امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
22:30:04 - یکشنبه 28 آوریل 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش تصویری جشن نایب قهرمانی یا قهرمانی فوتبال بانوان
امروز یکشنبه  بانوان بندر انزلی جشن نایب قهرمانی یا قهرمانی گرفتند. در اصل بانوان انزلیچی نایب قهرمان لیگ شدند اما شهرداری بم ، به دلیل دوری راه تیم های دیگر حاضر به رفتن به بم نبودند اکثر بازی های خانگی کرمانی ها 3-0 اعلام شده بود .  درودگر و نایب رییس فدراسیون فوتبال نیز اعلام […]

امروز یکشنبه  بانوان بندر انزلی جشن نایب قهرمانی یا قهرمانی گرفتند. در اصل بانوان انزلیچی نایب قهرمان لیگ شدند اما شهرداری بم ، به دلیل دوری راه تیم های دیگر حاضر به رفتن به بم نبودند اکثر بازی های خانگی کرمانی ها 3-0 اعلام شده بود .  درودگر و نایب رییس فدراسیون فوتبال نیز اعلام کردند حق شما قهرمانی است .

جشن از ساعت 17 تا 20:30 به طول انجامید و تمام مسئولین انزلی و ملوان در این جشن حضور داشتند . همچنین میمان ویژه این برنامه خانوم فریده شجاعی نایب رییس فدراسیون فوتبال بود که تمام بازیکنان بسیار خوشحال و متعجب شدند .

وی صحبت های دلنشینی انجام داد و در یک جمله گفت :

من بعضی اوقات ملوان با انزلی را یکی میدانم مثلا امروز دخترم گفت کجا می خواهی بروی؟ جواب دادم ملوان و او گفت ملوان کجاست !

در اواسطه برنامه نیکی کریمی بازیگر و کارگردان پرسابقه ی ایران  با ارتباط تلفنی و به وسیله ی میکروفون با بانوان حاضر در سالن ارشاد سخن گفت به آنها صمیمانه تبریک گفت .

مهدی تاج نیز قرار بود در این مراسم شرکت کند که به دلیل فوت دوست خود نتوانست در این جشن شرکت کند .

صادق درودگر ، جای حمید غفاری دوست ، همکار و مشاور خود را که در این جشن نبود گرامی داشت.

در آخر برنامه از لیدر ها ، بازیکنان بانوان ملوان و سایت Malavan.ir  و همچنین بنده (دانیال ابراهیمی) تقدیر و تشکر به عمل آمد .

و هم اکنون نیز بانوان ملوانی و مسئول بندر انزلی به دعوت از آقای مسافری، میهمان رستوران دهکده ساحلی بندر انزلی هستند .

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مدیریت کل سایت: اصغری   آوریل 29, 2013  

  ایراندوست: با شکست پرسپولیس پاداش ویژه‌ای به بازیکنان ملوان می‌دهیم

  نصرت ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد تشکیل جلسه کمیته فنی اظهار داشت: بعد از آنکه اعضای این کمیته انتخاب شدند رسانه‌های زیادی می‌خواستند در این مورد سؤالاتی بپرسند اما منتظر بودیم تا جلسه‌ای با مدیرعامل و اعضای کادر فنی برگزار کنیم که امروز این جلسه همفکری برگزار شد. هر چند احمدزاده در این نشست شرکت نکرد.

  وی ادامه داد: در این جلسه مصوب شد در صورتی که ملوان پرسپولیس را شکست دهد، پاداش ویژه‌ای به بازیکنان تیم پرداخت شود. اگر چه نتیجه بازی در جدول برای ملوان و پرسپولیس اهمیت چندانی ندارد اما واقعیت آن است که موفقیت در این بازی برای هواداران دو تیم بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل پاداش ویژه‌ای در نظر گرفتیم.

  رئیس کمیته فنی باشگاه ملوان ادامه داد: یکی از مصوبات جلسه امروز حمایت کامل و قاطع از سرمربی،‌کادر فنی و بازیکنان تیم بود. ما قطعا از تیم حمایت می‌کنیم و امیدواریم در دو بازی باقیمانده نیز ملوان موفق شود.

  ایراندوست در مورد اینکه چرا احمدزاده در این نشست شرکت نکرد، گفت: انتظار داشتیم او بیاید اما چنین اتفاقی نیفتاد با این حال یک روز بعد از بازی با پرسپولیس جلسه کمیته فنی با حضور اعضای کادر فنی ملوان برگزار خواهد شد و در آن نشست این اعضا را به سرمربی تیم معرفی می‌کنیم.

  به گزارش فارس، نصرت ایراندوست، قاسم سلطانزاده، علی نیاکانی، حمید غفاری و بیژن شجاعی و غلام محمدوند اعضای کمیته فنی باشگاه ملوان انزلی است.
  ایراندوست: با شکست پرسپولیس پاداش ویژه‌ای به بازیکنان ملوان می‌دهیم نصرت ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد تشکیل جلسه کمیته فنی اظهار داشت: بعد از آنکه اعضای این کمیته انتخاب شدند رسانه‌های زیادی می‌خواستند در این مورد سؤالاتی بپرسند اما منتظر بودیم تا جلسه‌ای با مدیرعامل و اعضای کادر فنی برگزار کنیم که امروز این جلسه همفکری برگزار شد. هر چند احمدزاده در این نشست شرکت نکرد. وی ادامه داد: در این جلسه مصوب شد در صورتی که ملوان پرسپولیس را شکست دهد، پاداش ویژه‌ای به بازیکنان تیم پرداخت شود. اگر چه نتیجه بازی در جدول برای ملوان و پرسپولیس اهمیت چندانی ندارد اما واقعیت آن است که موفقیت در این بازی برای هواداران دو تیم بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل پاداش ویژه‌ای در نظر گرفتیم. رئیس کمیته فنی باشگاه ملوان ادامه داد: یکی از مصوبات جلسه امروز حمایت کامل و قاطع از سرمربی،‌کادر فنی و بازیکنان تیم بود. ما قطعا از تیم حمایت می‌کنیم و امیدواریم در دو بازی باقیمانده نیز ملوان موفق شود. ایراندوست در مورد اینکه چرا احمدزاده در این نشست شرکت نکرد، گفت: انتظار داشتیم او بیاید اما چنین اتفاقی نیفتاد با این حال یک روز بعد از بازی با پرسپولیس جلسه کمیته فنی با حضور اعضای کادر فنی ملوان برگزار خواهد شد و در آن نشست این اعضا را به سرمربی تیم معرفی می‌کنیم. به گزارش فارس، نصرت ایراندوست، قاسم سلطانزاده، علی نیاکانی، حمید غفاری و بیژن شجاعی و غلام محمدوند اعضای کمیته فنی باشگاه ملوان انزلی است.

 2. مدیریت کل سایت: اصغری   آوریل 29, 2013  

  هدایتی بازیکنان ملوان را پیش از دیدار مقابل پرسپولیس شارژ کند

  احمد دنیامالی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: بازیکنان ملوان با نگرانی و استرس بالایی بازی می‌کنند و همین موضوع باعث شده که در دیدارهای بزرگ و حساس تمرکز خود را از دست بدهند. بازیکنان ملوان نگران دریافت مطالبات خود هستند و باید پیش از دیدار حساس مقابل پرسپولیس شارژ مالی شوند تا با آرامش به میدان بروند.

  رئیس سابق هیئت مدیره ملوان ادامه داد: به خوبی می‌دانم که آقای درودگر تمام تلاش خودش را برای برطرف کردن مشکلات مالی تیم انجام می‌دهد و بازیکنان ملوان نیز با نجابت و از خود گذشتگی به میدان می‌روند. بازیکنان ملوان در این مدت برای دفاع از آبرو و اعتبار تیم با مشکلات ساختند و البته نمی‌توان از نقش کادر فنی و محمد احمدزاده نیز در متعادل نگاه داشتن شرایط غافل شد.

  وی گفت: بازیکنان ملوان به پیراهن تیمشان عرق دارند و همین موضوع باعث می‌شود که هیچ وقت برای مسایل مالی رفتارهایی را که احیانا سایر تیم‌ها در چنین شرایطی انجام می‌دهند، شاهد نباشیم که این موضوع نیز برای مدیران ملوان یک نقطه قوت محسوب می‌شود. حتما درودگر نیز به شرایط تیم واقف است و تا این لحظه برای آرام آرام نگه داشتن شرایط ملوان تلاش زیادی انجام داده است.

  دنیامالی خاطرنشان کرد: هدایتی برای ملوان زحمات زیادی کشیده است و امیدوارم در این شرایط حساس نیز مطالبات بازیکنان پرداخت شود تا بتوان به لحاظ انگیزشی شرایط روحی روانی بازیکنان را ارتقا داد. هر چند اطمینان دارم بازیکنان ملوان حتی اگر پولی هم دریافت نکنند آنقدر تعصب و نجابت دارند که برای برد به میدان بروند و یک بازی زیبا به نمایش بگذارند اما امیدوارم مالکان ملوان با پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی، باعث افزایش روحیه تیم شوند و در دیدار مقابل پرسپولیس، یک ملوان منسجم، درست شبیه تیمی که در ابتدای فصل بالانشین جدول بود را شاهد باشیم.

  دنیامالی که در ابتدای فصل نیز با پیشنهاد هدایتی برای حضور در هیئت مدیره ملوان مواجه شده بود، اظهار داشت: هدایتی از دوستان نزدیک من است و می‌دانم نسبت به ملوان تعلق خاطر دارد به همین دلیل از او درخواست می‌کنم که پیش از دیدار مقابل پرسپولیس با پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی، شرایط روحی و روانی تیم را ارتقا دهد.
  هدایتی بازیکنان ملوان را پیش از دیدار مقابل پرسپولیس شارژ کند احمد دنیامالی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: بازیکنان ملوان با نگرانی و استرس بالایی بازی می‌کنند و همین موضوع باعث شده که در دیدارهای بزرگ و حساس تمرکز خود را از دست بدهند. بازیکنان ملوان نگران دریافت مطالبات خود هستند و باید پیش از دیدار حساس مقابل پرسپولیس شارژ مالی شوند تا با آرامش به میدان بروند. رئیس سابق هیئت مدیره ملوان ادامه داد: به خوبی می‌دانم که آقای درودگر تمام تلاش خودش را برای برطرف کردن مشکلات مالی تیم انجام می‌دهد و بازیکنان ملوان نیز با نجابت و از خود گذشتگی به میدان می‌روند. بازیکنان ملوان در این مدت برای دفاع از آبرو و اعتبار تیم با مشکلات ساختند و البته نمی‌توان از نقش کادر فنی و محمد احمدزاده نیز در متعادل نگاه داشتن شرایط غافل شد. وی گفت: بازیکنان ملوان به پیراهن تیمشان عرق دارند و همین موضوع باعث می‌شود که هیچ وقت برای مسایل مالی رفتارهایی را که احیانا سایر تیم‌ها در چنین شرایطی انجام می‌دهند، شاهد نباشیم که این موضوع نیز برای مدیران ملوان یک نقطه قوت محسوب می‌شود. حتما درودگر نیز به شرایط تیم واقف است و تا این لحظه برای آرام آرام نگه داشتن شرایط ملوان تلاش زیادی انجام داده است. دنیامالی خاطرنشان کرد: هدایتی برای ملوان زحمات زیادی کشیده است و امیدوارم در این شرایط حساس نیز مطالبات بازیکنان پرداخت شود تا بتوان به لحاظ انگیزشی شرایط روحی روانی بازیکنان را ارتقا داد. هر چند اطمینان دارم بازیکنان ملوان حتی اگر پولی هم دریافت نکنند آنقدر تعصب و نجابت دارند که برای برد به میدان بروند و یک بازی زیبا به نمایش بگذارند اما امیدوارم مالکان ملوان با پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی، باعث افزایش روحیه تیم شوند و در دیدار مقابل پرسپولیس، یک ملوان منسجم، درست شبیه تیمی که در ابتدای فصل بالانشین جدول بود را شاهد باشیم. دنیامالی که در ابتدای فصل نیز با پیشنهاد هدایتی برای حضور در هیئت مدیره ملوان مواجه شده بود، اظهار داشت: هدایتی از دوستان نزدیک من است و می‌دانم نسبت به ملوان تعلق خاطر دارد به همین دلیل از او درخواست می‌کنم که پیش از دیدار مقابل پرسپولیس با پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی، شرایط روحی و روانی تیم را ارتقا دهد.

 3. مدیریت کل سایت: اصغری   آوریل 29, 2013  

  احمدزاده و ملوان با پرسپوليس زنده مي‌شوند!

  علي مسعودي
  90: روزهاي خوش ملوان در همان نيم فصل اول بود و اين تيم هر چه داشت، در بازي‌ها به نمايش گذاشت و تماشاگرانش را خوشحال کرد. البته در نيم فصل اول هم نتايج ضعيف حاصل شد ولي هواداران آرامش داشتند و با شرايط تيم کنار آمدند. اما در نيم فصل دوم اوضاع کاملا تغيير کرد و تيم رو به نزول رفت و همه را نااميد کرد. افت تيم در نيم فصل دلايل زيادي داشت که بارها به آن اشاره کرديم و بازگو کردن مجدد هيچ دردي را دوا نمي‌کند. به هر حال در ليگ دوازدهم قوي سپيد به هيچ وجه انزلي‌چي‌ها را راضي نکرد و الان همه هواداران چشم و اميدشان به يک بازي حيثيتي است. مسابقه‌اي که هم احمدزاده را مي‌تواند دوباره محبوب هواداران کند و هم جايش را براي فصل آينده سفت‌تر سازد. احمدزاده به خوبي مي‌داند اگر بخواهد مقابل پرسپوليس شکست بخورد مديريت باشگاه و فوتبالدوستان انزلي‌چي نااميد مي‌شوند و به دنبال گزينه بعدي مي‌روند. وقتي اکثر بازيکنان باتجربه و بومي به انزلي بازگشتند و دست به دست هم دادند تا بعد از سال‌ها در ليگ برتر، حرفي براي گفتن داشته باشند. هيچ کس فکرش را نمي‌کرد اين تيم با اين همه ستاره براي سقوط نکردن دست و پا بزند. در ناکامي تيم همه اعضاي باشگاه نقش داشتند و کاري کردند ملوان به تيم معمولي تبديل شود. شايد خيلي‌ها باخت 6 بر صفر در جام‌حذفي برابر پرسپوليس و مشکلات مالي را علت ناکامي‌ انزلي‌چي‌ها مي‌دانند ولي از اين قبيل مشکلات در خيلي از تيم‌هاي ديگر هم ديده مي‌شود اما آنها موفق‌تر از ملوان بودند. نمونه‌اش داماش که اگر بخواهيم به حاشيه‌ها و مشکلاتش بپردازيم چند برابر ديگر نماينده گيلان بود اما توانست در بحراني خودش را جمع‌وجور کند. از لحاظ فني هم احمدزاده نتوانست کار خاصي انجام دهد و اگر دوستي‌‌اش با زارع و نوري نبود چه بسا هواداران چند هفته پيش شعار حيا کن و رها کن را سر مي‌دادند و مديريت را مجاب به تغييرات مي‌کردند. در اين ميان حتي خيلي از بازيکنان از اين نوع کار کردن راضي نيستند و انتظار دارند بزرگترهاي تيم حداقل به فکر مطالبات باشند و براي محبوب شدن پيش هواداران سکوت نکنند و واقعيت‌ها را بگويند. شرايط به گونه‌اي شده که احمدزاده به چند بازيکن باتجربه ميدان نمي‌دهد و مي‌خواهد از جوان‌ها استفاده کند تا به آنها بفهماند از حالا به فکر سال آينده باشند. حتي در بازي دوستانه جلوي ملوان نوين (دريادلان) چند نفر به شوخي، متلک انداختند و گفتند: بازي خداحافظي را انجام داديم در پايان بايد يادآور شد ملوان با برد جلو پرسپوليس مي‌‌تواند به همه چيز اميدوار شود، در غير اينصورت فصل آينده تغييرات زيادي را در انزلي خواهيم ديد.
  احمدزاده و ملوان با پرسپوليس زنده مي‌شوند! علي مسعودي 90: روزهاي خوش ملوان در همان نيم فصل اول بود و اين تيم هر چه داشت، در بازي‌ها به نمايش گذاشت و تماشاگرانش را خوشحال کرد. البته در نيم فصل اول هم نتايج ضعيف حاصل شد ولي هواداران آرامش داشتند و با شرايط تيم کنار آمدند. اما در نيم فصل دوم اوضاع کاملا تغيير کرد و تيم رو به نزول رفت و همه را نااميد کرد. افت تيم در نيم فصل دلايل زيادي داشت که بارها به آن اشاره کرديم و بازگو کردن مجدد هيچ دردي را دوا نمي‌کند. به هر حال در ليگ دوازدهم قوي سپيد به هيچ وجه انزلي‌چي‌ها را راضي نکرد و الان همه هواداران چشم و اميدشان به يک بازي حيثيتي است. مسابقه‌اي که هم احمدزاده را مي‌تواند دوباره محبوب هواداران کند و هم جايش را براي فصل آينده سفت‌تر سازد. احمدزاده به خوبي مي‌داند اگر بخواهد مقابل پرسپوليس شکست بخورد مديريت باشگاه و فوتبالدوستان انزلي‌چي نااميد مي‌شوند و به دنبال گزينه بعدي مي‌روند. وقتي اکثر بازيکنان باتجربه و بومي به انزلي بازگشتند و دست به دست هم دادند تا بعد از سال‌ها در ليگ برتر، حرفي براي گفتن داشته باشند. هيچ کس فکرش را نمي‌کرد اين تيم با اين همه ستاره براي سقوط نکردن دست و پا بزند. در ناکامي تيم همه اعضاي باشگاه نقش داشتند و کاري کردند ملوان به تيم معمولي تبديل شود. شايد خيلي‌ها باخت 6 بر صفر در جام‌حذفي برابر پرسپوليس و مشکلات مالي را علت ناکامي‌ انزلي‌چي‌ها مي‌دانند ولي از اين قبيل مشکلات در خيلي از تيم‌هاي ديگر هم ديده مي‌شود اما آنها موفق‌تر از ملوان بودند. نمونه‌اش داماش که اگر بخواهيم به حاشيه‌ها و مشکلاتش بپردازيم چند برابر ديگر نماينده گيلان بود اما توانست در بحراني خودش را جمع‌وجور کند. از لحاظ فني هم احمدزاده نتوانست کار خاصي انجام دهد و اگر دوستي‌‌اش با زارع و نوري نبود چه بسا هواداران چند هفته پيش شعار حيا کن و رها کن را سر مي‌دادند و مديريت را مجاب به تغييرات مي‌کردند. در اين ميان حتي خيلي از بازيکنان از اين نوع کار کردن راضي نيستند و انتظار دارند بزرگترهاي تيم حداقل به فکر مطالبات باشند و براي محبوب شدن پيش هواداران سکوت نکنند و واقعيت‌ها را بگويند. شرايط به گونه‌اي شده که احمدزاده به چند بازيکن باتجربه ميدان نمي‌دهد و مي‌خواهد از جوان‌ها استفاده کند تا به آنها بفهماند از حالا به فکر سال آينده باشند. حتي در بازي دوستانه جلوي ملوان نوين (دريادلان) چند نفر به شوخي، متلک انداختند و گفتند: بازي خداحافظي را انجام داديم در پايان بايد يادآور شد ملوان با برد جلو پرسپوليس مي‌‌تواند به همه چيز اميدوار شود، در غير اينصورت فصل آينده تغييرات زيادي را در انزلي خواهيم ديد.

 4. مدیریت کل سایت: اصغری   آوریل 29, 2013  

  نوجوانان ملوان از صعود بازماندند

  به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ،تیم فوتبال نوجوانان فولاد خوزستان موفق شد با نتیجه پرگل پنج بر صفر تیم ملوان را شکست دهد .

  بر پایه این گزارش ، به این ترتیب با پایان یافتن مرحله نیمه نهایی لیگ برتر نوجوانان باشگاه های کشور که به میزبانی باشگاه فولاد خوزستان برگزار شد ، تیم فوتبال نوجوانان فولاد خوزستان با سه برد و کسب 9 امتیاز اول شد و تیم نوجوانان مس کرمان که توانست دیروز تیم پورا البرز را با همین نتیجه شکست دهد با چهار امتیاز و هم امتیاز با تیم ملوان اما به دلیل تفاضل گل بهتر دوم شد و به همراه تیم نوجوانان فولاد خوزستان راهی مرحله نهایی این رقابت ها شد .

  یادآور می شود : این مسابقات به مدت سه روز با شرکت چهار تیم فولاد خوزستان ، مس کرمان ، ملوان بندرانزلی و پورا البرز به میزبانی باشگاه فولاد خوزستان برگزار شد .
  نوجوانان ملوان در نخستین دیدار با تیم مس کرمان به تساوی 1-1 دست یافت و در دومین دیدار خود پور البرز را 3-2 شکست داده بود

 5. ramin   آوریل 29, 2013  

  احمدزاده به دنبال جبران شکست های ۴ و ۶ گله‎ مقابل پرسپولیس

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ احمدزاده به عنوان بازیکن فقط یک بار در جام حذفی 69 مقابل پرسپولیس گلزنی کرد و به عنوان مربی نیز فقط یک بار مقابل پرسپولیس پیروز شده است. او 10 بار با ملوان و 3 بار با برق شیراز مقابل پرسپولیس قرار گرفته و در مجموع یک برد، 7 تساوی و 5 باخت حاصل عملکرد او بوده است. احمدزاده در فصل 80 و 85 تا 88 با ملوان مقابل پرسپولیس فقط یک برد به دست آورده که آن نیز در تهران بوده است. چهار شکست او با ملوان و یک باخت اش نیز با برق شیراز بوده است. او یک بار شکست 4- صفر و یک بار نیز در این فصل شکست 6- صفر را مقابل پرسپولیس تجربه کرده است.

 6. مدیریت کل سایت: اصغری   آوریل 30, 2013  

  بازداشت مالک ثروتمند باشگاه ليگ برتري فوتبال

  مالک ثروتمند باشگاه ليگ برتري فوتبال بازداشت شد
  [بازداشت مالک ثروتمند باشگاه ليگ برتري فوتبال]

  ايران نوشت:

  صاحب ثروتمند يکي از باشگاه هاي فوتبال کشور به اتهام کلاهبرداري دستگير شد.اين مرد که يکي از جنجالي ترين چهره هاي بخش خصوصي فوتبال ايران بوده و با يکي از باشگاه هاي فوتبال کشور سابقه حضور در ليگ برتر را نيز داشته ظهر ديروز در حالي که دستبند بر دستانش زده شده بود به همراه ماموران وارد دادسراي منيريه شد.

  وي که به خاطر جعل، کلاهبرداري و انتقال مال غير بازداشت شده بود ابتدا اشتباهي پيش روي بازپرس مکرمي از شعبه اول دادسراي ناحيه 11 تهران قرار گرفت و وقتي مشخص شد پرونده اش در شعبه سوم دادسرا مطرح است نزد بازپرس ذکي پور انتقال يافت و بازجويي شد.

  اين مرد ثروتمند پس از بازجويي در دادسرا به همراه ماموران به محل ديگري انتقال يافت.اين مرد هم اکنون صاحب يکي از باشگاه هاي فوتبال در شمال کشور است.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب