کنفرانس قبل بازی با پیکان

بازي سختي در پيش داريم زيرا پيکان تيم سخت کوشي است و اگر مقابل آنها باهوش نباشيم ممکن است نتيجه بدي کسب کنيم. تمام انرژي خود را براي رسيدن به اين هدف مي گذاريم که هواداران ملوان به آنچه استحقاق آن را دارند برسند و  دوست دارم روند پيروزي هاي تيم ما ادامه يابد
احمدزاده درباره غايبان ملوان در بازي مقابل پيکان، گفت: تعطيلي ليگ باعث شد جلال رافخايي، مازيار زارع و جواد شيرزاد به شرايط بهتري برسند و چند جلسه هم در کنار تيم تمرين کنند ضمن اين که ساير بازيکنان نيز شرايط خوبي دارند و بدون غايب به مصاف پيکان مي رويم.

درباره شکست تيم ملي فوتبال ايران مقابل ازبکستان گفت:

گفته هاي ما فايده اي ندارد اما اميدوارم تيم ملي به سمتي برود که استحقاق آن را دارد.
ما هنوز به آنچه حق ما در آسياست نرسيده ايم و بهتر است فدراسيون در اين شرايط از کارشناسان مشورت بگيرد و به طور مثال فدراسيون مي تواند از مربيان ليگ راهکار بخواهد تا تيم ملي در مسير درست و موفقيت حرکت کند.
فدراسيون بايد به حرف تمام کساني که زندگيشان را در فوتبال بوده اند توجه کنند در حالي که تصميم گيري ها بدون نظر کارشناسان انجام مي شود. من مي توانم در اين نشست خبري بگويم کجاي کار فوتبال ايران ايراد دارد اما بهتر است که خانواده فوتبال در فضاي مناسب حرفهايش را بزند.مي توانم خيلي حرف ها را با دليل و مدرک بگويم اما زير سوال بردن تيم ملي در رسانه ها خوب نيست و بهتر است فدراسيون فوتبال فضايي ايجاد کند تا اهالي فوتبال صحبت هايشان را در فضاي فدراسيون و در خانواده فوتبال بزنند و به نتيجه برسيم.

 

 

با حاشیه بازی فردا با ما باشید به صورت اختصاصی با گروه اعزامی

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.