امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۱۰:۱۵:۵۰ - پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
‌پشت پرده کنار رفتن قلعه‌نویی از ملوان
امیر قلعه‌نویی که گفته می‌شد قرار است سرمربى ملوان بشود، بعد از ٢ بازى از این تیم کنار رفت تا استیلى جانشین وى شود. در این میان صحبت از این است که چون پولى به باشگاه ملوان نرسیده قلعه‌نویی در این تیم باقى نمانده اما جالب این‌جاست با انتخاب استیلى گویا مشکلات مالى ملوان هم […]

امیر قلعه‌نویی که گفته می‌شد قرار است سرمربى ملوان بشود، بعد از ٢ بازى از این تیم کنار رفت تا استیلى جانشین وى شود.

در این میان صحبت از این است که چون پولى به باشگاه ملوان نرسیده قلعه‌نویی در این تیم باقى نمانده اما جالب این‌جاست با انتخاب استیلى گویا مشکلات مالى ملوان هم حل شده است!

به گزارش‌نامه​نیوز، طبق شنیده‌ها کنار رفتن قلعه‌نویی از ملوان ریشه در بازى این تیم مقابل استقلال دارد. گویا قلعه‌نویی پس از کنار رفتن مالک جدید باشگاه بنای سازگاری با مسئولان جدید را نداشت و تعاملی در کار نبود.

وی همچنین در‌حالی که مشکلی برای نشستن روی نیمکت ملوان در بازی با استقلال نداشت، نیز حاضر نشد روی نیمکت بنشیند که‌ این مسئله به مذاق مسئولان ملوان به‌خصوص احمد دنیامالى رئیس هیئت‌مدیره این باشگاه خوش نیامد. این مسئله باعث شد تا سرمربى سابق استقلال در ملوان ماندگار نشود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. vahid   مرداد ۲۲, ۱۳۹۴  

  دروغه

 2. ققق   مرداد ۲۲, ۱۳۹۴  

  حالا شروع کنید قلعه نویی رو خراب کنید-ولی فکر کنم کرم از ریشست

 3. وحید ملوانی   مرداد ۲۲, ۱۳۹۴  

  ای بابا این چه حرفیه !قلعه نوعی با چشم باز یه تیم رو انتخاب میکنه و ملوان رو با تحقیق و مشاوره انتخاب کرده بود،اگه دوست نداشت بمونه ۲۰ روز واسه قولهای پوچ و الکی باشگاه صبر نمیکرد،حتی او به سایر کادر فنی گفته بود که قرارداد ببندند،و خودش هم داخلی بسته بود بدون اینکه یه ریال از تیم دریافت کنه،این یعنی دوست داشتن و مردونگی کردن به تیم.

 4. بیژن   مرداد ۲۴, ۱۳۹۴  

  قلعه نویی رو دورش زدند.خیانت کردین به مردم فوتبالی انزلی.بعد ها خواهید فهمید.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب