گزارش تصویری از استقبال سید جلال حسینی


سید جلال حسینی که قرار بود ساعت 8 به بی بی حوریه ی انزلی برسد با 20 دقیقه تاخیر به مکان قید شده رسید قبل از سید جلال سوشا مکانی دیگر ملی پوش انزلیچی از آن نقطه با ماشین شخصی خود عبور کرد که مورد تشویق حاضرین قرار گرفت .
به گزارش Malavan.ir ، سید جلال حسینی هم با ماشین شخصی خود به همراه مازیار زارع و حسن خسته بند نماینده شهرستان انزلی در مجلس شورای اسلامی و دو نفر دیگر از دوستان حسینی به مکان قید شده رسیدند که شدیدا مورد تشویق حاضرین قرار گرفتن دوستداران سید جلال برای سلامتی او گوسفندی در آن مکان قربانی کردن هواداران با شعار های سید جلال یاپ استام و قهرمان انزلی خوش آمدی به شهرت مورد تشویق قراردادن . حلقه ی گلی نیز بر گردن سید جلال انداختن مسئولان باشگاه ملوان هم در این استقبال حضور داشتن که میتوان از صادق درودگر مدیر عامل و سیروس مرادی معاون فرهنگی باشگاه نیز نام برد .
جلال حسینی هم از مردم تشکر کرد و خود را مدیون مردم انزلی دانست سید جلال سپس به سمت مزار سیروس قایقران رفت تا پیام پیروزیش در مقابل کره ای ها را نیز به کاپیتان فقید ملوان و تیم ملی ایران بدهد و نشان دهد همانند سیروس چشم بادامی های کره ای را به زانو در آورد و یاد او را دوباره زنده کرده است سید جلال به منزل حمید غفاری هم رفت تا شادیش را با او تقسیم کند .

تهیه و تنظیم : علیرضا زارع

9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.