است. هیچ زمان در آن توهین جایی ندارد اما اکنون در ملوان همه مقابل هم هستیم. در 40 سال گذشته چنین چیزی سابقه نداشته است. پیشکسوتان ملوان باید باهوش باشند. اگر آنها را مقابل هم قرار دادند باید باهوش باشند. من بعد از صالح‌نیا بیشترین زمان را در ملوان بودم نباید در ملوان فرد دیگری غیر از فرد ملوانی مربیگری کند. اجازه ندهید اصالت را از ملوان بگیرند و آن را بی‌آبرو کنند. بر فرض که من بیشتر از قراردادم پول گرفتم تو برای این ملوان چه کردی؟ جنگ را شخصی کردی.
  احمدزاده ادامه داد: من یک سؤال دارم آقای هدایتی 70 درصد سهام ملوان را چند خریدی؟ اگر قرار بود 70 درصد سهام را به هدایتی مجانی بدهند چرا آن را به منطقه آزاد انزلی ندادند. شما که می‌گویید پول آوردید یک میلیارد و 400 میلیون پول دادید. آیا 70 درصد سهام ملوان قیمتش بیش از 7 میلیارد تومان نیست؟ نمی‌گذارم سر مردم کلاه بگذارید هر جا مصلحت ملوان در پیش باشد، من پای آن می‌ایستم.
  وی افزود: ملوان مثل استیل آذین نشد زیرا اینجا تعصب وجود دارد و ملوان تماشاگر داشت. مدیرعاملی در باشگاه ملوان است که عضو هیئت مدیره نیست و حق رای ندارد او فقط یک کارگزار است. این آقا برای وقت تلف کردن اینجا آمده و می‌خواهد به هدفش برسد.
  وی تصریح کرد: من به مدیرعامل اجازه دخالت در کادر فنی را ندادم و چون زورش نرسید که یک رای در کار فنی داشته باشد کمیته فنی تشکیل داد.

 18. آرش   می 11, 2013  

  احمدزاده : میلیاردی از ملوان بردند و سر مردم و تیم را کلاه گذاشتند / درودگر 10 میلیون پول ته جیبش نداشت!

  2013/5/10 22:32:00

  من یک سؤال دارم آقای هدایتی 70 درصد سهام ملوان را چند خریدی؟ اگر قرار بود 70 درصد سهام را به هدایتی مجانی بدهند چرا آن را به منطقه آزاد انزلی ندادند.
  سایت گل-محمد احمدزاده، سرمربی ملوان بندرانزلی در هفته‌ی آخر لیگ نیز نتوانست بحران این تیم را سر و سامان بخشد برابر ذوب‌آهن شکست را پذیرفت تا در فصل آینده جائی بر روی نیمکت ملوان نداشته باشد. او در مصاحبه مطبوعاتی حملات کم سابقه ای را متوجه کادرمدیریتی ملوان کرد …

  بازهم شکست؛ بازی چطور بود ؟
  ذوب‌آهن در طول 90 دقیقه 2 موقعیت گل داشت یکی در نیمه اول و یکی در نیمه دوم، که یکی از آنها تبدیل به گل شد. در مقابل ما در 25 دقیقه اول سه موقعیت گلزنی را از دست دادیم. در نیمه دوم هم ذوب‌آهن فقط دفاع کرد. شرایط بازی به گونه‌ای بود که به نظر نمی‌رسید ما بازنده بازی باشیم. فوتبال باکیفیتی ارائه کردیم اما باختیم.
  چطور شد که شکست را به شما تحمیل کردند ؟
  ذوب‌آهن با انگیزه بود و در شرایط سقوط قرار داشت. این هم یکی از اصلی‌ترین دلایلی بود که آنها با تمام قوا مقابل ما بازی کردند و کار فنی ملوان را تحت شعاع قرار دادند.
  فصل آینده؛ خواهید ماند ؟
  زمانی که قراردادم به پایان برسد باید شرایط را بررسی کنم و ببینم شکل و شمایل کار به چه صورت است. اگر همین تشکیلات باشد که نه . یک سال با هم کار کردیم اما اصلا رضایت نداشتیم شاید نتوانیم با هم کار کنیم.
  نظرتان درباره مدیریت ملوان چیست؟

  این تشکیلات در گذشته چه عملکرد مثبتی داشته برای تیم‌های گذشته چه آورده که برای ملوان بخواهد انجام دهد؟اگر 5 برد متوالی را نداشتیم ملوان سقوط می‌کرد. وقتی برد آوردیم پول ندادند و اگر نمی‌بردیم که اصلا پول نمی‌دادند. خدا را شکر می‌کنم که ملوان با این شرایط مالی در لیگ ماند آن‌هم در حالی که 5 تیم شرایط سقوط داشتند. باید خدا را شکر کنیم. من هیچ وقت با ملوان سقوط نکردم و همیشه این تیم با بدترین شرایط ممکن را در لیگ برتر نگه داشتم.
  روی سکوها شما را نمی خواستند….

  امروز روی سکوها چنددستگی و نفاق بود. بین پیشکسوتان هم همین شرایط بود و همین اتفاق هم در ملوان رخ داد. ملوان کی چنین شرایطی داشت.من که سال‌ها در ملوان بودم چنین تفرقه‌ای در تیم ندیدم. ملوان مثل شاهین یک مکتب است. هیچ زمان در آن توهین جایی ندارد اما اکنون در ملوان همه مقابل هم هستیم. در 40 سال گذشته چنین چیزی سابقه نداشته است. پیشکسوتان ملوان باید باهوش باشند. من بعد از صالح‌نیا بیشترین زمان را در ملوان بودم نباید در ملوان فرد دیگری غیر از فرد ملوانی مربیگری کند. اجازه ندهید اصالت را از ملوان بگیرند و آن را بی‌آبرو کنند.

  نطرتان درباره حرفهای اقای هدایتی چیست؟

  اگر ملوان مثل استیل آذین نشد به این دلیل بود که اینجا تعصب وجود دارد و ملوان تماشاگر داشت.من یک سؤال دارم آقای هدایتی 70 درصد سهام ملوان را چند خریدی؟ اگر قرار بود 70 درصد سهام را به هدایتی مجانی بدهند چرا آن را به منطقه آزاد انزلی ندادند. شما که می‌گویید پول آوردید یک میلیارد و 400 میلیون پول دادید. آیا 70 درصد سهام ملوان قیمتش بیش از 7 میلیارد تومان نیست؟ نمی‌گذارم سر مردم کلاه بگذارید هر جا مصلحت ملوان در پیش باشد، من پای آن می‌ایستم. شما میلیاردی از ملوان بردید و سر مردم و تیم را کلاه گذاشتید .
  اقای درودگر؟

  مدیرعاملی در باشگاه ملوان است که عضو هیئت مدیره نیست و حق رای ندارد او فقط یک کارگزار است. این آقا برای وقت تلف کردن اینجا آمده و می‌خواهد به هدفش برسد.او حتی 10 میلیون تومان تنخواه ندارد فقط وقت تلف کرد تا بازی به آخر کشیده شود.

 19. ممی زینتی از آلمان یک ملوان   می 11, 2013  

  ءءء ءءء ءءء با درود به تمام عزیزان ملوانی و هواداران خوبش و طرفداران پرشورش و من خواستم وقت بگویم آمدم از سرکار و در جایی هم کاری مهمی داشتم و بعدش هم آمدم منزله خودم و ساعت هم شد نزدیک ۲۲.۴۵ دقیقه شب آلمان و فوری آمدم کامپیوتر را روشن کردم صفحه وبسایت ورزش ۳ را باز کردم اول خوب چشمم به بالای آن صفحه ورزشی خوردش این بودش که شکست تیم استقلال از تیم همسایه دیواریمون و آن هم با نتیجه ۱ بر ۲ به سود تیم همسایه در ۴۵ کیلومتری شهرمون بندرانزلی و بعدش قهرمانی تیم ملی کشتی ایران و بعدشم پیروزی تیم ذوبآهن اصفهان بر تیم ملوانان بندرانزلی و آن هم ۱ بر ۰ و ذوبآهن با این پیروزی خودش را فکر کنم نگر داشت در لیگ برتر فوتبال ایران و بعدش صحبت های آقای ممی احمدزاده سرمربی ملوان بابت شکست ملوان و نتایج بد تیم ملوان و آقایان هدایتی و درودگر و کادر فنی و شرایط آن تیم … و من که ماندم که چطور تیم ملوان شکست خوردش از تیم ذوب آهن و تازه هم تیم همسایه مون با ۲ گل تیم قهرمان ایران را در ورزشگاه آزادی تهران در برابر هوادارانش آن تیم را شکست دادش . ولی تازه بایستی بگویم که عجب گلی زدش آقای حسن اشجاری که بسیار هم قشنگ بودش و هم فنی . ؟؟؟ ولی بازهم تیم ملوان آخرین بازی فوتبالش را با شکست به اتمام رسیدش و پایینتر از تیم همسایهمون قرار گرفتش آن هم در جدول بازیهای لیگ فوتبال دروازهم ایران زمین . و تازه ما در آخرین بازی هم آقایان پژمان نوری و عزت الهی و جلال رافخایی و مهرداد اولادی و یکی دوتا از برو بچه های ملوانان را نداشتیم و جریان آقای ممی احمدزاده با غیره … … … ایران ملوان جان ملوان … ءءء ءءء ءءء ایرانننننننننننننننننننننننننننننننننننن ملوانننننننننننننننننننننننننننننننننننن بندرانزلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی … ءءء ءءء ءءءء

 20. كيوان   می 11, 2013  

  آقاي احمد زاده لطفا شما دايه بهتر از مادر براي ملوان نشو و هر زمان در ملوان بودي ايجاد حاشيه كردي و بدترين نتايج را گرفتي ! لطفا از ملوان برو و ديگه نيا

 21. شايان ك   می 11, 2013  

  ممي جان كارنامه ات بابا افتضاح بوداستراحت كني بهتره.

 22. آرش   می 11, 2013  

  اقای احمدزاده کاش خودتان حرمت خودتان راحفظ میکردید،اینقدربیراه نمیگفتیدوآدرسهای اشتباه نمیدادید.
  باورکنید هواداران نادان واحمق نیستند،دیدنیها رادیدندوشنیدنی هاراشنیدنداماحرمت داری کردندوبه رو ی شمانیاوردند.
  ،تاکی خودبزرگ بینی وسفسته؟
  تاکی توهین به شعورودرک هوادار؟
  چطوروقتی شمابه برق وفجروپیکان رفتید ایرادواشکالی نبودکه سرمربی غیربومی درشهردیگری باشید،امادرشهرمامربی غیربومی گناه کبیره به حساب می آید؟
  مگر خودتان امسال دستیار غیربومی وخارجی نداشتید؟
  چطوردیگران رومتهم به یاوه گویی ودروغ گویی ووعده سرخرمن میکنید درحالی که شما خود استادبزرگ اینکارید؟
  مگرخودتان وعده سهمیه وبعدآن هفتمی ودرآخرتک رقمی ندادید؟
  چه شدآن وعده های رنگارنگتان؟مگرخودتان درهتل سبلان جلسه های پشت هم و برای شخصیت قهرمانی نگرفتید وازکسب سهمیه وحتی گرفتن جام صحبت نکردید؟
  مگر خودتان قبل بازی باسایپا درودگررابهترین مدیرتاریخ ملوان معرفی نکردید؟
  دوش به دوش اوولبخندزنان عکس یادگاری نگرفتید؟
  متاسفانه ماهمه چیزرابیادداریم،چون احمق وتهی مغزنیستیم،اماهرکس جای شمابودبااینهمه گاف های بزرگ امروز حداقل تنها سکوت میکردوچیزی نمیگفت!!!!!!!!
  آقای احمدزاده دست ازسفسته ومقلطه بردارید ،شماباحاشیه ها وفرافکنی هاپدرتیم رادرآوردید،ملوان راشمابه این روزوحال انداختید…پس امروز آدرس اشتباه به من هوادارندهید!!!!!!!

 23. آرش   می 11, 2013  

  شمایی که به هدایتی ایراد میگیری ، دلشو داری فقط یک میلیون تومان به ملوان کمک کنی ؟
  ایراد به هدایتی به عنوان مالک وارده و اصلا شکی نیست . اما باز خدا پدرش و بیامرزه توی این شرایط بد اقتصادی کشور تا به حال هفت میلیارد تومان هزینه کرد . استقلال قهرمان شد فقط 40 درصد بنا به اظهاران میرشاد ماجدی در روز گذشته پول گرفتند و تراکتور نایب قهرمان فقط 35 درصد . بازیکنان ما چی . 40 درصد بابت طلب سال گذشته از هدایتی گرفتند و 55 درصد از امسال . واقعا خجالت داره .


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب