2/5 میلیارد هزینه کردیم و یک ریال هم از جایی دریافت نکردیم

به گزارش Malavan.ir و به نقل از سایت گل – تیم ملوان بندر انزلی در حالی با شکستی که مقابل شاگردان امیر قلعه نویی متحمل شد ، با 18 امتیاز پس از رقیب دیرینه خود یعنی داماش گیلان در رده نهم جدول بازی های لیگ تا مقطع نیم فصل نخست رقابت ها جای گرفت . صادق درودگر ، مدیرعامل ملوان در خصوص شرایط این تیم و مشکلات پیش رو تا اینجای کار ، گفت و گویی را با ” گل ” ترتیب داده که از نظر می گذرانید :
*از بازی استقلال و ملوان شروع کنیم ، این دیدار را چطور دیدید ؟
خب به نظر من بازی ، بازی خوبی بود و به اعتقاد من توانستیم در دقایق زیادی از بازی ، برتری مان را به حریف دیکته کنیم . در نیمه دوم فکر می کنم که خیلی بهتر از نیمه اول کار را شروع کردیم و در مجموع بچه های ما نمایشش خوبی از خود به اجرا گذاشتند . البته من اعتقاد دارم که گلی که عمران زاده برای استقلال به ثمر رساند آفساید بود و در کل باید بگویم که شایسته این بودیم که حداقل یک امتیاز داشته باشیم.
*استقلالی ها معتقدند که می توانستند گل های بیشتری هم به ثمر برسانند .
استقلال تیم خوبی است و به نظرم با یارهای جدیدی که گرفته می تواند باز هم به همان استقلال سابق و واقعی تبدیل شود . من رابطه خوبی با استقلالی ها دارم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم .
*شرایط ملوان را چطور ارزیابی می کنید ؟
شرایط ما شرایط خوبی نیست . از نظر مالی به طور کلی هیچ حامی نداریم و با این وجود تا آنجا که من بررسی کردم تیم ما تا اینجا برای تمامی رده های سنی خود رقمی بر حدود دو و نیم ملیارد هزینه کرده و هیچ وقت نمی شود هیچ باری را به تنهایی به دوش بکشد و ما تا الان که با شما صحبت می کنم یک ریال هم از جایی دریافت نکردیم .
*فکر می کنید این مشکلات از کجا سرچشمه می گیرد ؟
 به نظر من نظام باشگاه داری ما براساس یک تفکر نیست . کشور ما برای توسعه فوتبال هیچ برنامه مدونی ندارد و باشگاه های ما به هیچ عنوان در قالب یک مجموعه حرفه ای نمی گنجند . هر باشگاهی که به یک مجموعه نظامی و اقتصادی وصل باشد و برای آن هزینه شود ، می تواند بازیکن بگیرد و برای آینده اش برنامه ریزی کند . نه مثل ما که هشت مان گرو نه مان است . شرایط برای باشگاه های سازنده ای مثل ما به هیچ عنوان خوب نیست و اگر قرار باشد فوتبال رشد کند ، باید باشگاهی مثل ملوان که در هفت رده سنی ، سه تیم پایه در استان و تیم های ساحلی برای بانوان هم حتی برنامه دارد مورد حمایت قرار بگیرد که متاسفانه تمام حمایت ها برای تیم های صنعتی و آن دو تیم بزرگ پایتخت است .
*چندی پیش در تمرین استقلال هم حاضر شدید ؟
بله من رابطه ام با همه تیم ها گرم و صمیمانه است و آن روز به تمرین استقلال رفتم وو یک مشکل جزئی با پژمان نوری هم وجود داشت که با همدلی و صداقتی که بود ، خوشبختانه آن هم حل شد .
*برای نیم فصل دوم چه برنامه ای دارید ؟
برنامه که زیاد است . تیم ما جای خالی زیاد دارد و من تا فردا جلسه ای هم با مربی تیم خواهم داشت تا با بررسی نقاط ضعف و قوت تیم بازیکنان مورد نظر کادرفنی را جذب تیم کنیم

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.