امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۲۰:۴۷:۳۸ - چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کنترل خودروی فورد با برنامه ی جدید ساعت هوشمند
به گزارش گروه دانش و فناوری قدس آنلاین، کمپانی فورد به تازگی در به روزرسانی جدید سیستم عامل ساعت های هوشمند مختلف، به خصوص ساعت های هوشمند iOS و آندروید برنامه یی با نام MyFord ایجاد کرده است. این برنامه ی جدید دارای قابلیت کنترل خودروی الکتریکی فورد با ساعت هوشمند از روی مچ دست […]

به گزارش گروه دانش و فناوری قدس آنلاین، کمپانی فورد به تازگی در به روزرسانی جدید سیستم عامل ساعت های هوشمند مختلف، به خصوص ساعت های هوشمند iOS و آندروید برنامه یی با نام MyFord ایجاد کرده است.

این برنامه ی جدید دارای قابلیت کنترل خودروی الکتریکی فورد با ساعت هوشمند از روی مچ دست می باشد.

خدماتی که از طریق برنامه ی روی ساعت مچی برای خودروی فورد قابل کنترل است، شامل کنترل سیستم گرما و سرمای خودرو، قفل و باز کردن درهای خودرو، وضعیت شارژ خودرو، وضعیت حرکت و پارک خودرو و همچنین سیستم ضبط خودرو می باشد.

برنامه ی جدید فورد بر روی ساعت هوشمند، قابل استفاده برای خودروهای الکتریکی می باشد و از راه دور نیز کار می کند.

علاوه بر شرکت فورد، شرکت خودروسازی هیوندای نیز برنامه یی ایجاد کرده است که قابلیت هایی مشابه این برنامه را بر روی ساعت های هوشمند دارد.

برنامه ی فورد برای ساعت های هوشمند، تنها برنامه یی نیست که در به روزرسانی جدید سیستم عامل ساعت های هوشمند قابل اجرا باشد، بلکه در به روزرسانی جدید ساعت های هوشمند، نقشه های جدید گوگل به همراه نمایش نزدیک ترین ایستگاه های شارژ و وضعیت آب و هوا و سایر موارد ایجاد شده است

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب