گفت و گویی با مدیر عامل ملوان

محمد صادق درودگر در رابطه با نتایج ملوان در دوازدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت :

نتایج ملوان در این فصل در مجموع آن چیزی که دلم می خواست ، نشد اما مطمئن هستم همه تلاش خودشان را کردند نتیجه ایده آل برای ما کسب سهمیه آسیا بود که علی رغم تمام تلاش هایی که کردیم، متاسفانه چنین جایگاهی را در جدول به دست نیاوردیم .

وی در مورد شرایط تیمش در آستانه بازی با آلومینیوم هرمزگان گفت:

ما از روز سوم فروردین ماه تمرینات خودمان را شروع کردیم و در حال حاضر شرایط خیلی خوبی داریم و کاملاً آماده ایم تیم ما در جدول نه بالا می رود و نه پایین خواهد رفت اما می خواهیم تمام امتیازات بازی های آینده را کسب کنیم تا ثابت کنیم شکست هایی که داشته ایم اتفاقی بوده است .
بازی بسیار سختی مقابل آلومینیوم هرمزگان در زمین حریف داریم شرایط آلومینیوم طوری است که حتماً باید این بازی را ببرد به همین دلیل باید با تمام قوا و با دقت بازی کنیم و صبور باشیم اگر فکورانه و صبورانه بازی کنیم می توانیم آلومینیوم را در خانه اش شکست دهیم .

وی در مورد مشکلات مالی بازیکنان ملوان اظهار داشت:

متاسفانه چک هایی که برای اواخر اسفند سال قبل به بازیکنان داده بودیم پاس نشد اما آقای هدایتی قول دادند این چک ها در فروردین ماه پاس می شود . بچه ها در این مدت با ما خیلی همراهی کردند و صبوری کردند که ممنون آن ها هستیم و مشکل چک ها را فروردین ماه حل خواهیم کرد .

مدیر عامل باشگاه ملوان در پاسخ به این سوال که آیا عدم کسب سهمیه آسیا برای مجموعه شما شکست محسوب می شود؟ گفت:

مهم این است که تلاش خودت را کرده باشی اگر تلاش کرده باشی، شکست نیست اما اگر تلاش نکرده باشی، شکست خورده ای . واقعیت این است که همه تلاش خودمان را کردیم اما یک سری مسائل مثل مصدومیت و اشتباهات فردی بازیکنان ، من به عنوان مدیر عامل ، سر مربی ، مربیان و عدم  تقویت روحی بازیکنان در نیم فصل و بعد از آن همچنین عدم پرداخت به موقع طلب بازیکنان دست ما نبود و نتوانستیم به آن چیزی که می خواستیم، برسیم، مهم این بود که در ملوان همه تلاش کردند تا تیم موفق شود و نتایج خوبی کسب کند با اشتباهاتی که هیچکدام عمدی نبود و به ما تحمیل شد در نهایت از هدف مان که همان کسب سهمیه آسیا بود، دور شدیم و نتوانستیم به قولی که اول فصل به هواداران خوب و پرشور ملوان داده بودیم عمل کنیم .

درودگر در پایان گفت: در مورد عدم کسب نتایج مطلوب ملوان مسائل زیادی دخیل بود و عده ای هم مشکلات داوری را عنوان می کنند من نمی توانم در مورد مشکلات داوری اظهارنظر کنم و تنها در یک بازی مقابل فولاد خوزستان بود که کمک داور دو بار اشتباه تاثیر گذار داشت و در زمین خودمان با فولاد مساوی کردیم اما در مجموع مشکلات داوری روی تیم ما زیاد اثر گذار نبود . اشتباهات داوری برای تیم ما وجود داشت اما اشتباهات داوری جزئی از بازی است و در همه جای دنیا هست چون داور هم مثل مربی و بازیکن اشتباه می کند.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.