گزارش تمرین تیم ملی

 
تيم ملي فوتبال از ساعت 10:30 امروز دومين تمرين خود را جهت آماده سازي براي ديدار مقابل ازبکستان در مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل برگزار کرد.در تمرين امروز رحمتي، حسيني، نکونام، حيدري، نصرتي، منتظري، کريمي، حاج صفي، انصاري‌فر، پولادي، ميلاد نوري، حسن‌زاده، خلعتبري، عباس‌فرد، دهنوي، يعقوب کريمي، پژمان نوري، محمد نوري، رافخايي، ماهيني، مکاني، احمدي و خليل زاده حضور داشتند.

* در ابتداي تمرين امروز کارلوس کي‌روش ضمن تشريح برنامه‌هاي امروز تيم ملي روند آماده سازي آنها را به بازيکنان توضيح داد.

* تمامي ملي‌پوشان با لباس‌هاي آبي رنگ تمرين امروز را پشت سر گذاشته و تنها دروازه‌بانان لباس قرمز مي پوشيدند که پيراهن و شلوار مهدي رحمتي به صورت يک دست سرخ جلب توجه مي‌کرد.

* سوشا مکاني در ابتداي تمرين لباسي متفاوت با ديگر دروازه‌بانان پوشيده بود که بلافاصله به رختکن رفت و آن را عوض کرد.

* لژيونرهاي دعوت شده به تيم ملي در تمرين امروز حضور نداشتند و قرار است طي چند روز آينده در تمرينات تيم ملي شرکت کنند.

* در ابتداي تمرين بازيکنان به گرم‌کردن خود پرداخته و سپس به انجام کارهاي کششي و هوازي پرداختند. ملي‌پوشان زير نظر هاروت مربي بدنسازي تيم ملي بخش اول تمرين را به اين ترتيب به پايان رساندند. در بخش دوم کي‌روش براي بازيکنان فوتبال در يک سوم زمين را در نظر گرفت که در اين بخش مهرداد پولادي با يک ضربه آکروباتيک دروازه رحمتي را باز کرد و مورد توجه قرار گرفت. در اين بخش ملي‌پوشان در قالب تيم‌هاي نارنجي سبز و آبي به صورت برنده به جا فوتبال بازي مي‌کردند.

* هنگامي که بازيکنان مشغول بازي درون تيمي بودند علي کريمي در خصوص وضعيت جدول با بازيکنان صحبت مي‌کرد و معتقد بود در صورت پيروزي يک بر صفر مقابل ازبکستان هم صعود تيم ملي به جام جهاني نزديکتر و راحت‌تر خواهد بود.

گفتنی است کی روش بر تمرین جلال رافخایی نمرکز بیشتری دارد .

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.