گفته بودم بازی را می بریم

قبل از بازي هم گفتم بازي سختي در انزلي داريم. ملوان تيم خوب و باتجربه‌اي است که کادر فني مجرب و هواداران پرشوري دارد که 90 دقيقه تيم شان را تشويق مي‌کنند و هميشه يار و ياور ملوان هستند.
امروز با ارائه يک فوتبال منظم و منطقي در هر سه خط توانستيم سه امتياز را بگيريم و از فضاهاي موجود در خط دفاعي ملوان نهايت استفاده را برديم. بارها و بارها کار تاکتيکي‌مان را انجام داديم که فقط يکي از آنها به گل تبديل شد و تيمي هم که از حريف پيش مي‌افتد بايد نتيجه را حفظ کند. امروز هم صبا و هم ملوان فوتبال خوبي را بازي کردند.

در مورد وقت کشي گفت: هيچ وقت به بازيکنم نمي‌گويم وقت کشي کند اما در فوتبال ايران مرسوم است وقتي بازيکني مصدوم مي‌شود ديگر بازيکنان توپ را به بيرون مي‌زنند. ما هم اين کار را انجام داديم و به خاطر وقت کشي نبود. گلي هم که زديم روي مسائل تاکتيکي بود. ملوان مي‌توانست بهتر بازي کند اما بازي منطقي و منظم تيم صبا بخصوص در خط دفاع باعث شد سه امتياز را بگيريم.

در مورد داور گفت:
به خاطر اينکه پيروز شديم اين حرف را نمي‌زنم اما داور عليه کسي سوتي نزد.
 در مورد اعتراض برخي تماشاگران صبا در قم عليه او گفت: اعتراض همه جا هست. شايد کسي از من خوشش نمي‌آيد و من باب ميلشان نيستم. تعداد آنها نيز 3-4 نفر بيشتر نبود. نمي‌توانم جلوي آنها بايستم. ما در بازي با ذوب‌آهن هم بايد پيروز از ميدان خارج مي‌شديم. اما وقتي هنوز 20 دقيقه تا پايان مسابقه باقي مانده و آن عده کم شعارهايي مي‌دهند هم باعث مي‌شود بازيکن از نظر روحي افت کند و هم تيم را دچار مشکل مي‌کند. آنهايي که شعار دادند را به خدا واگذار کردم و خدا خودش کمک مي‌کند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.