سوت پايان هر بازي،شروع بازي بعدي است

فرهاد پور غلامي:
سوت پايان هر بازي،شروع بازي بعدي است

بندر انزلي- سرمربي تيم فوتبال ملوان پس از برد تيمش در برابر پاس همدان گفت: بازي با پاس براي ما تمام شده است،چون سوت پايان هر بازي،شروع بازي بعدي است.

فرهاد پور غلامي، شامگاه جمعه پس از بازي تيم هاي فوتبال ملوان بندرانزلي و پاس همدان ، در جمع خبرنگاران رسانه هاي گروهي افزود: از خداوند بزرگ تشكر مي كنم كه لطفش شامل حال ما شد تا موفق به كسب سه امتياز اين ديدار حساس شويم.
وي ادامه داد: در نيمه اول ، پاسي ها تمام روزنه هاي دفاعي خود را به روي ما بستند.در بين دو نيمه به بازيكنانم گفتم كه سرعت بازي را افزايش دهند و همان طوري كه ملاحظه كرديد ، موقعيت هاي زيادي را روي دروازه پاس ايجاد كرديم كه سه تا از اين موقعيت ها تبديل به گل شد.
وي با اشاره به بازي زيباي بازيكنان خود ،خاطر نشان ساخت: همان طوري كه قبلآ هم گفته بودم، ساير تيم ها بايد به اين سبك بازي ملوان و حركات تركيبي آن احترام بگذارند.
پورغلامي نقش هواداران ملوان را در كسب اين برد با ارزش بسيار پر رنگ دانست و افزود:از هواداران ملوان تشكر مي كنم كه با حمايت آنها و تلاش بازيكنانم، موفق به كسب سه امتياز حياتي اين ديدار شده و جايگاهمان را در جدول رده بندي تثبيت نموديم.
سرمربي ملوان در مورد گزارش مغرضانه شبكه سهند در ديدار هفته گذشته دو تيم فوتبال ملوان و شهرداري تبريز گفت: گزارشگر تبريزي از من عذر خواهي كرد و من نيز او را بخشيدم و از حق خود گذشتم، اما باشگاه ملوان به دنبال حق خود خواهد بود.اميدوارم از اين به بعد گزارشگران تلويزيون از اين نوع گزارش ها نداشته باشند، چون ميكروفون در دست آنها يك امانت است.
وي در مورد اعتراض اصغر مدير روستا به صحنه گل دوم ملوان گفت: نظر مدير روستا محترم است،اما به نظر من داور كاملاً مسلط به صحنه بود، خود من به علت شلوغي در آن صحنه متوجه درستي يا نادرستي نشدم، بايد فيلم بازي را از نو ببينم.
وي با اشاره به بازي سخت تيم خود در مقابل فولاد خوزستان در اهواز گفت: متاسفانه در بازي با پاس همدان، هادي تاميني و محسن مسلمان ،سه اخطاره شدند و ما آنها را در بازي حساس با فولاد در اختيار نخواهيم داشت.
فرهاد پور غلامي در پايان ، ضمن ستودن تلاش بازيكنان خود ، در مورد كسب سهميه آسيايي توسط ملوان اظهار داشت: ما تمام تلاش مان را براي كسب سهميه آسيايي انجام مي دهيم، نمي خواهم در اين زمينه به شاگردانم فشار روحي وارد بشود، به همين علت در بازي هاي باقيمانده ،سعي مي كنيم با انجام بازي هاي زيبا ، نتايج مورد نظر را نيز كسب كنيم. در اين راستا نبايد از امكانات و هزينه هاي بقيه تيم هاي ليگ برتر به سادگي گذشت، خيلي خوشحال هستم كه ملوان در ليگ دهم چنين فوق العاده ظاهر شده است.
7 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.