امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
۱۳:۱۱:۳۷ - جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گفت و گویی شنیدنی با صادق درودگر
صادق درودگر درباره نتيجه جلسه روز چهارشنبه تيم ملوان و نتايج آن گفت: بحث‌هاي زيادي مطرح شد. مسئولان انزلي و ملوان از آقاي هدايتي تشکر کردند. ايشان هم صحبت خاصي نکرد و از وضعيتي که در سال گذشته وجود داشت ابراز رضايت مي‌کردند. هرچند از صحبت‌هاي يک نفر گله داشتند. ايشان معتقد بود مردم انزلي […]

صادق درودگر درباره نتيجه جلسه روز چهارشنبه تيم ملوان و نتايج آن گفت:

بحث‌هاي زيادي مطرح شد. مسئولان انزلي و ملوان از آقاي هدايتي تشکر کردند. ايشان هم صحبت خاصي نکرد و از وضعيتي که در سال گذشته وجود داشت ابراز رضايت مي‌کردند. هرچند از صحبت‌هاي يک نفر گله داشتند. ايشان معتقد بود مردم انزلي به او لطف داشته‌اند اما در فوتبال بارها به او جفا شده است. او مي‌گفت در يک برنامه تلويزيوني اتهاماتي را به من زدند و 5 دقيقه من را پشت خط آن برنامه نگاه داشتند و بعد هم گفتند وقت نشد که صحبت کنيد. اين نشان مي‌دهد که ما براي سرمايه احترام قائل نيستيم.

او در ادامه افزود: آقاي هدايتي دوست داشتند کار کنند اما مي‌ديد که در ادامه دچار ضرباتي مي‌شود. مثلا ايشان مي‌گفت اگر من به خاطر يک سري اختلافات بخواهم به دادسرا بروم و از کسي شکايت کنم يا حتي برعکس به خاطر يک شکايت به دادسرا بروم و پاسخگو باشم، رسانه‌ها حضور دارند و شايد با آبروي من بازي شود. من همواره از کساني که در عرصه فوتبال، کشتي و ساير ورزش‌ها افتخارآفريني کرده‌اند حمايت کرده‌ام اما کسي از خودم تشکر نکرده است. حتي آقاي هدايتي مي‌گفت به خاطر حضورش در ورزش هزينه‌ها را به ايشان بالاتر مي‌گفتند و از سويي خانواده او هم ايشان را تحت فشار گذاشته بوده تا فوتبال را کنار بگذارد. با اين حال آقاي هدايتي به خاطر رفتار مردم انزلي و حمايت بي‌دريغ آن‌ها از او در سايت‌ها و نامه‌هايشان قبول کردند 25 درصد از هزينه‌هاي يارگيري در فصل بعد را تقبل کنند.

مديرعامل ملوان در پاسخ به اين سوال که با اين اوصاف وضعيت مالکيت باشگاه به کجا خواهد رسيد، اظهار کرد:

 اگر بخواهد مالکيت باشگاه عوض شود، بايد وضعيت سهام اين باشگاه هم تغيير يابد. به هر حال در آن جلسه همه آمده بوديم تا هدايتي را متقاعد کنيم که در فوتبال بماند اما ادله ايشان به گونه‌اي بود که همه قبول کردند بهتر است او از اين فوتبال برود. صحبت من در اينجا بيشتر گلايه از مجلس و رييس جمهور است. ما 33 سال است بحث عدالت مي‌کنيم. از کرامت و ارزش انسان‌ها صحبت مي‌کنيم. شما ببينيد باشگاهي مثل ملوان براي ما چه کردند. من يک بار به دفتر رياست جمهوري رفتم و قرار شد به ما 700 ميليون تومان کمک مالي بکنند اما يک ريال هم ندادند. بارها براي اين مسئله به وزارتخانه رفتم ولي تنها 30 ميليون تومان کمک کردند که آن را هم به هيات فوتبال استان گيلان دادم و چيزي به ما نرسيد.

او در ادامه با انتقاد از دولت و مجلس افزود:

 مگر انزلي جزو ايران نيست چرا به ما کمک نمي‌شود. اين خيلي بد است که به يک سري باشگاه پول‌هايي بدهيم تا يک ميليارد به يک بازيکن بدهند و بودجه ملوان با وجود داشتن 6 تيم در رده‌هاي مختلف سني تنها 8 ميليارد تومان باشد. اين نمي‌شود که هر سال تن مردم انزلي بلرزد. من مالک خصوصي به اين باشگاه آوردم و باز هم تلاش مي‌کنم تا بياورم اما حق بدهيم که آن‌ها مي‌ترسند. يکي از آن‌ها امروز به من گفت من که بزرگ‌تر از هدايتي نيستم. او بعد از اين سال‌ها خسته شد و فوتبال را ترک کرد. شايد من در يک سال خسته شوم. با شاهين بوشهر، برق شيراز، نساجي مازندران و ابومسلم چه کرده‌ايم. مردم پشت آن‌ها بودند. اين کارها را مي‌کنيم و استاديوم‌ها خالي مي‌شوند. به جايش بودجه مفاسد اجتماعي بالا مي‌رود. مي‌توان پيشگيري کرد. چرا در کشور ما قليان‌سراها همه جا را گرفته اند؟ به خاطر اينکه اماکن ورزشي کم شده و اوقات جوانان ما به هدر مي‌رود.

درودگر در پاسخ به اين سوال که با اين اوصاف ملوان براي فصل بعد چگونه بسته خواهد شد گفت:

ما بايد رياضت اقتصادي بکشيم. به هر حال بدتر از رده چهاردهم جدول نخواهيم شد. تمام تلاش‌مان را مي‌کنيم تا بازيکنان اصلي‌مان مثل مازيار زارع، پژمان نوري، سيد جلال رافخايي، مهرداد اولادي،‌ يوسف‌زاده، آهي و… را در ملوان نگاه داريم و با تلفيقي از بازيکنان جوان و باتجربه در فصل بعد حضور يابيم. به شخصه هدفم اين است که يک مربي بادانش خارجي به ملوان بياورم و در کنارش از مربيان بومي استفاده کنم. اما بايد با کميته فني در اين باره صحبت و مشورت کنم سپس نتيجه خواهيم گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. جواد   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  ایران ملوان حاج صادق درودگر ، آفرین عالی بود دمتون گرم

  • حبیب   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

   آفرین واقعا آفرین عالی بود به این میگن مدیر
   مدیر با لیاقت

  • نگین   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

   آقای درورگر ما بعد از خدا امیدمون به شماست ملوان رو سپردیم دست شما ما همه پشتتون هستیم و تا جایی که بتونیم ازتون حمایت میکنیم خواهشا شما هم برای ملوان کم نزارین تا پرواز قوی سپید بر فراز آسیار رو جشن بگیریم

 2. آرش   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  آخرين وضعيت تيم هاي شمالي ملوان و داماش
  شماره خبر : 65446

  مديرعامل باشگاه داماش با بيان اين که براي اداره اين باشگاه در فصل آينده دو پيشنهاد ارائه شده است، گفت: قرار است که خود شرکت امير منصور آريا داماش را اداره کند.
  امير عابديني در گفت‌وگو با ايسنا، درباره آخرين وضعيت مالکيت باشگاه داماش، اظهار کرد: فعلا که هيچ خريداري نيست و قرار است خود شرکت امير منصور آريا با نظارت قوه قضاييه داماش را اداره کند. البته دو راهکار براي اداره باشگاه در فصل آينده ارائه شده که بسيار مفيد هستند.
  وي در ادامه دو راهکاري را که از سوي ناظر قضايي مستقر در شرکت امير منصور آريا ارائه شده اين گونه، توضيح داد : نخستين راهکار اين است که بخش‌هايي از شرکت در باشگاه سرمايه‌گذاري کنند و چون درآمدزا هستند باشگاه را تحت پوشش قرار دهند و سهامدارش باشند. راهکار دوم اين است که شرکت‌ها، باشگاه‌ را زير مجموعه خود قرار ندهند ، ولي به آن کمک کند. همچنين چند مورد تجاري براي باشگاه ايجاد کنند که بتواند در بخش‌هاي تجاري فعال باشد.
  عابديني درباره وضعيت خودش در باشگاه داماش هم گفت: اکنون بحث ماندن يا نماندن من مطرح نيست. من هم نه مي‌خواهم بگويم مي مانم و نه مي‌خواهم بگويم نمي‌مانم. فعلا در حال اخذ يک تصميم اساسي هستم. اکنون مقداري خسته و بيمارم و ادامه کار برايم مشکل است، اما اگر ببينم با رفتنم باشگاه وارد بحران مي‌شود، مجبور مي شوم که بمانم.
  وي درباره ترکيب فصل آينده تيمش هم خاطر نشان کرد: شنبه آينده به رشت مي روم که درباره ترکيب تيم تصميم گيري کنيم . فعلا آن چه مشخص است اين است که به ترکيب کادر فني دست نمي زنيم و افشين ناظمي با همکارانش همچنان هدايت تيم را بر عهده خواهند داشت. ما به 90 درصد بازيکنانمان هم نياز داريم و با اين که قرارداد 10 بازيکن ما تمام شده است قصد داريم همه آنها را حفظ کنيم. بازيکنان ما هم طوري نيستند که همگي بخواهند تيم را ترک کنند. فعلا به جز جهانبخش که براي ادامه تحصيل و فوتبالش راهي خارج کشور مي‌شود، خروج بازيکن ديگري از داماش قطعي نيست.
  عابديني افزود: فعلا بايد تکليف تيم را مشخص کنيم و حق و حقوق فصل قبل بازيکنان و بخشي از قرارداد فصل بعد آنها را بپردازيم تا پس از آن براي حفظ آنها تلاش کنيم. پنج يا شش بازيکن ما مورد نظر باشگاه‌هاي ديگر هستند، اما در شرايطي نيستيم که اجازه دهيم از تيم جدا شوند.
  وي درباره آخرين وضعيت مالک قبلي داماش هم گفت: قويدل بخشي از تعهداتش را پذيرفته و قبول کرده که نسبت به آن اقدام کند. اعتقاد دارم که او تمام تلاشش را مي‌کند که به تعهداتش عمل کند.
  مديرعامل اسبق باشگاه پرسپوليس در ادامه با انتقاد از وضعيت موجود در اين باشگاه گفت: مديران پرسپوليس تحت فشار هستند. همين که مي‌گويند فقط بايد از قالب چند مربي يکي را انتخاب کنند مشکل ساز است. وقتي کسي مثل پروين و پيشکسوتان هستند، چرا باشگاه بايد از جاي ديگر تحت فشار قرار بگيرد. درست است که پرسپوليس اصطلاحا دولتي است، اما دولت کمک مالي نمي‌کند و مديران باشگاه خودشان پول مي‌آورند.
  وي در پايان نظرش را درباره مربي فصل بعد پرسپوليس اين گونه بيان کرد: اگر کميته‌ فني به اين نتيجه‌ برسد که گزينه داخلي را روي نيمکت بنشاند، نيمکت پرسپوليس به ترتيب بايد به دايي، مايلي کهن، درخشان، پيرواني و يا استيلي برسد. اگر هم روي گزينه خارجي تاکيد کنند، اول بايد بررسي کنند که تفکر کدام مربي ها به فوتبال ما مي خورد، مثلا اگر مربيان کروات را پسنديدند، بايد بگردند و مربيان کار کشته اين کشور را پيدا کنند. شايد هم به يک مربي خوب ترک برسند، چه اشکالي دارد که او را به کار بگيرند؟
  مديرعامل ملوان با انتقاد از بي توجهي مسئولان کشوري نسبت به ملوان از احتمال جذب مربي خارجي براي اين تيم خبر داد.
  صادق درودگر در گفت‌وگو با ايسنا، درباره نتيجه جلسه روز چهارشنبه تيم ملوان و نتايج آن گفت: بحث‌هاي زيادي مطرح شد. مسئولان انزلي و ملوان از آقاي هدايتي تشکر کردند. ايشان هم صحبت خاصي نکرد و از وضعيتي که در سال گذشته وجود داشت ابراز رضايت مي‌کردند. هرچند از صحبت‌هاي يک نفر گله داشتند. ايشان معتقد بود مردم انزلي به او لطف داشته‌اند اما در فوتبال بارها به او جفا شده است. او مي‌گفت در يک برنامه تلويزيوني اتهاماتي را به من زدند و 5 دقيقه من را پشت خط آن برنامه نگاه داشتند و بعد هم گفتند وقت نشد که صحبت کنيد. اين نشان مي‌دهد که ما براي سرمايه احترام قائل نيستيم.
  او در ادامه افزود: آقاي هدايتي دوست داشتند کار کنند اما مي‌ديد که در ادامه دچار ضرباتي مي‌شود. مثلا ايشان مي‌گفت اگر من به خاطر يک سري اختلافات بخواهم به دادسرا بروم و از کسي شکايت کنم يا حتي برعکس به خاطر يک شکايت به دادسرا بروم و پاسخگو باشم، رسانه‌ها حضور دارند و شايد با آبروي من بازي شود. من همواره از کساني که در عرصه فوتبال، کشتي و ساير ورزش‌ها افتخارآفريني کرده‌اند حمايت کرده‌ام اما کسي از خودم تشکر نکرده است. حتي آقاي هدايتي مي‌گفت به خاطر حضورش در ورزش هزينه‌ها را به ايشان بالاتر مي‌گفتند و از سويي خانواده او هم ايشان را تحت فشار گذاشته بوده تا فوتبال را کنار بگذارد. با اين حال آقاي هدايتي به خاطر رفتار مردم انزلي و حمايت بي‌دريغ آن‌ها از او در سايت‌ها و نامه‌هايشان قبول کردند 25 درصد از هزينه‌هاي يارگيري در فصل بعد را تقبل کنند.
  مديرعامل ملوان در پاسخ به اين سوال که با اين اوصاف وضعيت مالکيت باشگاه به کجا خواهد رسيد، اظهار کرد: اگر بخواهد مالکيت باشگاه عوض شود، بايد وضعيت سهام اين باشگاه هم تغيير يابد. به هر حال در آن جلسه همه آمده بوديم تا هدايتي را متقاعد کنيم که در فوتبال بماند اما ادله ايشان به گونه‌اي بود که همه قبول کردند بهتر است او از اين فوتبال برود. صحبت من در اينجا بيشتر گلايه از مجلس و رييس جمهور است. ما 33 سال است بحث عدالت مي‌کنيم. از کرامت و ارزش انسان‌ها صحبت مي‌کنيم. شما ببينيد باشگاهي مثل ملوان براي ما چه کردند. من يک بار به دفتر رياست جمهوري رفتم و قرار شد به ما 700 ميليون تومان کمک مالي بکنند اما يک ريال هم ندادند. بارها براي اين مسئله به وزارتخانه رفتم ولي تنها 30 ميليون تومان کمک کردند که آن را هم به هيات فوتبال استان گيلان دادم و چيزي به ما نرسيد.
  او در ادامه با انتقاد از دولت و مجلس افزود: مگر انزلي جزو ايران نيست چرا به ما کمک نمي‌شود. اين خيلي بد است که به يک سري باشگاه پول‌هايي بدهيم تا يک ميليارد به يک بازيکن بدهند و بودجه ملوان با وجود داشتن 6 تيم در رده‌هاي مختلف سني تنها 8 ميليارد تومان باشد. اين نمي‌شود که هر سال تن مردم انزلي بلرزد. من مالک خصوصي به اين باشگاه آوردم و باز هم تلاش مي‌کنم تا بياورم اما حق بدهيم که آن‌ها مي‌ترسند. يکي از آن‌ها امروز به من گفت من که بزرگ‌تر از هدايتي نيستم. او بعد از اين سال‌ها خسته شد و فوتبال را ترک کرد. شايد من در يک سال خسته شوم. با شاهين بوشهر، برق شيراز، نساجي مازندران و ابومسلم چه کرده‌ايم. مردم پشت آن‌ها بودند. اين کارها را مي‌کنيم و استاديوم‌ها خالي مي‌شوند. به جايش بودجه مفاسد اجتماعي بالا مي‌رود. مي‌توان پيشگيري کرد. چرا در کشور ما قليان‌سراها همه جا را گرفته اند؟ به خاطر اينکه اماکن ورزشي کم شده و اوقات جوانان ما به هدر مي‌رود.
  درودگر در پاسخ به اين سوال که با اين اوصاف ملوان براي فصل بعد چگونه بسته خواهد شد گفت: ما بايد رياضت اقتصادي بکشيم. به هر حال بدتر از رده چهاردهم جدول نخواهيم شد. تمام تلاش‌مان را مي‌کنيم تا بازيکنان اصلي‌مان مثل مازيار زارع، پژمان نوري، سيد جلال رافخايي، مهرداد اولادي،‌ يوسف‌زاده، آهي و… را در ملوان نگاه داريم و با تلفيقي از بازيکنان جوان و باتجربه در فصل بعد حضور يابيم. به شخصه هدفم اين است که يک مربي بادانش خارجي به ملوان بياورم و در کنارش از مربيان بومي استفاده کنم. اما بايد با کميته فني در اين باره صحبت و مشورت کنم سپس نتيجه خواهيم گرفت.

 3. آرش   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  مقايسه اي جالب براي هزينه سرخابي ها براي يک فصل
  شماره خبر : 65450

  کارشناس فوتبال درمورد هزينه تيم هاي مطرح پايتخت براي يک فصل مقايسه جالبي مطرح کرد.
  همواره عنوان مي شود که تيم هاي پرطرفدار استقلال و پرسپوليس براي يک فصل پول کلاني از دولت دريافت مي کنند.
  صدر، کارشناس فوتبال که در مراسم اخلاق در رسانه هاي ورزشي که در دانشگاه علمي کاردبردي پرسپوليس برگزار شد، مقايسه جالبي در اين خصوص داشت.
  وي با بيان اين مطلب که اين باشگاه ها براي فصل جاري مبلغي در حدود دو و نيم تا سه ميليارد تومان از دولت دريافت کرده اند گفت: اکنون قيمت يک آپارتمان 10 تا 12 واحدي در تهران حدود دو و نيم تا سه ميليارد تومان است و در واقع دولت در فصل جاري به اندازه يک آپارتمان 10 تا 12 واحدي به استقلال و پرسپوليس پول داده است.

 4. آرش   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  تيم فوتبال ملوان نيز حوادث و اتفاق‌هاي سخت و مهمي را پشت سرگذاشت تا بتواند با وجود تمام مشکلات مالي که دارد ، در ليگ برتر بماند و دل هواداران خود را شاد کند .

  به نقل از فارس ، تيم فوتبال ملوان بندرانزلي در پايان دوازدهمين دوره ی رقابت‌هاي ليگ برتر در جايگاه سيزدهم جدول رده‌بندي اين مسابقات ايستاد .

  ملواني‌ها در 34 بازي خود در اين دوره از رقابت‌هاي ليگ برتر با 9 برد ، 13 تساوي ، 12 باخت ، 34 گل زده و 39 گل خورده و در نهايت با 40 امتياز در رده ی سيزدهم جدول قرار گرفتند .

  ملوان در نخستين بازي خود در اين فصل در کرج با يک گل تيم تازه ليگ برتري شده ی گهر دورود را شکست داد تا فصل دوازدهم را با برد آغاز کند اما در آخرين ديدار اين فصل در خانه با يک گل مغلوب ذوب‌آهن اصفهان شد و اين فصل را با يک شکست به پايان رساند .

  ملوان در اين فصل دو سرمربي مختلف را روي نيمکت هدايت خود ديد ، آن ها ابتدا مسابقات را با سرمربي گري فرهاد پورغلامي آغاز کردند اما در پايان هفته ی دهم وي از سمت خود استعفا کرد تا از بازي يازدهم به بعد سکان هدايت ملوان به محمد احمدزاده سپرده شود .

  * کارنامه ی فرهاد پورغلامي از 10 بازي کسب 13 امتياز در ملوان بود

  فرهاد پورغلامي در 10 هفته ی حضورش روي نيمکت هدايت ملوان ، سه برد ، چهار تساوي و سه باخت را براي اين تيم به ثبت رساند تا ميانگين 1.3 امتياز در هر بازي براي اين سرمربي حاصل شود .

  برد سه بر يک ملوان در مقابل صبا در قم را مي‌توان بهترين نتيجه ی پورغلامي و ملوان ذکر کرد و در کنار آن باخت‌هاي خانگي در برابر نفت تهران با نتيجه ی سه بر يک و در مقابل سپاهان اصفهان با نتيجه ی دو بر صفر نيز جزو تلخ‌ترين شکست‌هاي ملوان به همراه پورغلامي بود .

  پس از بازي ملوان و سپاهان ، فرهاد پورغلامي شخصاً و به يکباره عطاي کار در ملوان را به لقايش بخشيد و از سمت خود استعفا کرد تا در آستانه ی بازي ملوان با مس کرمان محمد احمدزاده به جاي وي به عنوان سرمربي ملوان معرفي شود .

  *محمد احمدزاده ، 24 بازي و کسب 27 امتياز در ملوان

  محمد احمدزاده از هفته ی يازدهم و بازي مقابل مس در کرمان روي نيمکت داغ سرمربي گري ملوان نشست و در همان نخستين بازي حضورش ملوان در کرمان با نتيجه ی دو بر يک به بردي شيرين در مقابل ميزبان خود دست يافت و البته پس از آن نيز سه برد متوالي ديگر براي سپيدپوشان بندر رقم خورد تا طرفدارانش در انزلي نسبت به کسب سهميه ی آسيايي توسط ملوان اميدوار شوند .

  در پايان نيم فصل نخست ، ملوان در مکان چهارم جدول رده‌بندي قرار گرفت اما با آغاز نيم فصل دوم ورق براي ملوان برگشت و اين تيم با کسب نتايج ضعيف و تنها يک پيروزي در جدول رده‌بندي به رده ی سيزدهم نزول کرد .

  ملوانان در 24 بازي خود با احمدزاده در مجموع به 6 برد ، 9 تساوي ، 9 شکست و 27 امتياز دست يافتند تا معدل 1.1 امتيازي در هر بازي در کارنامه ی محمد احمدزاده به ثبت برسد .

  برد سه بر يک در مقابل داماش در دربي سنتي گيلان که تنها برد نيم فصل دوم ملوانان بود ، شيرين‌ترين برد ملوان با احمدزاده بود و در کنار آن ، برد يک بر صفر در برابر راه‌آهن در تهران را مي‌توان از ديگر نتايج خوب ملوان ذکر کرد .

  شکست تلخ در برابر پيکان در تهران که حکم کشيده شدن ترمز چهار برد متوالي ملوانان را داشت و در کنار آن باخت‌هاي نيم فصل دوم و به ويژه باخت خانگي در برابر ذوب آهن اصفهان را مي‌توان از جمله بدترين نتايج ملوان با هدايت احمدزاده بر شمرد .

  * آقاي گل شدن رافخايي تنها اتفاق خوشايند ملوان در ليگ برتر

  سيد جلال رافخايي امسال در ترکيب ملوان با به ثمر رساندن 19 گل به عنوان بهترين گلزن اين فصل ليگ برتر شناخته شد و آقاي گل اين مسابقات را از آن خود کرد .

  آقاي گلي رافخايي را مي‌توان خوشايندترين و مهم‌ترين اتفاق اين فصل ملوان ذکر کرد .

  بازي کردن و درخشش سعيد عزت‌الهي در ترکيب ملوان با تنها 17 سال سن را نيز مي‌توان يکي ديگر از رويداد قابل ذکر سپيدپوشان بندر در اين فصل برشمرد .

 5. آرش   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  بازخواني عملکرد ملوان در ليگ برتر

  تيم فوتبال ملوان نيز حوادث و اتفاق‌هاي سخت و مهمي را پشت سرگذاشت تا بتواند با وجود تمام مشکلات مالي که دارد ، در ليگ برتر بماند و دل هواداران خود را شاد کند .

  به نقل از فارس ، تيم فوتبال ملوان بندرانزلي در پايان دوازدهمين دوره ی رقابت‌هاي ليگ برتر در جايگاه سيزدهم جدول رده‌بندي اين مسابقات ايستاد .

  ملواني‌ها در 34 بازي خود در اين دوره از رقابت‌هاي ليگ برتر با 9 برد ، 13 تساوي ، 12 باخت ، 34 گل زده و 39 گل خورده و در نهايت با 40 امتياز در رده ی سيزدهم جدول قرار گرفتند .

  ملوان در نخستين بازي خود در اين فصل در کرج با يک گل تيم تازه ليگ برتري شده ی گهر دورود را شکست داد تا فصل دوازدهم را با برد آغاز کند اما در آخرين ديدار اين فصل در خانه با يک گل مغلوب ذوب‌آهن اصفهان شد و اين فصل را با يک شکست به پايان رساند .

  ملوان در اين فصل دو سرمربي مختلف را روي نيمکت هدايت خود ديد ، آن ها ابتدا مسابقات را با سرمربي گري فرهاد پورغلامي آغاز کردند اما در پايان هفته ی دهم وي از سمت خود استعفا کرد تا از بازي يازدهم به بعد سکان هدايت ملوان به محمد احمدزاده سپرده شود .

  * کارنامه ی فرهاد پورغلامي از 10 بازي کسب 13 امتياز در ملوان بود

  فرهاد پورغلامي در 10 هفته ی حضورش روي نيمکت هدايت ملوان ، سه برد ، چهار تساوي و سه باخت را براي اين تيم به ثبت رساند تا ميانگين 1.3 امتياز در هر بازي براي اين سرمربي حاصل شود .

  برد سه بر يک ملوان در مقابل صبا در قم را مي‌توان بهترين نتيجه ی پورغلامي و ملوان ذکر کرد و در کنار آن باخت‌هاي خانگي در برابر نفت تهران با نتيجه ی سه بر يک و در مقابل سپاهان اصفهان با نتيجه ی دو بر صفر نيز جزو تلخ‌ترين شکست‌هاي ملوان به همراه پورغلامي بود .

  پس از بازي ملوان و سپاهان ، فرهاد پورغلامي شخصاً و به يکباره عطاي کار در ملوان را به لقايش بخشيد و از سمت خود استعفا کرد تا در آستانه ی بازي ملوان با مس کرمان محمد احمدزاده به جاي وي به عنوان سرمربي ملوان معرفي شود .

  *محمد احمدزاده ، 24 بازي و کسب 27 امتياز در ملوان

  محمد احمدزاده از هفته ی يازدهم و بازي مقابل مس در کرمان روي نيمکت داغ سرمربي گري ملوان نشست و در همان نخستين بازي حضورش ملوان در کرمان با نتيجه ی دو بر يک به بردي شيرين در مقابل ميزبان خود دست يافت و البته پس از آن نيز سه برد متوالي ديگر براي سپيدپوشان بندر رقم خورد تا طرفدارانش در انزلي نسبت به کسب سهميه ی آسيايي توسط ملوان اميدوار شوند .

  در پايان نيم فصل نخست ، ملوان در مکان چهارم جدول رده‌بندي قرار گرفت اما با آغاز نيم فصل دوم ورق براي ملوان برگشت و اين تيم با کسب نتايج ضعيف و تنها يک پيروزي در جدول رده‌بندي به رده ی سيزدهم نزول کرد .

  ملوانان در 24 بازي خود با احمدزاده در مجموع به 6 برد ، 9 تساوي ، 9 شکست و 27 امتياز دست يافتند تا معدل 1.1 امتيازي در هر بازي در کارنامه ی محمد احمدزاده به ثبت برسد .

  برد سه بر يک در مقابل داماش در دربي سنتي گيلان که تنها برد نيم فصل دوم ملوانان بود ، شيرين‌ترين برد ملوان با احمدزاده بود و در کنار آن ، برد يک بر صفر در برابر راه‌آهن در تهران را مي‌توان از ديگر نتايج خوب ملوان ذکر کرد .

  شکست تلخ در برابر پيکان در تهران که حکم کشيده شدن ترمز چهار برد متوالي ملوانان را داشت و در کنار آن باخت‌هاي نيم فصل دوم و به ويژه باخت خانگي در برابر ذوب آهن اصفهان را مي‌توان از جمله بدترين نتايج ملوان با هدايت احمدزاده بر شمرد .

  * آقاي گل شدن رافخايي تنها اتفاق خوشايند ملوان در ليگ برتر

  سيد جلال رافخايي امسال در ترکيب ملوان با به ثمر رساندن 19 گل به عنوان بهترين گلزن اين فصل ليگ برتر شناخته شد و آقاي گل اين مسابقات را از آن خود کرد .

  آقاي گلي رافخايي را مي‌توان خوشايندترين و مهم‌ترين اتفاق اين فصل ملوان ذکر کرد .

  بازي کردن و درخشش سعيد عزت‌الهي در ترکيب ملوان با تنها 17 سال سن را نيز مي‌توان يکي ديگر از رويداد قابل ذکر سپيدپوشان بندر در اين فصل برشمرد .

 6. آرش   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  رافخایی : ملوان برای قهرمانی بسته نشود ، از این تیم جدا می‌شوم

  در کل خوشحالم که پنالتی‌های خود را با تمرکز گل می کنم و به عقیده ی دیگران هم احترام می‌گذارم . اما من در کل بیشتر از هر چیز به فکر ملوان هستم .

  سایت گل – سیدجلال رافخایی ، آقای گل لیگ دوازدهم که اخیراً در یک حرکت نمادین تمام جوایز نقدی را که در مراسم جشن تقدیر از آقای گلی خود دریافت کرده بود ، به مسجد جمکران تقدیم کرده است ، در مصاحبه با خبرنگار سایت گل صحبت از پتانسیل ملوان برای قهرمانی می‌کند و می‌گوید اگر امسال این تیم برای قهرمانی بسته نشود ، شاید از این تیم جدا شود . رافخایی که معتقد است ، پنالتی‌ زدن نیز هنری است که گاه بزرگان فوتبال هم ندارند ، در مصاحبه‌ی خود گفت :

  از فصل تقریباً خوبت در ملوان با شرایط خاصی که ملوان داشت ، بگو ؟

  من شرایط خوبی داشتم چرا که توانستم عنوان آقای گلی را به دست بیاورم و خوشحالم از این که این اتفاق افتاد اگر چه این لطف خدا و کمک هم تیمی‌هایم بود و در کل شرایط خودم خوب بود اما با ملوان یک نیم فصل خوب را تجربه کردم و در نیم فصل دوم تیم نتایج بدی گرفت و نتوانستیم خوب کار کنیم .

  اینکه عده‌یی می‌گویند ، اکثر گل‌هایت از روی نقطه ی پنالتی بوده ، نظرت چیست ؟

  به نظر من پنالتی زدن هم کار آسانی نیست ؛ همان طور که می‌بینید ، بزرگترین بازیکنان جهان در زدن پنالتی ناکام هستند و چه بسا با بیرون رفتن یک ضربه ی پنالتی یک تیم قهرمان می‌شود یا قهرمانی را از دست می‌دهد . من در کل خوشحالم که پنالتی‌های خود را با تمرکز گل می کنم و به عقیده ی دیگران هم احترام می‌گذارم . اما من در کل بیشتر از هر چیز به فکر ملوان هستم .

  علت نتایج بد ملوان چیست ؟

  در این مورد بارها و بارها با هم صحبت کردیم و مردم دیگر همه چیز را می‌دانند . اما مهمترین دلیلش مشکلات مالی بود که برای‌مان پیش آمد و مشکلات حاشیه‌یی که نگذاشت ، نتایج لازم را بگیریم .

  آیا آقای هدایتی می‌تواند ، این تیم را دوباره هدایت کند ؟

  به نظر من این گروه پتانسیل این را دارند که به ملوان کمک کنند اما بنا به دلایلی مثل این که سهام را به هیات مدیره واگذار کردند و این خبر ، خبر خوشایندی نیست . در کل اگر ایشان تمرکز بیشتری روی تیم می‌گذاشت مطمئناً ملوان برای او مقام خوبی می‌آورد . اما در کل هم وقتی یک بخش خصوصی می خواهد به یک تیم کمک کند ، یک سری انتظارات از نهادها در آن استان دارد که گویا به عقیده ی خود آقای هدایتی این حمایت از او نشده است و در کل آقای هدایتی دلگیر بود و یک جورایی از فوتبال دلسرد شده بود اما باید بگویم که نظر شخصی من این است که اگر این جا ایشان حضور داشته باشند و از مشکلات بازیکنان از نزدیک در ارتباط باشند و به موقع تیم را ساپورت مالی کنند مطمئناً ملوان به جایگاه خیلی خوبی می‌رسد .

  قطعاً پیشنهادهای خوبی داری ، آیا در ملوان می‌مانی یا می‌خواهی به پیشنهاد‌هایت پاسخ مثبت بدهی ؟

  من همیشه پیشنهادهای خوبی داشتم . از تیم‌هایی که به معنای واقعی باشگاه هستند و به قول معروف سرشان به تن شان می‌ارزد . اما همیشه اولویت من تیم شهرم ملوان بوده اما اعتقاد دارم که باید از شعار دادن پرهیز کنیم و به واقعیت نزدیک شویم . این تیم باید خاطرات دهه ی 50 و 60 را دوباره زنده کند . من دوست دارم ، با ملوان یک جام بگیرم تا اگر از این فوتبال رفتم با جام از ما یاد کنند نه لحظه‌های بدی که با ملوان داشته‌ایم . این تیم می‌تواند ، سهمیه بگیرد و حتی قهرمان شود . اما اگر ببینم این پتانسیل وجود نداشته باشد و تیم بخواهد معمولی بسته شود باید بگویم که شاید به پیشنهادهایم فکر کنم .

 7. جلال مرادی   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  آیا دوست داریم هدایتی بماند یا برود؟ سوال امروز این است و این سوال سه پاسخ میتواند داشته باشد:
  1- میخواهیم هدایتی برود چون حامی مالی دیگری داریم. یعنی ما با بررسی همه جوانب به این نتیجه رسیده ایم که ما به هدایتی نیازی نداریم. یعنی همین الآن یک اسپانسر خوب داریم که هم تیم مدیریتی خوب و فوتبالی دارد و هم از نظر مالی مشکلی نخواهد داشت. اگر چنین است همه ما باید برویم و از آقای احمدزاده به سبب آشکار کردن حقایق تشکر کنیم و خیالمان نیز راحت باشد و یک تیم خوب بسته خواهد شد. لطفا حامیان این گزینه حامی مالی را معرفی کنید و قرار را برنامه ریزی کنید که برای عذرخواهی و قدردانی از احمدزاده به دیدنش برویم.
  2- نمیخواهیم هدایتی برود. یعنی ما برای اداره باشگاه نتوانستیم یک اسپانسر مالی پیدا کنیم. یعنی ما برای هزینه های جاری باشگاه (هتل، لباس، بلیط هواپیما، غذا، تدارکات، حقوق کارکنان، قرارداد بازیکنان و …) منبع مالی در احتیار نداریم. بنابراین موافقان این گزینه اعتقاد دارند که هدایتی باید بماند و از تیم حمایت کند. در این صورت چرا آقای احمدزاده به خودش اجازه داد که از اسپانسر مالی و مالک باشگاه انتقاد کند. چرا با آینده باشگاه بازی گرد؟ مگر ایشان قصد دارد که هزینه فصل بعد را بپردازد؟ یا اسپانسری بهتر از هدایتی سراغ دارد؟
  3- میخواهیم هدایتی برود ولی پولی هم نداریم. یعنی علیرغم اینکه پول نداریم ولی علاقه ای به داشتن اسپانسر غیربومی هم نداریم. این یعنی بازیکنان بزرگ ما در حال رفتن به باشگاه هایی هستند که توان پرداخت قرارداد آنها را دارند. بدیهی است در چنین شرایطی باید با بازیکنان امید و جوان خود در لیگ شرکت کنیم. در چنین شرایطی سکه دو رو دارد: یا در لیگ آینده می مانیم یا خدای نکرده سقوط میکنیم. بنابراین در این گزینه تنها امیدمان بازیکنان تیمهای پایه هستند که ایا شکوفا خواهند شد و یا ….. بطور کلی باید همانند سالهای گذشته دست به دعا باشیم و فقط به بازیکنسازی برای تیمهای متمول فکر کنیم.

 8. آرش   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  جلال رافخایی: سه پیشنهاد خوب از باشگاه‌های خارجی دارم
  سید جلال رافخائی آقای گل لیگ برتر دوازدهم می‌گوید از سه باشگاه خارجی پیشنهادهای خوبی دریافت کرده اما تصمیم‌گیری نهایی را پس از مشورت با باشگاه انجام می‌دهد.
  سید جلال رافخایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا درباره لیگ دوازدهم گفت: لیگ امسال برای من به شخصه خوب بود و اینکه توانستم این عنوان را کسب کنم جای شکر دارد و بابت این عنوان از کادر فنی و سایر همبازیانم تشکر می کنم، در واقع امسال فکر نمی کردم که آقای گل شوم ولی از وقتی که در هفته های ابتدایی در صدر این جدول قرار گرفتم تمرکزم را برای گلزنی بیشتر کردم و خدا به من عزت داد و من را دوست داشت که به این مهم دست یافتم و این افتخار را به مردم شهرم و آقا امام زمان(عج) تقدیم می کنم که به من کمک کردند.
  وی در مورد باشگاه ملوان و آینده این باشگاه گفت: ملوان با وجود صادق درودگر که همیشه انرژی خود را صرف ملوان کرده تا بهترین ها را برای این باشگاه فراهم کند سال خوبی را آرزو دارم ولی امسال ملوان در جایگاه خوبی قرار نگرفت و مقصر این ناکامی همه بودیم که نتوانستیم آنچه که حق هواداران خوبمان بود را ادا کنیم امیدوارم که در سال آینده جبران کنیم.
  رافخایی گفت: در حال حاضر 3 پیشنهاد خوب خارجی دارم ولی باید با مدیریت باشگاه در هفته آینده نشستی داشته باشم ولی از صمیم قلب دوست دارم که در شهرم و برای ملوان و این هواداران خوب و دوست داشتنی فوتبالم را ادامه دهم و باز هم بتوانم برای آنها افتخارآفرین باشم.
  وی در پایان گفت: من خودم را شایسته این عنوان آقای گلی لیگ نمی دانم بلکه این مردم شهرم و همبازیانم بودند که به من کمک کردند تا به این عنوان دست پیدا کنم و در این جا خدا را شکر می کنم که بعد از سالها یک ملوانی توانست باز هم افتخاری برای این شهر کسب کند و امیدوارم روزی قهرمانی ملوان را در شهرمان جشن بگیریم چون این حق هواداران دوست داشتنی ملوان است.

 9. آرش   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  نگاهی حقوقی به یک خبر/جذب بازیکن سرباز آزاد شد؟

  هیچ جای این قانون نیامده که هر بازیکنی که یک بار هم ملی پوش بوده باشد مشمول این قانون است و فقط مقام های دوم و سوم آسیایی و جهانی را شامل می شود

  سایت گل- سردار موسی کمالی امروز اعلام کرده است : قانون سرباز قهرمان دو قسمت دارد که یک قسمت آن مربوط به ورزشکارانی می‌شود که در سطح تیم‌های ملی فعالیت می‌کنند و یک بخش دیگر مربوط به قهرمانان آسیا و المپیک و جهانی می‌شود. براین اساس به فدراسیون‌های ورزشی اجازه دادیم تا با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان نسبت به کارگیری مشمولانی که در سطح تیم ملی هستند ولو اینکه یکبار به تیم ملی دعوت شده‌اند، اقدام کنند. این طرح شامل تمامی باشگاه‌های دولتی و خصوصی می شود و تیم‌هایی مانند استقلال، پرسپولیس و سپاهان نیز می‌توانند مشمولانی را که در سطح تیم ملی هستند، به عنوان سرباز جذب کنند.

  چگونگی وضع قوانین

  با نگاهی به آن قانون، این خبر را مورد کنکاش قرار داده ایم.ابتدا باید دانست قانون را فقط مجلس شورای اسلامی تصویب می کند و نهادهای دیگری حق تصویب قانون ندارند. هر قانونی پس از تصویب در مجلس و تایید در شورای نگهبان( از باب عدم مغایرت با موازین شرع و سایر مقررات) به رییس جمهور ابلاغ می شود تا او آن را برای درج در روزنامه رسمی ابلاغ نماید. چنانچه رییس جمهور 5 روز پس از ابلاغ ، از ارسال آن به روزنامه رسمی خودداری نماید، رییس مجلی می تواند راسا” آن را به روزنامه رسمی ابلاغ کند و روزنامه رسمی باید 72 ساعت بعد ان را منتشر کند. هر قانونی 15روز پس از انتشار در روزنامه رسمی، لازم الاجرا می شود.این 15روز را برای آموزش مجریان قانون و آشنایی با آن در نظر گرفته اند.

  قانون سرباز قهرمان چه می گوید؟

  احمدی نژاد از ابلاغ این قانون خودداری نمود و رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای که هشتم بهمن ماه 91به روزنامه رسمی ارسال نمود، اعلام کرد که با انقضای مهلت مندرج در قانون، رو‌نوشتی از قانون برای درج در روزنامه رسمی ارسال می‌شود.

  ماده واحده ـ تبصره (۴) ماده واحده قانون سرباز قهرمان مصوب ۱۳/۱۲/۱۳۷۶ به شرح ذیل اصلاح و به عنوان تبصره (۶) محسوب و دو تبصره به عنوان تبصره‌های (۴) و (۵) به آن الحاق می‌شود و عبارت «سازمان تربیت بدنی» در قانون مذکور به عبارت «وزارت ورزش و جوانان» تغییر می‌یابد.

  تبصره۴ـ قهرمانان بازیهای المپیک شامل نفرات اول تا سوم و قهرمانان اول و دوم مسابقات قهرمانی جهان و نفرات اول بازیهای آسیایی در رشته‌های ورزشی تحت پوشش کمیته بین‌المللی المپیک و مقام اول تا سوم مسابقات جام جهانی فوتبال، بسکتبال و والیبال و همچنین یکی از فرزندان قهرمانان پارالمپیک جهانی معاف از سربازی با معرفی وزارت ورزش و جوانان و موافقت ستاد کل نیروهای مسلح پس از طی دوره آموزش نظامی در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از انجام خدمت دوره ضرورت معاف می‌شوند.

  تبصره۵ ـ کلیه دستگاههای اجرائی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸/۷/۱۳۸۶ می‌توانند علاوه بر مشمولین تبصره (۴) این قانون، مقامهای دوم و سوم بازیهای آسیایی و مسابقات جهانی را با معرفی وزارت ورزش و جوانان و با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوطه به صورت پیمانی جذب و استخدام نمایند.

  تبصره۶ ـ آیین‌نامه اجرائی موضوع معافیت سربازان قهرمان مشمول این قانون به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و با همکاری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تهیه می‌شود و به تأیید ستاد کل نیروهای مسلح می‌رسد.

  آیین‌نامه اجرائی موضوع جذب و استخدام قهرمانان مشمول این قانون نیز به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و با همکاری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌ انسانی رئیس جمهور تهیه می‌شود. این آیین‌نامه حداکثر سه ماه پس از لازم‌الاجراء شدن این قانون به تصویب هیأت وزیران می‌رسد.

  قانون فوق مشتمل بر ماده واحده در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ سوم دی ماه یکهزار و سیصد و نود و یک مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ ۱۲/۱۰/۱۳۹۱ به تأیید شورای نگهبان رسید.

  قانون خدمات کشوری چه می گوید؟

  ماده 4- شرکت دولتی: بنگاه اقتصادی است که به موجب قانون برای انجام قسمتی از تصدی‌های دولت به‌موجب سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری جزء وظایف دولت محسوب می گردد، ایجاد و بیش از پنجاه درصد (50%) سرمایه و سهام آن متعلق به دولت می‌باشد. هر شرکت تجاری که از طریق سرمایه‌گذاری وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتی و شرکتهای دولتی منفرداً یا مشترکاً ایجاد شده مادام که بیش از پنجاه درصد (50%) سهام آنها منفرداً یا مشترکاً متعلق به واحدهای سازمانی فوق‌الذکر باشد شرکت دولتی است.

  ماده 5- دستگاه اجرائی : کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتی ، مؤسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی ، شرکتهای دولتی و کلیه دستگاههایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر و یا تصریح نام است از قبیل شرکت ملی نفت ایران ، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران،‌بانک مرکزی، بانکها و بیمه‌های دولتی، دستگاه اجرائی نامیده می‌شوند.

  تحلیل خبر
  حال در قانون سرباز قهرمان آمده که دستگاههای اجرایی موضوع ماده 5 خدمات کشوری می توانند مقامهای دوم و سوم بازیهای آسیایی و مسابقات جهانی را استخدام کنند. باشگاههای دولتی مانند سرخابی ها شرکت دولتی محسوب می شوند چون بیش از 50 درصد سهام انها متعلق به دولت است و در تعریفی که در ماده 4قانون خدمات کشوری آمده می گنجند.اما:

  همانگونه که در قانون سرباز قهرمان آمده«آیین‌نامه اجرائی موضوع جذب و استخدام قهرمانان مشمول این قانون نیز به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و با همکاری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌ انسانی رئیس جمهور تهیه می‌شود. این آیین‌نامه حداکثر سه ماه پس از لازم‌الاجراء شدن این قانون به تصویب هیأت وزیران می‌رسد»

  آنچه سردار کمالی گفته لابد در چارچوب این آیین نامه بوده که تاکنون ابلاغ نشده . این قانون 11بهمن در روزنامه رسمی منتشر شده و 26بهمن لازم الاجرا گردیده.تا 26اردیبهشت باید آیین نامه اجرایی آن به تصویب هیئتدولت می رسید که احتمالا به تازه گی رسیده اما از چند و چون اطلاع دقیقی نیست.در هر حال آیین نامه اجرایی هر قانون نمی تواند از اصل قانون تخطی نماید. در این قانون آمده که « کلیه دستگاههای اجرائی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۸/۷/۱۳۸۶ می‌توانند علاوه بر مشمولین تبصره (۴) این قانون، مقامهای دوم و سوم بازیهای آسیایی و مسابقات جهانی را با معرفی وزارت ورزش و جوانان و با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوطه به صورت پیمانی جذب و استخدام نمایند.»

  هیچ جای این قانون نیامده که هر بازیکنی که یک بار هم ملی پوش بوده باشد مشمول این قانون است و فقط مقام های دوم و سوم آسیایی و جهانی را شامل می شود (مقام اول هم که معاف کامل می شود)پس جذب هر ملی پوشی که به سن سربازی رسیده برای سایر تیم های غیر نظامی ممکن نیست.

 10. رامین   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  اونایی که چشم دیدن اسطوره جاودانه وپاک وبزرگ ملوان محمداحمدزاده این دلاور پرجرات وآینده نگر وقدرتمندروندارن،برن دوش آب سردبگیرند.چون به کوری چشم دشمنان ممی قیصر کارش برای فصل بعدتموم شده جاقالان و
  بکوری چشم دشمنان سال بعدسایه اش بالای سرتیم هست ومثل شیر ازتیم دفاع میکنه،وهمه ناکامیهایی که بدست دشمنان وغریبه ها درتیم بوجودآمده جبران میشه.
  ممی نمیذاره تیم دست غیربومی بیافته،ممی وحاجی پیشگاه ناخداغلامی مثل زنجیرفولادی ازحق ملوان دفاع میکنندونمیزان تیم دست غریبه باشه.
  قابل توجه کم بینهای وطن فروش که،خاطرتون جمع وآسوده مالک جدیدم آقای *********** باآقای احمدزاده مذاکره و گفتگوکردندوفصل بعدسکان هدایت ملوان دردستان این ناخدای قدرتمندوباصلابت وپشتکارقیصر ملوان همچنان هست.
  ایران ملوان ممی احمدزاده

  • نویسنده : مدیر دوم سایت - دان   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

   در پاسخ به شما رامین یا آرش :
   باید بگویم برای انزلیچی ها اسم مهم نیست ، ممی بیاد نقی بیاد هیچ فرقی نمی کنه ما می خواید تیم مان نتیجه بگیرد و بعد این هم جواب آقای درودگر :
   اگر قرار باشد سهام باشگاه در اختیار فردی قرار گیرد و اسم کسی آورده شود به طور قطع نام این افراد از طریق هیئت مدیره و مسئولین شهری این باشگاه به مردم شریف بندر انزلی اعلام می شود. اینطور نیست که هر کسی به عنوان مطرح کردن خودش حرف از خرید سهام باشگاه ملوان بزند و ما با این افراد هیچ صحبتی در این باره نکردیم و حتی من با آقای خسته بند نماینده مردم بندر انزلی دراین مورد صحبت کردم و ایشان هم اظهار بی اطلاعی در این موضوع داشتند و گفتند که با این اشخاص صحبتی نداشته اند

 11. hengameh   اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲  

  ba tashakor az aghaye dorodgar babate zahamati ke vase malavan keshidan..ma midonim ke ghasdeshon komak be malavan bode va ta hododi tonestn anjamesh bedn ama ba havashihayi ke bod…….midonim malavan mese bashgahe esteghlalo perspolis bodje chan milyardi vase kharide bazikon nadare vali ba hamin bodje kam agha jalal aghaye gol in fasl shod ke in eftekhari bod baraye malavan to in fasle sard

 12. هومن   اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲  

  انشالله حاجی انشالله

  • نویسنده : مدیر دوم سایت - دان   اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲  

   علی رضا :
   آقای هدایتی رسما از ملوان کناره گیری نکرده اند و فقط شفاهی اعلام کردند ، در هر صورت امسال یکی از بهترین سال های ملوان خواهد شد بنا به دلایلی که نمی شود گفت

 13. علی رضا   اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲  

  لطفا پیگیری کنید
  درسایت گل به نقل ازصحبتهای فرمانداردربخش خبراستانی امشب آمده بودکه آقای هدایتی به ملوان برمیگردند.
  لطفا درموردصحت وسقم این موضوع پرس وجو کنید.اگربه امیدخدا این اتفاق بیافتدمنشا خیروبرکت برای ملوان خواهدبودوتکلیف تیم مشخص وبه راحتی میتوان بامدیرت وبرنامه ریزی آقای درودگربرای فصل بعدتیمی قدرتمندوکادری قوی راداشته باشیم،بدون حاشیه وبحران .انشاااله
  متشکر

 14. میثم   اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲  

  آقای درودگر همینطوری که داری میری ادامه بده چون واقعا ملوان داره با کارها و زحمان شما پیشرفت می کند . دوست داریم

 15. علی رضا   اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲  

  متشکرازپاسخ شما برادرعزیز دانیال جان
  به امیدآینده ای خوب وزیبا برای ملوان وملوانی
  جاویدملوان

 16. آباي   اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲  

  ملوان نيازمند تغييرات اساسي در كادر فني و بازيكنان است.

 17. علی رضا   اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲  

  اقای درودگرعزیزلطفا امسال ازعقدقراردادبابازیکنانی نظیرپورغلامی شیرزادتامینی که نتنها کارایی مثبت نداشتندبلکه بیش ازهمه هم نق بی پولی وعدم انگیزه رازدندخودداری کنید،واقعا پورغلامی250میلیون قرارداد برای این فصل حقش نبودکسی که حتی به عموش هم رحم مکردوآنچنان درموردش صحبت کرد،وای بحال بقیه،
  موفق باشی ومستدام مدیرمحبوب حاج صادق انزلیچی ما

 18. جلال   اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲  

  منم با تک تک کلمات علی رضا موافقم


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب