کمی درد و دل و معذرت خواهی

امروز یک حرف هایی از اطرافیان باشگاه شنیدم که واقعا متاسف شدم این درد و دل دانیال ابراهیمی است ولی خود او حرفی نزد و نخواست در این اوضاع باز به مجموعه تیم ضربه ای وارد شود ولی من می نویسم شاید کمی دلش آرام بگیرد .

از چندین سال پیش شروع می کنم وقتی منطقه آزاد ، ملوان را در دست گرفت و ملوان از مشکلات مالی کمی نجات یافت ولی آن سال ها ملوان هنوز خبرنگار نداشت و هیچ عکاس و خبرنگاری در باشگاه نبود . آن موقع دانیال خان ابراهیمی آمد و یک تنه تمام کار های خبری باشگاه را افتخاری و با هزینه شخصی خود انجام داد ولی پس از آن یک معرفی نامه از باشگاه درخواست کرد به او گفتند باشگاه در این چند سال خبرنگار نداشته است.
پس از آن وی به روزنامه نگاری روی آورد و سرپرست یکی از معروف ترین روزنامه های ایران در بندرانزلی شد .
مهندس دانیال ابراهیمی همیشه یاور و همراه تیم بود و حتی بازی های خارج از خانه را می رفت تا ملوان در رسانه قوی باشد و چیزی از دیگر تیم ها کم نداشته باشد .
پس از آمدن آقایان هدایتی و درودگر و با خواسته مسئولین و حمید غفاری باز او به ملوان بازگشت و در اولین اقدام یک ساختمان برای باشگاه ملوان تهیه کرد تا مجموعه ی باشگاه ملوان بی دفتر نمانند .
در بحث رسانه قویترین روزنامه نگار و عکاس انزلی است و خبرنگاران جوانی را تربیت و به گیلان معرفی کرده است .
از دیگر کار های وی طراحی و تدوین آکادمی جدید باشگاه ملوان بوده است که از هنر و وقت خود برای ملوان با عشق و بدون هیچ هزینه ای برای باشگاه صرف کرد اما باز مورد بی مهری کل باشگاه قرار گرفت . هنگام آمدن دراگان اسکوچیچ او به فرودگاه امام خمینی تهران رفت و به عنوان هوادار ملوان به دراگان تبریک گفت و یک پیراهن ملوان را به او هدیه کرد کاری که اکثر باشگاه های حرفه ای انجام می دهند ولی باشگاه این کار را نکرد ولی مهندس ابراهیمی این کار را به نام ملوان برای شهر مان انجام داد ، در آن زمان که دراگان کسی را نداشت تا با او صحبت کند ، وی با تسلط کامل بر زبان انگلیسی با او صحبت کرد تا کمی دراگان اسکوچیچ احساس تنهایی نکند.

وی تلاش های فراوانی در جذب اسپانسر و کمک به باشگاه و طرح های اقتصادی و درآمد زایی انجام داد و برای تحقق آن با هزینه شخصی خود مسافرت های فراوانی به دیگر استان ها انجام داد تا برای بازیکنان و باشگاه پول تهیه کند تا بنا به گفته خودش دوباره عشقش سر پا شود .
یک هفته پیش مهندس ابراهیمی به تهران رفت و تا در جلسه سازمان لیگ برای گرفتن مدرک حرفه ای ملوان اقدام کند و مراحل اداری آن را انجام دهد ولی وقتی بعد 2 روز به انزلی برگشت مورد توهین کسانی قرار گرفت که فقط با رابطه سر کار آمدند و هیچ هنر و حرفه ای که بتوانند کاری انجام دهند ، ندارند .

میخواهید بدونید چطور مورد توهین قرار گرفت؟ بله درست حدس زدید درست در همان شب برگشت ایشان در قسمت نظرات سایت رسمی باشگاه بدترین توهینات انجام گرفت. ولی من هم ساکت ننشستم و طی 2 سوتی از سایت مورد نظر , همان افراد را به چالش کشیدم  ولی آنها که شکست را دیدند با تماسهای مکرر با دوستان و مقامات شهری و اللخصوص حمید غفاری کنار آمدم

آبای دانیال ابراهیمی امیدوارم به حرف های زالو صفتان توجه ای نکنی و باز ما شما را در عرصه ورزش و رسانه ببنیم . می دانم راضی نبودی این جملات را بنویسم اما دیگر طاقت نیاوردم .

راستی مهندس چند روز دیگر تولدت است ، تولدت مبارک

با تشکر رضا اصغری

در ضمن آقایان به مثل  …. شماره تماس من در  قسمت تماس با ملوان سر دبیر سایت : ۰۹۱۱۱۸۱۳۵۹۱ ) هستش و اگر حرفی هستش به خودم بگید که من بچه کلویر هستم و سرمون همیشه افتاده است

35 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.