گزارش دیدار ملوان با داماش رشت + حواشی

به گزارش malavan.ir  بازی دو تیم ملوان بندر انزلی و داماش رشت از هفته ی دوم  سری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیچ فارس در تاریخ 92/5/10 در هوای ابری بندر انزلی راس ساعت 22 انجام گرفت که دو تیم پس مصاف 90 دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند.

بازیکنان ملوان را سر گی پاشینکو – سید احمد مهدی زاده (دقیقه 70 دلاوری)– سعید سالار زاده – عزیز معبودی – سیامک کوروشی – سعید یوسف زاده (دقیقه 60  مهدی دغاغله) – مازیار زارع – محسن یوسفی – شاهین ثاقبی (دقیقه 85 سعید عزت اللهی) – مهدی شیری  و سید جلال رافخایی  تشکیل میدادند

–  قبل از شروع بازی موسیقی ملوان کاری از سایت   malavan.ir  از بلند گو های ورزشگاه پخش شد.

–          قبل از شروع بازی باشگاه ملوان از خانواده ی محترم روزبه فقیه کیا تقدیر کردند و لوح تقدیر و همچنین پیراهن ملوان که تمام بازیکنان و مسئولین روی آن را امضا کرده بودن را به این خانواده ی داغدار هدیه دادند.

–          استادیوم کاملا پر شده و استقبال چشمگیری از این بازی شده بود.

–          تیم ملوان احمد آهی را به دلیل اخراج در بازی قبل و امیرحسین فشنگچی را بدلیل مصدومیت در ترکیب 18 نفره نداشت.

–          غیبت حمید غفاری هم در این دیدار از نکات قابل توجه بود.

–          بنر بزرگی ار تصویر ناجی غریق فقید شهر روزبه کیا در ضلع جنوبی ورزشگاه نصب شده بود.

–          طرفداران داماش با تمسخر کاپیتان اسبق تیم ملوان جو ورزشگاه را متشنج کردند که متاسفانه بعد از آن جو ورزشگاه بهم ریخت

صحنه های حساس بازی :

در دقیقه 5 بازی شاهین ثاقبی با نفوذ از جناح چپ تیم داماش از زاویه بسته اقدام به شوت زنی کرد که توپ با اختلاف اندکی به اوت رفت.

–          در دقیقه ی 25 شوت پشت هجده قدم مازیار زارع را دروازه بان فقط توانست دفع کند و در ریباند توپ به رافخایی رسید که او توپ را به اوت زد هرچند که قبل از آن داور آفساید او را اعلام کرده بود.

–          دقیقه 40 بازی شوت زاویه بسته ی رافخایی به اوت رفت .

–          دقیقه ی 47 بازی ضربه ایستگاهی به نفع ملوان گرفته شد مازیار زارع پشت توپ قرار گرفت که توپ آن را فرهانی دروازه بان داماش مهار کرد، در این صحنه جلال رافخایی درگیریه کوچکی با فرهانی داشت که با عذرخواهی رافخایی حل شد اما هادی محمدی دفاع داماش قصد جنجال آفرینی داشت که جلال رافخایی با تجربه خود این قصد او را نقش بر آب کرد

–          دقیقه 48 ضربه ایستگاهی به نفع ملوان گرففته شد که ضربه ی محسن یوسفی با فاصله 20 سانتی بالای دروازه به اوت رفت.

–          در دقیقه 65 بازی یک بطری آب از طرف هواداران داماش سمت جایگاه vip پرتاب شد که همین امر جو ورزشگاه را مقداری متشنج کرد ولی این کار بارها و بارها توسط داماشی ها تکرار شد

–          در دقیقه 80 بازی نیما دلاوری با یک نفوذ عالی از جناح راست داماش وارد محوطه جریمه داماش شد ولی متاسفانه ضزبه خود را خودخواهانه از زاویه ی بسته زد که با دخالت دروازه بان به اوت رفت.

–          دقیقه 84 شوت محسن یوسفی از پشت محوطه هجده قدم را فرهانی دو با ضرب مهار کرد.

–          دقیقه ی 85 سانتر زیبای جلال افخایی در شش قدم به شیری رسید که او با بی دقتی تمام توپ را به بالای دروازه کوبید.

–          در دقیقه ی 90 بازی یک صحنه مشکوک بین پاشینگو و مهاجمین داماش رخ داد که طرفداران داماش در اعتراض به این صحنه ، قریب به 25  صندلی ورزشگاه را شکستند.

تهیه و تنظیم : علیرضا زارع  

9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.