اختصاصی : گزارش بازی ملوان و صبا (+ فیلم خلاصیه بازی)

به گزارش اختصاصی Malavan.ir در ابتدا ملوان خیلی زود به گل دست پیدا کرد دقیقه 8 روی پاس دقیق سیامک کوروشی که پشت مدافعان انداخت سهیل رحمانی با دروازه بان در حالت تک به تک قرار گرفت  که  با سرِ توپ عالی دو بازیکن صبا را جا گذاشت و با ضربه دقیق موفق به گلزنی شد.

ملوان بعد از گلزنی دست از حمله بر نداشت و چند موقیعت گلزنی را از دست داد.صبا هم یک شوت به سمت دروازه زد که سرگئ پاشینکو توپ را جمع کرد.

-امیرحسین فشنگچی داور کارت زرد دریافت کرد.نیمه اول با 3 دقیقه اضافه به پایان رسید.

-بین دو نیمه از فرید بلوکباشی بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی که به تازگی قهرمان جام بین قاره ای شده بود تقدیربعمل آمد.

-نیمه دوم صبا بازی را بهتر شروع کرد و چند موقیعت جدی ایجاد کرد که مهمترین آن ضربه سر عنایتی بود که از بالای دروازه بیرون رفت و در یک صحنه عنایتی به داور اعتراض کرد که با تماشگران درگیری لفظی پیدا کرد.

-جنجالی ترین صحنه نیمه دوم شوت محسن یوسفی بود که مهرداد طهماسبی توپ از زیر دستش رد شد و به نظر می رسید توپ گل شدو ولی داور دستور به ادامه بازی داد!

-در دقیقه 71 کیوان امرایی در محوطه جریمه  ملوان شوت به سمت دروازه زد که به دست احمد آهی برخورد کرد و داور پنالتی اعلام کرد و عنایتی در خلاف جهت حرکت پاشینکو بازی را به تساوی رساند.

-گل دوم ملوان هم در دقیقه 94 با ضربه سر مازیار زارع که جلوی پای سیامک کوروشی رسید و سیامک هم با شوتی دقیق گل دوم ملوان را زد و استادیوم را منفجر کرد و در آن لحظه  صادق درودگر مدیر عامل ملوان، آنلیزور سایت Malavan.ir در آغوش گرفت و اشک شوق ریخت .

-نیمه دوم هم محسن یوسفی و عزیز معبودی کارت زرد دریافت کردند همچنین  داور برای نیمه دوم  4 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

-میهمانان ویزه این دیدار مهدی دغاغله که به علت سه اخطاره بودن محروم بود و همچنین هادی دغاغله برادر دوقلو مهدی بازیکن جدید ملوان که در نیم فصل از فجرسپاسی به جمع ملوانان پیوست در جایگاه ویژه حضور داشت .

تهیه و تنظیم :: مهرداد جعفری

 

همچنین می توانید فیلم خلاصه بازی را از ابنجا دانلود کنید .

 

 

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.