کی روش در کنفرانس بعد بازی

حق بازيکنان ما يک تبريک بزرگ است به خاطر عملکرد خوبي که داشتند. آن‌ها با شهامت و پشتکار به اين پيروزي رسيدند و بسيار باهوش کار کردند. بازيکنان همه برنامه‌هاي ما را در زمين پياده کردند. باز هم به آن‌ها و تماشاگران تبريک مي‌گويم.فراموش نکنيد که ما بازي با ازبکستان را در پيش داريم و از هواداران مي‌خواهيم که در آن بازي هم به ورزشگاه بيايند. پيروزي برابر کره درس خوبي براي ما بود که بدانيم هر گاه متحد باشيم موفق مي‌شويم. اما بايد بدانيد که براي رسيدن به جام جهاني پستي و بلندي زيادي پيش رو داريم. بعضي وقت‌ها پيروز مي‌شويم و بعضي وقت‌ها شکست مي‌خوريم اما مهم اين است که در هنگام شکست‌ها هم از حمايت همه برخوردار باشيم. هيچ شکي نيست که امروز حمايت تماشاگران به پيروزي ما خيلي کمک کرد.

از بين سه تيمي که امشب در زمين حاضر بودند يعني تيم‌هاي ايران و کره جنوبي و تيم داوري بدون شک ضعيف‌ترين عملکرد متعلق به تيم داوري بود. يک سري اتفاقات از ديد داور سنگاپوري پنهان ماند، البته ما انتظاري از داوران نداريم بلکه از تيم خودمان انتظار داريم که عملکرد خوبي در زمين داشته باشند.
مهم است که بدانيم با اين پيروزي هنوز به جايي نرسيده‌ايم و فقط سه امتياز گرفته‌ايم. کارمان از فردا دوباره شروع مي‌شود و پس از استراحتي کوتاه سعي مي‌کنيم که براي بازي با ازبکستان آماده شويم. بازيکنان ما فقط يک هدف دارند و آن اين است که با افتخار پيراهن تيم ملي‌شان را بپوشند و براي رسيدن به جام جهاني کوشش کنند. آن‌ها در اين راه مي‌خواهند بهترين عملکرد را داشته باشند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.