گزارش اختصاصی بازی ملوان و ذوب آهن

به گزارش Malavan.ir دو تیم ملوان و ذوب آهن اصفهان از ساعت 19:30 در هفته ششم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ایران  در استادیوم تختی انزلی و با قضاوت غلامرضا جباری به مصاف هم رفتند در این دیدار که با نتیجه ی 2 بر یک به نفع تیم اصفهانی به پایان رسید حاشیه هایی به همراه داشت .

 براي تيم ذوب آهن محسن مسلمان و مهدي رجب زاده در دقايق ۵۴ و ۸۲ گلزني كردند، تک گل تیم ملوان را  مهدي دغاغله مهاجم تيم ملوان بندرانزلي در دقيقه ۸۴ به ثمر رساند .

 در این دیدار ملوان با ترکیب: سرگئی پاشنکو ، سعید سالارزاده ، احمد آهی ، امیرحسین فشنگچی ، احمد مهدی زاده ، مازیار زارع ، محسن یوسفی ، سعید یوسف زاده (76-شاهین ثاقبی) ، سهیل رحمانی ( 89-آرمان رمضانی) ، سید جلال رافخایی ، اسماعیل صمدی (57-مهدی دغاغله) به میدان رفت.

 صحنه های حساس بازی :

در دقیقه چهارم بازی یک اوت دستی در جناح راست تیم ذوب آهن به نفع ملوانان به دست آمد که فشنگچی پرتاپ کرد و جلال رافخایی با سینه برای مازیار زارع آماده کرد و شوت سرکش مازیار به سمت دروازه ذوب آهن زد که دروازه بان اصفهانی ها به سختی توپ را دفع کرد.

 در دقیقه  6 بازی سعید سالار زاده که برای کرنر جلو کشیده بود با ضربه سر ، توپ را به گوش دروازه هدایت کرد که دروازه بان تیم ذوب آهن توپ را بیرون کشید.

در دقیقه 10 بازی فشنگچی  با دریبل زدن سه نفر از مدافعین تیم ذوب آهن با دروازه بان تک به تک شد که متاسفانه ضربه آخر را با دقت نزد و توپ به دروازه بان برخورد کرد و به بیرون رفت.

در دقیقه 17 بازی ضربه ایستگاهی از جناح چپ تیم ذوب به نفع ملوانان اعلام شد که یوسفی آن را سانتر کرد و ضربه هد چکشی سعید سالار زاده به تیر افقی دروازه برخورد کرد.

دقیقه 35 بازی  یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه ذوب برای ملوانان اعلام شد که ضربه زیبای یوسفی را دروازه بان ذوب آهن دفع کرد.

محسن مسلمان بازیکن تعویضی تیم ذوب آهن که با شروع نیمه دوم به زمین آمده بود در دقیقه 54 در ضد حمله تیم اصفهانی از توپ برگشتی نهایت استفاده را کرد و تیمش را با یک شوت پای راست از پشت محوطه جریمه یک بر صفر جلو انداخت.

در دقیقه 60 بازی جلال رافخایی در ریباند از شوت سرکش مازیار زارع دروازه تیم ذوب را باز کرد اما کمک داور بازی با بالا بردن پرچم و اعلام آفساید کرد و گل ملوانان را مردود شد .

در حالی که ملوانان سر تا پا حمله بودند باز هم در یک ضد حمله مهدی رجب زاده از غفلت مدافعین و خط هافبک کمال استفاده را کرد و با یک شوت تیمش را دو بر صفر پیش انداخت.

بعد از گل دوم تیم ذوب تماشگران با شعارهایی عصبانیت خود را نسبت به تیم و مدیر عامل باشگاه نشان دادند.

در دقیقه 84 مهدی دغاغله که به جای اسماعیل صمدی به بازی آمده بود از ریباند توپ استفاده کرد و اختلاف را به حداقل رساند.

در ادامه تلاش ملوان برای تغییر نتیجه بی ثمر ماند و متحمل اولین شکست خانگی خود در این فصل شد.

جباری داور این دیدار به سپهر حیدری ، اکبر ایمانی و مرتضی تبریزی از ذوب آهن و اسماعیل صمدی و امیرحسین فشنگچی از ملوان کارت زرد نشان داد.

لازم به ذکر است که فشنگچی با دریافت این کارت زرد سه کارته گردید و در بازی هفته ی هفتم مقابل مس در کرمان محروم خواهد بود.

همچنین در پایان بازی در یک حرکت عجیب ، یک سکو اعتراض شدیدی به مدیر رسانه ای باشگاه ملوان ، آقای ارسطو عزتیان کردند .

تهیه و تنظیم:علیرضا زارع

ملوان ذوب آهن

9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.