گفت و گویی با دراگان اسکوکیچ

چه شد که ليگ ايران را براي سرمربيگري انتخاب کرديد؟من مربي هستم و براي اينکه در تيمي کار کنم بايد يک جايي را انتخاب مي‌کردم. اين فصل ملوان را انتخاب کردم.
از ملوان شناختي داشتي که انتخابش کردي؟دوستان خوبي مثل کرانچار، بوناچيچ، ايوانکوويچ داشتم و از روزي که ملوان به من پيشنهاد داد از آنها مشورت گرفتم و همه آنها گفتند ملوان عالي است.
خبر داري که اولين مربي غيربومي هستي که در انزلي کار مي‌کنيد؟اين براي من يک افتخار است و خوشحالم اولين نفري هستم که هدايت اين تيم پرهوادار را بر عهده گرفتم.
در دنيا چنين تيمي ديده بوديد که مربي غيربومي نداشته باشد؟شغل من گرفتن آمار نيست. من مربي هستم و اطلاعاتي نيز در اين مورد ندارم (مي‌خندد)
خبر داريد ملوان چند سالي است که براي سقوط نکردن مبارزه مي‌کند و هواداران دوست دارند امسال اين اتفاق نيفتد؟من براي کار کردن به ايران آمدم و بايد نتايجي که مي‌خواهم را بگيرم.
چرا پژمان نوري را حفظ نکرديد؟وظيفه من نبود که او را حفظ کنم، باشگاه بايد اين کار را مي‌‌کرد. من در اين کارها دخالت نمي‌کنم.
از کارلوس کي‌روش شناختي داريد؟اول اينکه بايد صعود تيم‌ملي ايران به جام‌جهاني را به مردم ايران و کي‌روش تبريک بگويم دوم هم بله من دو سال پيش کي‌روش تازه به ايران آمده بود با او تلفني صحبت کردم و با هم در ارتباط هستيم.
دوست داريد در ايران با چه نامي صدايت کنند؟من دراگان اکوکيچ هستم و بهتر است کوچ صدايم کنند

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.