امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
۲۱:۱۹:۴۸ - شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش کارهواداران گهربه کميته انضباطي نرسيده
حسين عبداالهي، در خصوص حوادث رخ داده پس از ديدار تيم هاي فوتبال گهر دورود و ملوان و سنگ پراني برخي از هواداران تيم گهر به تماشاگران ملواني ضمن بيان مطلب فوق گفت: متاسفانه در جريان سنگ پراکني برخي از هواداران تيم گهر به تماشاگران تيم ملوان، در پايان ديدار تيم هاي فوتبال گهر دورود […]

حسين عبداالهي، در خصوص حوادث رخ داده پس از ديدار تيم هاي فوتبال گهر دورود و ملوان و سنگ پراني برخي از هواداران تيم گهر به تماشاگران ملواني ضمن بيان مطلب فوق گفت: متاسفانه در جريان سنگ پراکني برخي از هواداران تيم گهر به تماشاگران تيم ملوان، در پايان ديدار تيم هاي فوتبال گهر دورود و ملوان که به ميزباني تيم گهر در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد قرار گرفته ايم.

 وي درهمين خصوص افزود: در حال حاضر منتظر دريافت گزارشهاي مربوطه و بويژه گزارش نماينده فدراسيون فوتبال هستيم که وظيفه گزارش حوادث رخ داده شده پس از پايان بازي در ورزشگاه بر عهده اوست ضمن اينکه در اين خصوص به گزارشات ديگري که به دست ما مي رسد و همچنين فيلم هاي مربوطه در اين خصوص نيز استناد خواهيم کرد.

 

 عضو کميته انضباطي فدراسيون فوتبال تاکيد کرد: کميته انضباطي با توجه به اينکه اين اتفاقات خطرناک در اولين هفته رقابتهاي ليگ برتر رخ داده، براي جلوگيري از تکرار آن در هفته هاي آينده رقابتهاي ليگ برتر، در اولين و سريعترين زمان ممکن براي بررسي حوادث رخ داده در پايان ديدار تيم هاي گهر و ملوان تشکيل جلسه خواهد داد و در صورتي که تخلف هواداران تيم گهر براي ما محرز شود مديرعامل اين باشگاه را به کميته انضباطي فرا خواهيم خواند تا در صورت لزوم از وي تعهد کتبي نيز گرفته خواهد شد.

 

 عبداللهي در پاسخ به اين پرسش که در صورت محرز شدن تخلف برخي از هواداران تيم گهر در پايان اين ديدار آيا امکان محروميت تيم گهر از برگزاري بازي بدون تماشاگر و يا جرايمي ديگر وجود دارد تاکيد کرد: اگر تخلف تماشاگران تيم گهر در سنگ پراکني به هواداران تيم ملوان براي ما محرز شود طبق بندهاي 4، 5 و 6 ماده 22 آيين نامه انضباطي که مربوط به تخلفات تماشاگران تيمهاست برخورد مي شود که اين بندها شامل جرايم نقدي و حتي محروميت نيز مي شود،البته بايد کميته انضباطي در اين خصوص تشکيل جلسه داده و تصميم گيري شود.

 

 وي در خاتمه تاکيد کرد: البته با توجه به اينکه تيم گهر اولين حضور خود در رقابتهاي ليگ برتر را تجربه مي کند و تماشاگران آن نيز براي نخستين بار مرتکب تخلف شده اند طبق روال عادي آيين انضباطي با آن برخورد خواهيم کرد و در صورت تکرار جرايم سنگين تري را در نظر مي گيريم.ديدار تيم هاي فوتبال گهر دورود و ملوان انزلي از هفته نخست دوازدهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر روز پنجشنبه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد و با برتري يک بر صفر تيم ملوان به پايان رسيد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مهران   تیر ۳۱, ۱۳۹۱  

  مگه کور بودیییییییییید
  اینا دهن ادم رو باز می کنن

 2. tehrani   تیر ۳۱, ۱۳۹۱  

  اقا admin یه تاکتیک بزن که بتونیم یه پولی واسه اون بچهایی که ماشینشون خسارت دیده جمع بشه وخسارتشون رو بگیرن….به هر حال ما همه باهم بودیم وممکن بود این اتفاق واسه هرکدوممون بیوفته…بیاین خاطره ی تلخ رفیقامونو با یه حرکت مرامی به یه خاطره ی شیرین تبدیک کنیم…ما خودمون همیشه میگیم انزلیچی ابایه بیاین ابای بودن مونو ثابت کنیم

 3. tehrani   تیر ۳۱, ۱۳۹۱  

  از هواداران متعصب و با فرهنگ ملوان میخواهیم که بازی با نفت آبادان سفید پوش به ورزشگاه بیان و ملوان رو حمایت کنند
  در ضمن یادمون نره مهدی دغاغله با پیراهن ملوان برای تیم خیلی زحمت کشیده و با تعصب مثال زدنی اش بارها بعد از گلزنی پیراهن ملوان رو بوسیده ما هواداران ملوان برای اینکه فرهنگ بالای خودمون رو به رخ فوتبال ایران بکشیم باید در بازی ملوان و صنعت نفت رسم میزبانی رو بجا بیاریم باید این جوون دوست داشتنی رو تا حد ممکن تشویق کنیم تا باعث افزایش روحیه غیر بومی های ملوان بشه و بدونند که مردم انزلی چقدر فهیم و قدر شناسند.
  که حتی بازیکنان فصلهای گذشته خودشون رو که با لباس تیم حریف برای باز کردن دربازه آنها تلاش میکنند رو مورد تشویق و حمایت خودشون قرار میدهند.
  ایران فقط ملوان واقعا” به داشتن یه همشهری مثل اقا داریوش افتخار میکنم …فرهنگ مکتب ملوان یعنی همین …..ایران تا ابد ملوان

 4. tehrani   تیر ۳۱, ۱۳۹۱  

  ………………درود به انزلیچی ها و ملوانی های اصیل که تحت هیچ شرایطی باور هاشونو به حراج نمیزارن ونمیزلرن باد احساساتشون رو با خودش ببره.به عنوان یک عاشق انزلی که ۱۰۰ تا بهشت موعود رو به عنوان مثال با یک کوچه ماهور انزلی و اخر خطش عوض نمی کنم / با روایتی عقیدمو راجع به این دعواهای نعمتی _حیدری که دودش به چشم مردم بدبخت و توسری خور ایران میره و دیگر هیچ بیان می کنم.ظرف یک شب ۳۰ تا دزد یک ابادی رو تار و مار میکن و دار وندارشو با خودشون می برن. صبح روز بعد مردم تار ومار شده و مات ومبهوت اون ابادی ن میرن نزدد حیم اون دیار ا و ازش جویا میشن و میگن اخه چطور ممکنه اون دزدها تنها ۳۰ نفر بودن ولی ما اهالی ابادی ۳۰ هزار نفر اونوقا اونوقت ما رو با خاک یکسان کردن………….. حکیم خنده تلخ و معنا داری میکنه ومیگه اه دلیل اصلی اینه که : اون ۳۰ تا دزد با هم بودن و ما ۳۰ هزار نفر همش بینمون فاصله هست و نفاق و تفرقه…………………………..اره عزیزان اولا جواب جهل رو با جهالت مضاعف نمیدن اونطور که از الان دارین خط و نشان میکشین برای قوم لر………. دوما انزلی و رشت و گیلان وملوان رو دوست داشتن و نسبت به اونها عاشق بودن یک چیزه و هتاکی و حرفهای جلف و زشت نسبت به سایر شهر ها و قومیته ا فقط و فقط مساله رو وارونه دیدنه…………..یادمون باشه مادام که این جانی های جاهل جبار جبون بی سواد عقده ای تن لش مثل خیلی زمینه های دیگر اجتماعی مثل سینما و وهنر و توریست و اقتصاد و دانشگاه . مجری و دست اندکار هستن و (بی تعارف) ما با هر توجیه ممکن حتی عاشق ملوان بودن م با استقبال انچنانی از فوتبال و این لیگ برتر که یک دام بزرگه برای همه ایرانی ها…………..شرایط همینه که هست و جسم و جان دوستداران وشیفتگان فوتبال تنها وتنها ابزاری واسه ترکتازی و مفت خورد ن وجفت زدن این ادمکهاست……………….خیلی خیلی از هتاکی بیزارم اما امیدوارم یه روزی یه جایی و یه جوری عینا هی همین سنگها بر سر خالی و چشم هرز و قلب سیاه و بروستات بی خاصیت این بیشرف ها که فوتبال ایران رو از ان زلالیتش _ ۰ حداقل در دهه ۶۰ ) که یادمه دور کردن .فرود بیاد ……………………اهورا مزدا ما انزلیچی ها و ما ملوانی ها با همه تندروی هامون خیلی رعایت عشق و انسان رو کردیم …..حال این ادم فروش ها رو بگیر.

 5. sina   تیر ۳۱, ۱۳۹۱  

  امسال سالی است که باید با کنترل ومدیریت صحیح عواطف و احساسات خاص خود نسبت به انزلی تمام دوستدران ملوان از سراسر گیلان در تشکیل جنهم سپید انزلی سهیم باشند.باید با کنترل صحیح شعارهای خود و جذب دوستدران ملوان از سراسر گیلان شعاع وسیع دوستداران ملوان در گیلان را به رخ بکشیم.

 6. dada   تیر ۳۱, ۱۳۹۱  

  صفحه ۱۰ روزنامه تماشا:

  آنها با سنگ آمدند!
  رقص گیلکی در کرج
  رافخایی: هواداران گهر را جای حدادی به المپیک ببرید
  پورغلامی: علاوه بر اتوبوس های ما، هر ماشینی با پلاک انزلی دیده بودند را با سنگ خرد و خاکشیر کرده بودند. جوانی داشت گریه می کرد و می گفت ماشین را از پدرم گرفته ام و مرا بیچاره می کند.

 7. mori   تیر ۳۱, ۱۳۹۱  

  از هواداران متعصب و با فرهنگ ملوان میخواهیم که بازی با نفت آبادان سفید پوش به ورزشگاه بیان و ملوان رو حمایت کنند
  در ضمن یادمون نره مهدی دغاغله با پیراهن ملوان برای تیم خیلی زحمت کشیده و با تعصب مثال زدنی اش بارها بعد از گلزنی پیراهن ملوان رو بوسیده ما هواداران ملوان برای اینکه فرهنگ بالای خودمون رو به رخ فوتبال ایران بکشیم باید در بازی ملوان و صنعت نفت رسم میزبانی رو بجا بیاریم باید این جوون دوست داشتنی رو تا حد ممکن تشویق کنیم تا باعث افزایش روحیه غیر بومی های ملوان بشه و بدونند که مردم انزلی چقدر فهیم و قدر شناسند.
  که حتی بازیکنان فصلهای گذشته خودشون رو که با لباس تیم حریف برای باز کردن دربازه آنها تلاش میکنند رو مورد تشویق و حمایت خودشون قرار میدهند.
  ایران فقط ملوان

 8. sima   مرداد ۱, ۱۳۹۱  

  آخرین اخبار از میزان خسارات و آسیب دیدگان حادثه ی ورزشگاه کرج

  در جریان و پایان دیدار تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و گهر شهرداری دورود که در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد ، هواداران گهر با پرتاب پاره آجر و سنگ به هواداران ملوان و خودروهای آنان ، حوادث تلخی را در اولین هفته ی دوازدهمین دوره ی لیگ برتر فوتبال ایران ( جام خلیج فارس ) رقم زدند .

  بر اساس این گزارش ، مدیر اجرایی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در رابطه با آسیب دیدگان حادثه ی ورزشگاه انقلاب کرج به پایگاه خبری مستقل ملوان نیوز گفت : در جریان حادثه ی پنج شنبه شب هفته ی گذشته 12 نفر از هواداران ملوان ، دچار آسیب دیدگی شدند .

  اکبر کرامتی ، ادامه داد : 11 نفر از آسیب دیدگان به صورت سرپایی مداوا شدند ، اما یکی از آن ها هم اکنون در بیمارستان شهید بهشتی بندرانزلی بستری است و دور چشم او خونمردگی وجود دارد .

  وی در خصوص خسارات وارده به خودروهای شخصی هواداران ملوان ، تصریح کرد : شیشه های پنج دستگاه خودروی شخصی هواداران ملوان در اثر سنگ پراکنی و آجر پرانی هواداران گهر شکست و یک دستگاه خوروی پراید نیز کاملا تخریب گردید .

  مدیر اجرایی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به این که میزان خسارات وارده به اتوبوس ها و خودروهای شخصی هواداران ملوان ، 20 تا 25 میلیون تومان تخمین زده می شود ، خاطر نشان نمود : شیشه های دو دستگاه اتوبوس هواداران ملوان در اثر سنگ پراکنی و آجر پرانی هواداران گهر شکست .

  کرامتی در پایان تاکید کرد : مسوولان باشگاه ملوان در جلسه ی هماهنگی پیش از بازی در مورد جدا سازی مکان استقرار هواداران ملوان و گهر ، نکاتی را به مسوولان اجرایی بازی ، متذکر شدند که متاسفانه مورد توجه قرار نگرفت .

 9. sima   مرداد ۱, ۱۳۹۱  

  جزييات دعواي انزلي‌چي‌ها و لرها در كرج
  باران پاره‌آجر!

  مسابقه دو تيم گهر دورود و ملوان انزلي اگرچه 3 امتياز شيرين روي يك صحنه پنالتي نيمه مشكوك براي شمالي‌ها دربر داشت؛ اما حوادثي كه در بين دو نيمه اين مسابقه روي داد سبب شد تا 50، 60 صندلي ورزشگاه انقلاب كرج و چندين و چند سر و دست شكسته شود تا زيبايي اين بازي را تحت تاثير قرار دهد.
  دورودي‌ها در ابتداي فصل براي انجام بازي‌‌هاي خود در نيم‌فصل اول با هيات فوتبال استان البرز قراردادي امضا كردند تا ورزشگاه شهرشان آمادگي پذيرايي از رقبا را در نيم‌فصل دوم پيدا كند.
  با اين حال «سال» درودي‌ها از ابتدا «نكو» نبود و حضورشان در استاديوم كرج با يك شكست خانگي به دور از خانه! و چندين و چند مجروح توام شد. هر چند كه مديرعامل تيم برنده يعني ملوان هم مدعي است چند هوادار انزلي‌چي هم در درگيري‌هاي شب پنجشنبه مضروب شده‌اند.
  البته عواقب آنچه در حاشيه مسابقه دو تيم گهر و ملوان پيش آمد، محدود به شكستن 50، 60 صندلي و چند سر و دست نمي‌شود چون هيات فوتبال استان البرز اعلام كرده، اگر قرار باشد اوضاع به همين منوال ادامه پيدا كند، عطاي پذيرايي از مهمانان گهر در ورزشگاه كرج را به لقاي آن خواهد بخشيد!
  به عبارت ساده‌تر دورودي‌ها بايد دنبال استاديومي ديگر براي انجام بازي‌هاي خانگي‌شان باشند.
  در واقع تا دقيقه 45 مسابقه دو تيم گهر و ملوان همه چيز عادي بود و اتفاقا دو تيم نمايش مطلوبي در مستطيل سبز داشتند تا تماشاگرانشان هم «بي‌حاشيه» مشغول تماشاي مسابقه باشند. اما وقتي سوت پايان نيمه اول ديدار توسط محمدرضا اكبريان داور مسابقه زده شد؛ تماشاچيان دو تيم كنار سرويس بهداشتي با يكديگر درگيري لفظي پيدا كردند و بعد اين درگيري فيزيكي شد تا در عرض چند دقيقه جدالي بزرگ روي سكوها به نمايش درآيد و از آن به بعد همه چيز تحت تاثير الفاظ ركيك طرفين به يكديگر بود و اشيايي كه به سوي يكديگر پرت مي‌كردند.
  درودگر: نزديك بود هوادار ملوان ضربه مغزي شود
  صادق درودگر كه بايد از پيروزي تيمش مقابل گهر خوشحال باشد اعتراف مي‌كند كه وقتي درگيري ميان هواداران دو تيم به وجود آمد ترسيده كه مبادا كسي كشته شود. مديرعامل ملوان مستقيما اشاره نمي‌كند كه هواداران تيم گهر به سوي ملواني‌ها سنگ انداخته باشند، اما خب! برخي از هواداران به دليل سنگ پراني مجروح شدند كه به صورت سرپايي مداوا شدند. سه ماشين شخصي هم به دليل پرتاب سنگ هواداران حريف آسيب جدي ديد. ضمن اينكه چهار هوادارها آسيب ديدند كه حال يكي از آنها وخيم گزارش شده بود و چيزي نمانده بود تا ضربه مغزي شود. با اين حال من حوادث به وجود آمده را پاي هواداران خونگرم لرستاني نمي‌گذارم و فكر مي‌كنم اين كارها از طرف برخي هواداران كه دچار هيجان شده بودند، انجام شد».
  مديرعامل ملوان توضيح مي‌دهد اشيايي كه به سوي هواداران ملوان پرت شده چيزي فراتر از سنگ بوده است: «سنگ، نه! اينها آجرپاره بودند كه مي‌ترسيدم سبب مرگ كسي شود. واقعا نمي‌دانم اين سنگ‌هاي بزرگ چطور وارد ورزشگاه شده بود، اما اين اتفاقات زيبنده ليگ برتر نيست. ضمن اينكه تعداد نيروهاي انتظامي هم زياد نبود. باز جاي شكرش باقي است كه برخي از مسوولان گهر وارد عمل شدند كه اگر غير از اين بود، نمي‌دانم چه اتفاقي رخ مي‌داد.»
  سرپرست گهر: تا آخر نيم فصل قرارداد داريم
  اسماعيل حيدرپور سرپرست تيم گهر دورود از هيات فوتبال استان البرز گله دارد. به نظر حيدر‌پور، محمد محمودي رييس هيات فوتبال البرز و زيرمجموعه‌اش كارشان را درست انجام نداده‌اند: «ما ميزبان بوديم و قاعدتا بايد از 4 هزار بليتي كه عرضه شد فقط 400 بليت به هواداران ملوان مي‌رسيد اما شما عملا ديديد كه ملوان دو هزار تماشاچي داشت. نكته دوم طرز قرار گرفتن تماشاچيان دو تيم بود. دوسوم استاديوم انقلاب خالي بود اما دوستان، تماشاچيان دو تيم را در كنار يكديگر قرار داده بودند. اگر تماشاگران در منطقه دور از هم استقرار مي‌يافتند هرگز چنين مسايلي پيش نمي‌آمد. وقتي درگيري پيش آمد مديرعامل ملوان رفت كه هواداران‌شان را آرام كند، اما موفق نشد و من رفتم كه اوضاع بهتر شد.» به نظر سرپرست گهر كه تيمش سه امتياز خانگي را در گام اول ليگ برتر از دست داده اگر ميزبان مسابقه از تجربياتش استفاده كرده بود چنين مسايلي پيش نمي‌آمد:«دوستان كه تجربه برگزاري بازي‌هاي بزرگ را داشتند. آنها از سوابق تماشاچيان ملوان باخبر بودند و مي‌توانستند عاقبت‌انديشي كنند. كاش تعداد عوامل نيروي انتظامي بيشتر بود و قبل از اينكه درگيري‌ها شدت بگيرد، وارد عمل مي‌شدند.»
  حيدرپور چند كلمه هم از احتمال عقب‌نشيني البرزي‌ها در ميزباني بازي‌هاي گهر دورود مي‌گويد:«ما با هيات فوتبال استان البرز براي انجام ديدارهاي خانگي خود تا پايان نيم‌فصل قرارداد بسته‌ايم. به نظرم آقاي محمودي نبايد ايرادات و قصور خودشان را به گردن ديگران بيندازند. همين حالا يكي از بچه‌هاي ما در بيمارستان شهيدمدني كرج بستري است.»
  رييس هيات فوتبال البرز: صلاح بدانيم قراردادمان را لغو مي‌كنيم
  محمد محمودي رييس هيات فوتبال استان البرز مي‌گويد بعد از اتفاقاتي كه افتاد شايد ديگر كرجي‌ها ميزباني مسابقات گهر دورود را تقبل نكنند:«قصدمان كمك به فوتبال كشور بود و به همين دليل ميزباني بازي‌هاي گهر را قبول كرديم اما پس از اتفاقاتي كه روي داد بايد در جلسه‌اي با حضور مسوولان و شوراي تامين استان به نتيجه برسيم كه اصلا صلاح هست در ادامه ليگ هم ميزبان حريفان تيم گهر باشيم يا خير! به هر حال جدا از اتفاقات تلخي كه روي داد ورزشگاه انقلاب هم دچار خساراتي شد كه تمام آنها به سازمان ليگ گزارش خواهد شد.»
  ناظر مسابقه: فحش و صندلي بين تماشاگران رد و بدل شد
  يدا… سليماني ناظر اين ديدار هم از اتفاقاتي كه رخ داده ناراحت است: «نيمه اول مسابقه زيبا و تماشايي بود و هيچ مشكلي وجود نداشت اما در بين دو نيمه وقتي تماشاگران دو تيم براي استفاده از سرويس‌هاي بهداشتي كنار هم قرار گرفتند درگير شدند كه اين درگيري به روي سكوها منتقل شد و اتفاقي افتاد كه نبايد مي‌افتاد.»
  به نظر سليماني مي‌شد با مديريت صحيح از به وجود آمدن درگيري‌ها جلوگيري كرد:«در جلسات قبل از بازي تاكيد داشتيم كه تماشاچيان هر تيم پشت دروازه خودشان و با فاصله از تماشاچيان تيم رقيب قرار بگيرند با اين حال گفتند ضلع غربي استاديوم سرويس بهداشتي ندارد خود ما اصلا انتظار نداشتيم براي اين بازي چهار هزار نفر به ورزشگاه بيايند با اين حال معتقدم كسي نبود كه اين مسايل را مديريت كند. متاسفانه در اين درگيري‌ها هم چند نفر از طرفين آسيب ديدند و هم 50، 60 صندلي را شكستند كه بيشتر مربوط به تماشاچيان ملوان بود. روز پنجشنبه الفاظ ركيكي ميان طرفين رد و بدل مي‌شد كه در شان ورزشگاه نبود.»
  سليماني آخر حرف‌هايش يك آرزو هم دارد: «اين‌بار دو آمبولانس در ورزشگاه بود كه تعدادي از مصدومان را به بيمارستان رساند. اميدوارم ديگر شاهد چنين اتفاقاتي در ورزشگاه‌ها نباشيم و مردم كه پول و وقت‌شان را صرف مي‌كنند و به استاديوم مي‌آيند از ديدن فوتبال لذت ببرند نه اينكه الفاظ ركيك بشنوند و صحنه‌هاي ناهنجار ببينند.»

 10. عشق است گهر   مرداد ۱, ۱۳۹۱  

  واسه تيمي مثل ملوان که سالها تو سطح اول فوتبال اين مملکته و من ازش کلي خاطره دارم متاسفم که اين چنين هواداري داره.
  هواداري که به هر قيمتي (حتي دروغ گويي)سعي ميکنه اذهان عمومي رو براي مظلوم نمايي به سمت خودش هدايت کنه، البته که اين امر طبيعيه چرا که وقتي کسي مرتکب کار اشتباهي مي شه نياز داره که اون کار رو توجيح کنه و به اجبار ديگران رو وادار به پذيرفتن مغلطه هاي خود کنه.
  هواداري که فکر ميکنه يک گزارشگر حرفه اي و کاربلده که بدون داشتن دانش کافي و تنها با استفاده از ذهنيات خود و نقل قولهاي دروغين و بدون سند ديگران سعي در رسوايي اخلاقي مردم ديگر از تبار سرزمينش رو داره.
  من نمي خوام مانند اون هوادار باشم و با الفاظ بازي کنم و سعي داشته باشم چيزي رو ثابت کنم، همه چيز معلومه و مردم ما از شعور بالايي برخوردارن و مي تونن بفهمند که کدام مورد درست يا غلطه.
  بعنوان نمونه و فقط براي اينکه به شما نشون بدم که ميشه کسي يا چيزي رو به سمت خودت هدايت کني به ناکات زير توجه کن:
  از تمام عکسهايي که در سايت ملوان هست ميشه فهميد که چه اتفاقي افتاده، درست و غلط کجاست؟
  1- از عکس “ملوان بي پناه” مي شه فهميد که کي باعث تخريب استاديوم انقلاب کرج شده است؟
  2- از همين عکس نيز مي شه فهميد که ماهيت مسئله چقدر درسته؟ و جواب آن اينه که: چطور ممکنه اين همه عکس قشنگ و زيبا از مظلوميت تماشاگر ملوان باشه ولي از(به قول هوادار با فرهنگ ملوان که هوادار مخاطبش را بي فرهنگ خطاب مي کنه) ظلم و کارهاي زشت و دور از ادبي که هوادار گهر مرتکب آن شده است هيج تصويري نمايان نيست. از سر شکسته و خون آلود هوادار ملوان تصوير هست، ولي از اولين مصدوم، که هوادار گهر بود و با آمبولانس از استاديوم خارج شد تصويري نيست و … .
  اين گونه به محتوا پرداختن در شان تيم ملوان و مردم انزلي نيست همچنين در شان قوم لر و تيم گهر دورود هم، و اين امر باعث رنجش من است که چرا مردمي از يک سرزمين بايد اينطور به قوميت يکديگر توهين کنند و باعث رسوايي همديگه باشن. واقعا بايد اينطور باشه؟
  يا اينکه هوادار ملوان عزيز: آيا فکر مي کني به مانند حوادث اتفاق افتاده در استاديوم انقلاب کرج (که به نظر من بوجود آورنده ي آن بوديد) حالا نيز باعث و بوجود آورنده ي تنشهاي بعدي نيستيد؟ يا کرکري خواندن براي اينکه در انزلي از خجالتتون در مي ايم و … باعث بهبود اوضاع مي شه؟ و به ارتقاي سطح فرهنگي خودتون کمک کرديد؟ آهاي هوادار با فرهنگ، حواست باشه که داري با خودت چکار مي کني. داري فرهنگي رو مي سازي که در خارج از اين مملکت بهش مي گن فرهنگ ايراني. اونا قوم انزلي چي، لر، کرد، ترک و … نمي شناسن. اونا فقط و فقط ايران رو مي شناسن. آقايان لر با شماها هم هستم.
  چرا فکر مي کنيد که کارتان در حد ايران است؟ چرا کارتان را با مقوله ي قوم گرايي هم پيمان مي کنيد و باعث از بين رفتن ريشه اي در وجودتان مي شويد که با آن شما را “انسان” صدا مي زنند؟ يا اينکه هوادار عزيز گهر: اگر باعث بروز مشکل شما نبوده ايد چرا کاري بکنيد که مقصر شناخته بشيد؟ و با مردمي که اگر پاش بيفته واسه شما گردن مي زارن اينطور رفتار کنيد؟
  آدم دلش به درد مي آيد وقتي که رفتار عده اي از بدرفتاران يک مردم باعث مي شن که در اين گونه اظهار نظرها به قوميت هاي متعددي مانند: لر، ترک، شمالي و … توهين بشه و مقياس سنجش اون قوم قرار بگيره.
  لطفا از رفتار کودکانه و بدون تدبير و انديشه ي خودتون دست برداريد. اگر ما با هم بدين صورت رفتار نکنيم به کسي اجازه نداده ايم که براي اين چنين مواردي به ما دروغ و هر آنچه در شان خودشان است را تحويل دهند.
  اميدوارم که هميشه شاد و سلامت باشيد.

 11. poya   مرداد ۱, ۱۳۹۱  

  ما كازي با شما نداستيم شما اول شرع كرديد ماشيناموننو داقون كرديند ايشالاه اگه اومديد انزلي هسابي انتغام ميكريم

 12. رضا   مرداد ۲, ۱۳۹۱  

  پویاجان عمو کلاس چندمی؟

 13. سالار   مرداد ۲, ۱۳۹۱  

  بابا بیخیاله این حرفا.هرکی ندونه خودتون بهتر از همه میدونید که شما بی جنبه ترین بی انظباط ترین و آشوبگرترین هوادارای فوتبال ایران هستید.آره داش من اگه تیمتون برد فقط فحش میدید اما اگه مساوی کرد یا باخت وای وای چه کارا که نمیکنیید.واقعا متاسفم که ملوان اسطوره و مرد پاکی مثل سیروس داشت خدا رحمتش کنه روحت شاد سیروس

 14. محسن   مرداد ۲, ۱۳۹۱  

  جریان این هست که چند تا ادم داغون رو اوردن از پشت کوه گفتند به این بازی می گن فوتبال اینم قانونش برید بازی کنید اونا هم لر قاطی کردن نفهمیدن چی به چیه؟
  هنوز نمی دونن پنالتی رو داور میگیره نه تیم حریف
  ایراد نداره امسال رو تو لیگ بمونید باهاتون تفریح کنیم کلی بهتون بخندیم سال بعد میرید لیگ پایین همونجا حالشو ببرید
  به نظر من جایگاه شما در لیگ رده ی هشتم ایران هستش
  لرهای بی ……

 15. farshid   مرداد ۳, ۱۳۹۱  

  با این همه حرف و حدیث های بالا و انواع تهمت هایی که به ما (هوادارای گهر) زدید انواع تهمتهای قومیتی و … اما همه دیدید که برنامه نود دیشب حق رو به کی داد و اصلاً ÷نالتی که داور گرفت به ناحق بود و این برد حق شما نبود بلکه حق بچه های زحمت کش بود . اما از اینکه حرف حق به همه اثبات شد خوشحالیم و به همه دوستداران تیم گهر تبریک می گم . انشا ا… تو انزلی بازی برگشت با تشویق هامون بیشتر ثابت کنیم که شخصیت تیم ما بیش از این حرفهاست که بعضی در ÷ی تخریب ان هستند.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب