امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۰:۳۳:۴۹ - شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کنعانی‌زادگان ؛ امیدوارم یکی برای ملوان دل بسوزاند!
ملوان بندرانزلی اوضاع نابسامانی دارد و هنوز معلوم نیست بهشتی مالک این تیم شده یا اینکه قرار است به شخص دیگری سپرده شود. محمد کنعانی‌زادگان، بازیکن ملی‌پوش ملوانی‌ها که یک پیشنهاد جدی از تراکتورسازی داشت، در ملوان ماند تا دینش را با آسیایی کردن ملوان به این تیم ادا کند. اتفاقی که سخت است اما […]

ملوان بندرانزلی اوضاع نابسامانی دارد و هنوز معلوم نیست بهشتی مالک این تیم شده یا اینکه قرار است به شخص دیگری سپرده شود. محمد کنعانی‌زادگان، بازیکن ملی‌پوش ملوانی‌ها که یک پیشنهاد جدی از تراکتورسازی داشت، در ملوان ماند تا دینش را با آسیایی کردن ملوان به این تیم ادا کند. اتفاقی که سخت است اما این مدافع ملی‌پوش معتقد است با روشن شدن هرچه زودتر تکلیف ملوان، بازهم می‌توان به این خواسته رسید به شرطی که مسوولان انزلی دل بسوزانند.
از اوضاع نابسامان ملوان شروع کنیم… آخر تکلیف مالکیت این تیم روشن شد؟‌
ملوان که شرایط خوبی ندارد و در حالی‌که همه تیم‌ها تمرینات خودشان را چند هفته است آغاز کرده و چند بازی دوستانه برگزار می‌کنند تیم ما نه تکلیف مالکش مشخص است و نه اینکه معلوم نیست سرمربی آن چه کسی خواهد بود. چند روز پیش ۱۲، ۱۳ نفر رفتیم با مسوولان صحبت کردیم و گفتند ۳، ۴ روز آینده تکلیف همه چیز روشن خواهد شد. واقعا نمی‌دانم وقتی قرار است امروز و فردا قرعه‌کشی لیگ پانزدهم آغاز شود ما تا کی می‌خواهیم زمان را از دست بدهیم.
در این جلسه‌ای که داشتید آخرین حرف مسوولان ملوان چه بود؟
همانطور که گفتم به ما در این جلسه گفتند چند روز آینده همه چیز قطعیت پیدا می‌کند. قرار است از بین دو گزینه جدی یعنی آقای احمدزاده و علی دایی یک نفر به عنوان سرمربی انتخاب شود. هرچه هست ان‌شاء‌ا… این اتفاق بیفتد و ما بیش از این عقب نیفتیم. ما هنوز بازیکن نگرفتیم و بنده خدا خود نزهتی خودش آمده و در حال کار کردن و تمرین با ملوان است.
گویا چند روز پیش هواداران ملوان برای اعتراض به این روند در شبکه‌های اجتماعی فراخوان داده بودند تا مقابل ساختمان باشگاه تجمع کنند؟‌
بله من هم این فراخوان را در شبکه‌های اجتماعی دیدم. من این حال هواداران فوتبالدوست و فوتبال فهم ملوان را درک می‌کنم و می‌دانم چقدر نگران وضعیت تیم‌شان هستند. متاسفانه مسوولان شهر انگار هیچ نگرانی ندارند و متوجه نیستند ملوان چطور زمان را از دست می‌دهد.
بعد از دعوت به تیم‌ملی گفته بودی دوست داری با این ملوان به آسیا بروی. با این وضعیت از ماندن در ملوان پشیمان نیستی؟‌
شرایط ملوان سخت است اما از حرفی که زدم پشیمان نیستم. من از این تیم ملوان به تیم‌ملی رسیدم و باید با همه این سختی‌ها می‌ماندم و دینم را به مردم انزلی که همیشه یار و یاور من بودند، ادا می‌کردم. این تصمیم را در حالی گرفتم که یک پیشنهاد جدی از تراکتورسازی داشتم و آنها خیلی پیگیر بودند من را به تبریز ببرند. باید در ملوان می‌ماندم و بازهم خودم را در این شرایط نشان می‌دادم.
با این وضعیت امیدواری بازهم به تیم‌ملی دعوت شوی؟‌
چرا که نه! ملوان اسکلت اصلی خودش را حفظ کرده و چند روز پیش پژمان نوری و مازیار زارع با بچه‌ها صحبت کردند تا بچه‌هایی که قرارداد ندارند و می‌توانند بروند، چند روزی صبر کنند. بازیکنان ملوان با پیشنهادهای زیادی روبه‌رو هستند اما بچه‌ها قرار شد چند روز دیگر صبر کنند تا تکلیف تیم مشخص شود و به قولی پشت تیم را خالی نکنند.
با این شرایط فکر می‌کنی ملوان بتواند در لیگ پیش رو خودش را حداقل در لیگ حفظ کند؟‌
همانطور که گفتم ملوان اسکلت اصلی خودش را حفظ کرده و قطعا با اضافه شدن چند بازیکن روند خوبی را خواهیم داشت. این بازیکنان چون بیشترشان از گذشته هستند قطعا می‌توانند خیلی زود به هماهنگی برسند به شرط اینکه بیش از این زمان را از دست ندهیم. ملوان با این تیم ماندنش بین ۱۰ تیم قطعی است اما ما به دنبال این هستیم که بتوانیم سهمیه آسیا را بگیریم و همه بچه‌ها از جان مایه خواهند گذاشت.
تهیه و تنظیم: سیدیاسر رضوی – See more at: http://www.mojnews.com/fa/Miscellaneous/ViewContents.aspx?Contract=cms_Contents_I_News&r=1673874#sthash.Yqi9BfLH.dpuf

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب