گفت و گویی با پویا نزهتی

پویا نزهتي در گفت و گویی گفت : 

در درجه اول موفقیت ملوان مهم است و من هم تمام تلاش خود را می کنم تا همراه با سایر بازیکنان به موفقیت تیم کمک کنم .

وی در مورد بازی ملوان مقابل تیم داماش اظهار داشت :

تيم ما خيلي سرتر از داماش بود. شرايطي داشتيم كه بايد مي برديم. اگر اين بازي را نمي‌برديم وارد بحران مي‌شديم و اين پيروزي ما را از بحران درآورد. اين برد با اهمیت تا آخر فصل به ما خيلي كمك مي‌كند.

وی در خصوص پنالتی ملوان که در دقایق پایانی بازی با داماش به دست آمد ، گفت :

نظيف‌كار صد در صد من را زد. اما اين كه داخل محوطه يا بيرون بود به خاطر اين كه سرعتم زياد بود و نديدم شك دارم. بعضي از دوستان هم كه زنگ مي‌زدند مي‌گفتند داخل بود و بعضي ديگر مي‌گفتند بيرون بود.
بازي را خوب شروع كرديم و گل زودهنگام هم زديم و بعد به لاك رفاعي رفتيم. اما با تذكرات آقای احمدزاده در رختكن و تغيير در چيدمان تيم ، نيمه دوم كل بازي دست ما بود. ایشان در رختكن به ما گفت كه اگر همين‌طور به دفاع ادامه بدهيم احتمال عدم نتیجه گیری در استاديوم خودمان وجود دارد و اين حرف وی بازي ما را عوض كرد و يك روز رويايي براي ما رقم خورد.

مهاجم ملوان با بیان این که هواداران با شكست‌هاي اخير ملوان اذيت شدند ، تصریح کرد:

شش هفت هفته مردم را با نتايج بد اذيت كرديم. در بازي گذشته هم‌قسم شديم داماش را ببريم و برديم. اميدوارم همين روند را ادامه بدهيم كه باعث مي‌شود آن‌ها به سن‌سيروس بيايند و ما مي‌توانيم آنها را خوشحال كنيم.

وی در پاسخ به این سوال که بازي‌هاي سخت ملوان در هفته‌هاي آينده مقابل سه تيم بالانشين جدول، تراكتورسازي، فولاد و سپاهان را چگونه ارزیابی می کند؟ خاطر نشان کرد :

برد مقابل داماش يك نقطه شروع براي ما است. تيم‌ها در جدول خيلي به هم نزديك هستند و با يك برد يا باخت حتي تا پنج يا شش رده هم جابه‌جا مي‌شوند. براي اين كه اين برد شيرين را فراموش نكنيم بايد حتما در بازي‌هاي بعدي نتايج خوبي بگيريم . ملوان مقابل تيم‌هاي قوي ، بهتر بازي مي‌كند. ما مي‌توانيم از تبريز هم دست پر برگرديم.

بازیکن ملوان در پاسخ به این سوال که شانس این تیم برای کسب يكي از سهميه‌هاي ليگ قهرمانان آسیا را چگونه ارزیابی می کند؟ اظهار داشت:

از همان اول فصل هدف ما گرفتن سهميه آسيايي بود. براي رسيدن به اين هدف بايد جز چهار تيم اول باشيم. تمام تلاش خود را مي‌كنيم تا در انتهاي فصل هواداران را خوشحال كنيم.

نزهتی در پایان در خصوص این که چرا ملوان در این فصل در بندرانزلی بر خلاف فصول گذشته ، نتایج خوبی نگرفته است ، گفت :

به خاطر استرس در انزلي نتيجه نگرفتيم. اگر مانند فصل‌هاي قبل در انزلي نتيجه مي‌گرفتيم الان تيم اول يا دوم جدول بوديم. اما با پيروز شدن برابر داماش حالا فكر كنم بازي در انزلي هم راحت‌تر باشد.

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.