امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
18:52:14 - پنج‌شنبه 17 اکتبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گل مسخره ای خوردیم / جلال می داند که چه زمانی نیش بزند
به گزارش Malavan.ir و به نقل از خبرگزاری فارس، دراگان اسکوچیچ پس از پیروزی 2 بر یک ملوان مقابل گسترش فولاد عنوان کرد:‌ بازی خوبی انجام دادیم از بازیکنان راضی هستم در دیدار مهمی توانستیم به برتری برسیم بازی آسانی نبود و از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. وی افزود: یک گل مسخره دریافت کردیم اما […]

به گزارش Malavan.ir و به نقل از خبرگزاری فارس، دراگان اسکوچیچ پس از پیروزی 2 بر یک ملوان مقابل گسترش فولاد عنوان کرد:‌ بازی خوبی انجام دادیم از بازیکنان راضی هستم در دیدار مهمی توانستیم به برتری برسیم بازی آسانی نبود و از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

وی افزود: یک گل مسخره دریافت کردیم اما پس از آن توانستیم به بازی باز گردیم در بین دو نیمه بازیکنانم را آرام کردم امیدوارم بودم که به برتری برسیم در 15 دقیقه پایانی تیم حریف روی دروازه ما فشار می‌آورد که این موضوع طبیعی بود.

سرمربی ملوان یادآور شد: زمانی که تیم در چنین موقعیت‌هایی قرار دارد و در بازی‌های گذشته با نتایجی روبه‌رو شده بازیکنان در دقایق پایانی با ترس بیشتری بازی را دنبال می‌کنند اما در مجموع از عملکرد آنها راضی هستم تمام تلاش خود را کردند.

اسکوچیچ در مورد حضور سیدجلال رافخایی یادآور شد: جلال از جمله بازیکنانی است که در یک لحظه نیش خود را به حریف می‌زند و بازیکن مثمرثمری است.

وی در مورد اینکه آیا بازیکنانش در دقایق پایانی خسته نبودند،‌ گفت: پور رحمت‌الله در دقایقی خسته شده بود به هر حال آن چیزی که در تمرینات بازیکنان از خود به نمایش می‌گذارند با بازی کردن در زمین متفاوت است. در هر صورت از او واقعاً راضی هستم پوررحمت‌‌الله با اینکه جوان بود مانند بازیکنان باتجربه عمل می‌کرد و خوشحال‌تر هم هستم که او یک انزلی‌چیست.

سرمربی ملوان با اشاره به عملکرد مهدی شیری گفت: همیشه مربیان به بازیکنانی چون شیری نیاز دارند اما این بازیکن در حمله کارایی لازم را ندارد اما می‌دانم که او پیشرفت خواهد کرد و رو به جلو خواهد رفت ما در این دیدار در حالی از رحمانی استفاده کردیم با توجه به اینکه دو روز در تمرینات حضور داشت مردد بودیم که از او استفاده کنیم و این ریسک را کردیم.

وی با اشاره به حمایت هواداران تصریح کرد:‌ شاید تماشاگران ملوان در دیدارهای گذشته متفاوت نسبت به این دیدار بودند اما امروز به این نتیجه رسیده بودند باید از تیم‌شان حمایت کنند من هم از این موضوع لذت بردم و از آنها تشکر می‌کنم به دلیل هواداران به انزلی آمدم زمانی که به تهران رفتیم بازی با نفت را انجام دادیم این تیم هواداری نداشت و من از این موضوع ناراحت شدم ما برای هواداران بازی می‌کنیم در برخی بازی‌ها هواداران روی بازیکنان فشار می‌آوردند این منطقی بود.

اسکوچیچ در مورد جام حذفی گفت: من فقط به بازی آینده فکر می‌کنم.

وی در مورد خوشحالی عجیبی که پس از پایان بازی انجام داده بود، عنوان کرد: به هر حال من هم یک انسانم و می‌توانم هر خوشحالی انجام دهم من همان مربی 20 روز گذشته هستم که امروز توانستم به برتری دست یابم. همیشه انگیزه داشتم و با همین روال کار خود را دنبال می‌کنم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سعید   اکتبر 18, 2013  

    نیمه دوم این بازی انچیزی بود که ما انتظارش را میکشیدیم جدا از شما بازیکنان عزیز ملوان و کادر فنی ممنونیم اگر اعتراضی هم بعضا میشود بخاطر این است که ما میدانیم و اعتقاد داریم که شما میتوانید پس از داشته هایتان استفاده کنید هر چند امسال ملوان از جهت تجربه بسیار جوان است اما مکتب ملوان مکتبی نیست که بازیکنان جوانش ندانند که چه بکنند.از شما ممنونیم از یکا یکتان

  2. reza   اکتبر 18, 2013  

    بازیکنان نشان دادند که دوست دارند اسکوکیچ بماند …


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب