امروز چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
14:50:42 - دوشنبه 27 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گرشاسبی: انحلال نفت نزدیک است
حمیدرضا گرشاسبی که عضو کمیته ۳ نفره واگذاری نفت است، در رابطه با آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: خبر جدیدی نیست و جلسه ای چند روز قبل در سازمان بازرسی برگزار شد و قرار است تصمیم نهایی را خود مسئولان نفت اعلام کنند. البته واگذاری تیم به ملوان با توجه به اینکه به تعهداتش […]

حمیدرضا گرشاسبی که عضو کمیته ۳ نفره واگذاری نفت است، در رابطه با آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: خبر جدیدی نیست و جلسه ای چند روز قبل در سازمان بازرسی برگزار شد و قرار است تصمیم نهایی را خود مسئولان نفت اعلام کنند. البته واگذاری تیم به ملوان با توجه به اینکه به تعهداتش بعد از برنده شدن در مزایده عمل نکرده، منتفی است اما درباره سایر خریداران من خبر جدیدی ندارم و باید منتظر اعلام تصمیم مسئولان نفت باشیم.

وی افزود: این باشگاه در مزایده نخست ۳ مشتری داشت. ملوان اولین خریدار بود که برنده شد اما به تعهداتش عمل نکرده است. دومین خریدار بهنام پیشروی کیش بود که حالا جدی ترین گزینه است و سومین مشتری هم اصلا مدارک خود را تکمیل نکرد و از گردونه رقابت خارج شد.

عضو کمیته واگذاری باشگاه نفت تصریح کرد: اگر این بلاتکلیفی ادامه پیدا کند، انحلال باشگاه نفت نزدیک است. امیدوارم یک نفر پیدا شود تا با اسم نفت این تیم را در تهران نگه دارد وگرنه معلوم نیست چه بلایی سر این تیم می آید. به نظر مسئولان نفت در این مدت اصلا خوب کار نکردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب