کي‌روش بايد به من گارانتي بدهد

به گزارش Malavan.ir دراگان اسکوچيچ در گفت و گو با اوج، درباره اظهارنظر کارلوس کي روش که در صورت عدم استفاده تيم ملوان از مازيار زارع در خط دفاعي،او جام جهاني را از دست مي دهد عنوان کرد:اول از هر چيز بايد بگويم من الان در ايران هستم و تلفنم روشن است.بهتر بود با من تماس مي گرفتتد و صحبت مي کردند.همانطوري که خبرنگاران مي تواننند اسکوچيچ را پيدا کنند،کي روش هم مي توانست اين کار را انجام بدهد.وي ادامه داد:من به عنوان سرمربي تيم مي خواهم و وظيفه دارم از بازيکن تيمم حمايت کنم ولي قبل از اين،منافع باشگاه برايم مهم است.کي روش همانطور که قبلا گفتم سرمربي تيم ملي است و نه ملوان.

سرمربي ملوان تاکيد کرد:کي روش بايد بداند اگر من از مازيار زارع در خط دفاع استفاده کنم، ملوان را از تاثيرگذاري يکي از بهترين هافبک هاي ايران محروم کرده ام.اين به ضرر تيم است.چگونه مي توانم خودم به دست خودم ملوان را دچار مشکل کنم؟

وي در پاسخ به اين پرسش که آيا هيچ راهي براي استفاده از زارع در خط دفاع تيم ملوان وجود ندارد گفت:چرا اين راه وجود دارد.ولي من بايد زمانش را انتخاب کنم.

سرمربي ملوان درباره اينکه کي روش گفته است با اين روند زارع جام جهاني را از دست مي دهد اظهار داشت:اين يک طرف ماجراست.اگر زارع در خط مياني ما نباشد و ملوان به ليگ پايين سقوط کند چه کسي پاسخگو خواهد بود؟

اسکوچيچ افزود:من اينجا هستم.کي روش بايد با من صحبت کند.او بايد درباره زارع به من گارانتي بدهد.ملوان روند رو به رشدي را پيش گرفته است و نبايد اتفاقي بيفتد که تيم دچار مشکل شود.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.