یکم درد و دل

ملوان در هفته آخر ، مقابل ذوب آهن اصفهان در تختی بندر انزلی ، به میدان خواهد رفت . بازی که اتمام  این فصل تلخ  ما خواهد بود .

اتفاقات خوب و بد زیادی در ملوان امسال افتاد . اما بگذریم دل همه از ملوان پر است یک فرد از مدیریت یک فرد از مربی یک فرد از بازیکن ، همه تیم زیر سئوال هستند فقط می خواهند با مصاحبه های تند و شعار بر روی سکو گردن هم را بزنند . اما اینجا انزلی است هر روز در مورد ملوان بحث و گفت و گو می شود . همه می دانند محمد احمدزاده برای ملوان چکار کرده ، صادق درودگر چکار ها کرده ، حمید غفاری ، سیروس مرادی  ، حسین هدایتی و رضا اصغری برای ملوان چکار ها کرده اند و چه زحمت ها کشیده اند .

همه میدانند ، نه می خواهیم از کسی حمایت کنیم و نه به کسی حمله . ما عاشق ملوانیم ، عاشق شخص نیستیم ، ممی باشد ، فرهاد باشد ، نصرت باشد یا بهمن فرقی نمی کند برای ما تماشاچی ها . ما تماشاگران ملوان را حمایت می کنیم و دوست داریم یک بازی معقول و جذاب بیبینیم ! مردم چرا قبلا اعتراض نمی کردند؟ چون بازیکنان با تمام وجود بازی می کردند ، حتی می باختند باز ناراحت نمی شدند ، نگویید هدایتی آماده است سطح توقع رفته است بالا !

مگر فصول قبل ملوان همینگونه پول نمیگرفت ؟

هر کاری میکنید ملوان را خراب نکنید ، ملوان عشق مردم انزلی است .

اول فصل فکر می کردیم هدایتی و درودگر بیاید ملوان با خاک یکسان می شود ! اما همه اشتباه می کردیم غیر بومی ها کمتر ضربه زدند تا بومی ها .

کجای انزلی کسی را داریم مانند درودگر ، که با یک تلفن کار تیم را در کل کشور راه بیاندازند ؟ اینگونه که کردید شاید درودگر فصل بعد  نباشد ، با  اینکه خودش هم کاملا پشیمان است باز برای ملوان زحمت کشید و میکشد .

درودگر برای انزلی سوخت . این را ما که کناری تیم بودیم دیدیم .

12 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.