امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
12:18:56 - دوشنبه 31 دسامبر 2012
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گفت و گویی با مرادی
براي توسعه رشته پر طرفدار و جذاب فوتبال بايد تمام بخش‌ها و حلقه‌هاي اين رشته ورزشي کار خود را به درستي انجام دهند ، رسانه‌ها، مديريت فدراسيون، مديريت باشگاه‌ها، بازيکنان و مربيان، فعاليت‌هاي فرهنگي و اقتصادي حاشيه فوتبال و بالاخره داوران از جمله بخش‌هاي اصلي فوتبال هستند که همگي بايد در يک چارچوب منطقي و […]

براي توسعه رشته پر طرفدار و جذاب فوتبال بايد تمام بخش‌ها و حلقه‌هاي اين رشته ورزشي کار خود را به درستي انجام دهند ، رسانه‌ها، مديريت فدراسيون، مديريت باشگاه‌ها، بازيکنان و مربيان، فعاليت‌هاي فرهنگي و اقتصادي حاشيه فوتبال و بالاخره داوران از جمله بخش‌هاي اصلي فوتبال هستند که همگي بايد در يک چارچوب منطقي و بر اساس يک برنامه‌ريزي کلان و جامع حرکت کنند. به طور قطع هر يک از اين بخش‌ها اگر داراي مشکل بوده و در مسير صحيح حرکت نکنند، کل چرخه فوتبال با مشکل روبه‌رو مي‌شود.

مرادي در پاسخ به اين پرسش که اختلافات جامعه داوري طي روزهاي اخير چه تاثيري بر فوتبال ايران خواهد داشت؟ گفت:

متاسفانه در اين روزها شاهد بوديم که برخي مسائل به صورت علني در رسانه‌ها مطرح شد.
از آنجايي که داوران در هر کشوري مورد احترام و وثوق همه هستند و بايد اينگونه نيز باشد، بروز و علني شدن اختلافات درون گروهي آنها آسيب‌هاي جبران ناپذيري براي فوتبال به دنبال خواهد داشت.
متاسفانه اين اتفاق رخ داده و اگر هر چه سريعتر اقدامات لازم براي رفع اختلافات و سوء تفاهم‌ها صورت نگيرد، کل فوتبال کشورمان آنهم در آستانه رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني آسيب خواهد ديد.

مرادي با تاکيد بر اينکه نمي‌خواهد در مورد درگيري‌هاي لفظي برخي از اعضاي جامعه داوري موضع‌گيري داشته باشد؟ گفت:

اميدوارم طرفين بحث با لحاظ کردن منافع فوتبال و درک شرايط حساسي که در پيش داريم، هر چه سريعتر به اختلافات خود پايان دهند.

وي در پايان اظهار داشت: به طور قطع داوران به ويژه داوران پيشکسوت اين توانايي و قدرت مديريتي را دارند که هر چه سريعتر به اختلاف نظرها و سوء تفاهم‌هاي پيش آمده پايان داده و اميدواريم رسانه‌ها نيز در اين زمينه همکاري و هوشياري لازم را داشته باشند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب