امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
18:02:10 - یکشنبه 22 سپتامبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمی درد و دل و معذرت خواهی
امروز یک حرف هایی از اطرافیان باشگاه شنیدم که واقعا متاسف شدم این درد و دل دانیال ابراهیمی است ولی خود او حرفی نزد و نخواست در این اوضاع باز به مجموعه تیم ضربه ای وارد شود ولی من می نویسم شاید کمی دلش آرام بگیرد . از چندین سال پیش شروع می کنم وقتی […]

امروز یک حرف هایی از اطرافیان باشگاه شنیدم که واقعا متاسف شدم این درد و دل دانیال ابراهیمی است ولی خود او حرفی نزد و نخواست در این اوضاع باز به مجموعه تیم ضربه ای وارد شود ولی من می نویسم شاید کمی دلش آرام بگیرد .

از چندین سال پیش شروع می کنم وقتی منطقه آزاد ، ملوان را در دست گرفت و ملوان از مشکلات مالی کمی نجات یافت ولی آن سال ها ملوان هنوز خبرنگار نداشت و هیچ عکاس و خبرنگاری در باشگاه نبود . آن موقع دانیال خان ابراهیمی آمد و یک تنه تمام کار های خبری باشگاه را افتخاری و با هزینه شخصی خود انجام داد ولی پس از آن یک معرفی نامه از باشگاه درخواست کرد به او گفتند باشگاه در این چند سال خبرنگار نداشته است.
پس از آن وی به روزنامه نگاری روی آورد و سرپرست یکی از معروف ترین روزنامه های ایران در بندرانزلی شد .
مهندس دانیال ابراهیمی همیشه یاور و همراه تیم بود و حتی بازی های خارج از خانه را می رفت تا ملوان در رسانه قوی باشد و چیزی از دیگر تیم ها کم نداشته باشد .
پس از آمدن آقایان هدایتی و درودگر و با خواسته مسئولین و حمید غفاری باز او به ملوان بازگشت و در اولین اقدام یک ساختمان برای باشگاه ملوان تهیه کرد تا مجموعه ی باشگاه ملوان بی دفتر نمانند .
در بحث رسانه قویترین روزنامه نگار و عکاس انزلی است و خبرنگاران جوانی را تربیت و به گیلان معرفی کرده است .
از دیگر کار های وی طراحی و تدوین آکادمی جدید باشگاه ملوان بوده است که از هنر و وقت خود برای ملوان با عشق و بدون هیچ هزینه ای برای باشگاه صرف کرد اما باز مورد بی مهری کل باشگاه قرار گرفت . هنگام آمدن دراگان اسکوچیچ او به فرودگاه امام خمینی تهران رفت و به عنوان هوادار ملوان به دراگان تبریک گفت و یک پیراهن ملوان را به او هدیه کرد کاری که اکثر باشگاه های حرفه ای انجام می دهند ولی باشگاه این کار را نکرد ولی مهندس ابراهیمی این کار را به نام ملوان برای شهر مان انجام داد ، در آن زمان که دراگان کسی را نداشت تا با او صحبت کند ، وی با تسلط کامل بر زبان انگلیسی با او صحبت کرد تا کمی دراگان اسکوچیچ احساس تنهایی نکند.

وی تلاش های فراوانی در جذب اسپانسر و کمک به باشگاه و طرح های اقتصادی و درآمد زایی انجام داد و برای تحقق آن با هزینه شخصی خود مسافرت های فراوانی به دیگر استان ها انجام داد تا برای بازیکنان و باشگاه پول تهیه کند تا بنا به گفته خودش دوباره عشقش سر پا شود .
یک هفته پیش مهندس ابراهیمی به تهران رفت و تا در جلسه سازمان لیگ برای گرفتن مدرک حرفه ای ملوان اقدام کند و مراحل اداری آن را انجام دهد ولی وقتی بعد 2 روز به انزلی برگشت مورد توهین کسانی قرار گرفت که فقط با رابطه سر کار آمدند و هیچ هنر و حرفه ای که بتوانند کاری انجام دهند ، ندارند .

میخواهید بدونید چطور مورد توهین قرار گرفت؟ بله درست حدس زدید درست در همان شب برگشت ایشان در قسمت نظرات سایت رسمی باشگاه بدترین توهینات انجام گرفت. ولی من هم ساکت ننشستم و طی 2 سوتی از سایت مورد نظر , همان افراد را به چالش کشیدم  ولی آنها که شکست را دیدند با تماسهای مکرر با دوستان و مقامات شهری و اللخصوص حمید غفاری کنار آمدم

آبای دانیال ابراهیمی امیدوارم به حرف های زالو صفتان توجه ای نکنی و باز ما شما را در عرصه ورزش و رسانه ببنیم . می دانم راضی نبودی این جملات را بنویسم اما دیگر طاقت نیاوردم .

راستی مهندس چند روز دیگر تولدت است ، تولدت مبارک

با تشکر رضا اصغری

در ضمن آقایان به مثل  …. شماره تماس من در  قسمت تماس با ملوان سر دبیر سایت : ۰۹۱۱۱۸۱۳۵۹۱ ) هستش و اگر حرفی هستش به خودم بگید که من بچه کلویر هستم و سرمون همیشه افتاده است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مهدی آبای   سپتامبر 22, 2013  

  داش دانیال ناراحت نباش خودتو عشق است عشقست ملوان و عشق است خودت
  خدا بیامورز پدرم می گفت هرکسی هر کاری بکنه خدا رو سرش میاره
  تولدت مبارک مهندس

  • anzalichi   سپتامبر 23, 2013  

   آقای ابراهیمی
   نه شما مرا میشناسی ونه دیده ای
   اولا :تولدت مبارک
   دوما :نمی خواهم بگویم که این شعر را چه کسانی برای منظورشان بکار برده اند که اصل هر چیز واصالت هر چیز با بکارگیری نامناسب از بین نمیرود.فقط می خواهم بگویم در کار برای خدا همیشه سختی وجود داردو تو که اهل قلمی باید در این سنگلاخ قدم برداری پس دعا میکنم موفق باشی.اما این بیت که تیتر روزنامه اول ایران به سردبیری میرزا (سید)اشرف الدین قزوینی بوده وبه نام نسیم شمال منتشر می شده این است:
   بشکنی ای قلم ای دست اگر پیچی از خدمت محرومان سر
   پس گر مرد رهی بسم ا….

 2. مژگان   سپتامبر 22, 2013  

  aghaye ebrahmi harchizi liaghat mikhay
  tavalodeton ham mobarak

 3. ناشناس ولی انزلیچی   سپتامبر 22, 2013  

  بيانيه کانون هواداران داماش گيلان

  کانون هواداران باشگاه داماش گيلان بيانيه اي در مورد ديدار داماش و تراکتورسازي در هفته دهم ليگ برتر که با پيروزي يک بر صفر اين تيم به پايان رسيد منتشر کرده که نسخه اي از اين بيانيه اي در اختيار خبرگزاري فارس قرار گرفته است. متن بيانيه به شرح زير است:

  اين بار نه سوژه حواشي پيرامون تيم است و نه هدف اتفاقات بد روي داده شده در ورزشگاه. نه مي خواهيم از پليدي ها بگوييم و نه نيت مان بازدارندگي است. امروز فقط و فقط مقصود تقدير است و پاسداشت از گروهي عاشق دل پاک، که هيچ ندارند و هيچ نمي خواهند به جز سرافرازي و سربلندي عشقي واحد به نام داماش شهرباران. همه ي آن دل پاکاني که آدينه آمدند و از حنجره هاي خود براي پيروزي معشوق شان مايه گذاشتند تا حاصل شود کاميابي که همه منتظرش بوديم.

  حالا پسران شهر باران به پشتوانه هزاران هواداري که ثابت نموده اند هميشه هستند و خواهند بود و به بهترين طريق ممکن يار دوازدهم بودن را به جامعه فوتبال ايران نشان مي دهند، گام به زمين مسابقه مي گذارند. اين بار نه تحريک و توهين هواداران رقيب و نه وسوسه حس برتري خواهي نتوانست به بدخواهان ديارمان گزکي بدهد. اين روزها مربيان و بازيکنان رقيب در شهر باران هاي نقره اي تشويق مي شوند تا ما ساکنان کناره ي کاسپين شاخه زيتون صلح و دوستي را به ميهمانان مان هديه کنيم.

  اينکه غريبه هاي آشنا به انتظار نشسته اند تا شايد دوباره خنجري بر پشتمان بزنند را همه مي دانيم و يزدان را شاکريم که عاشقاني دل پاک در کنار داماش مان هستند که از آسيب رسيدن به آن جلوگيري مي کند.

  امروز روز شادماني است، نه فقط به سبب نتايج درخشان داماش شهرباران – که البته دل شاديم و مفتخر به آن – اما اين بار دليل شادماني ما، هواداراني هستند که بيشتر از همه احساس تکليف مي کنند و زودتر از سايرين به ميدان مي آيند و قاطع تر از همه فرياد مي زنند: يک تيم داريم تو ايران ، داماش شهرباران.

  داماش به راستي اين روزها براي گيله مردان و گيله زنان نه فقط يک تيم، که نمادي است از ايستادگي و سرافرازي و پرچم داري از تاريخ پرافتخار ديارمان. داماش و داماشي پس از اين سال ها در تاريخ اين خطه خواهد ماند و نام بزرگش هم معنا خواهد بود با صرف فعل خواستن گيلک ها…

  ما کجا اینا کجا
  واقعا باید وضعمون این باشه!!!

  • محمد.ر   سپتامبر 22, 2013  

   رشتیارو جدی نگیر
   خلقت رشتی فقط یه شوخی بود همین و بس

   • nima   سپتامبر 22, 2013  

    متاسفم برات که در مورد همشهریت و حتی مردم کشورت اینطور صحبت میکنی
    برات متاسفم
    یه چیزی میگم که تا اعماق بسوزی
    گیلان متحده و عده ای کینه توز و بی فرهنگ نمیتونن این اتحادو بهم بزنن
    صحبت های هر کس نشان از شعور خانوادگی شخصه

    • عرفان   سپتامبر 23, 2013  

     ما انزلی چیا نژاد پرستیم دادا.ننمیتونی طاقت بیاری نیا توو سایت ملوان انزلی.عشق است انزلی.عشق است ملوان.عشق است دانیال آبای

    • سامی ابای   سپتامبر 23, 2013  

     نیما جون تو هنوز این رشتیا رو نشناختی .ربطی هم به شعور خانوادگی و شخصیت فرد هم نداره.من از 6یا7سالگی ملوان رو دنبال میکنم و خیلی با مردم رشت دیدارو گفتو گو داشتم چون خودم تو رشت زندگی کردم و این رو با اطمینان بهت میگم که این رشتیا هر چی بهشون بگی حقشونه.البته همشون اینطوری نیستن بعضیاشون خوبن و این قدر بی صفت نیستن.اما این رو بهت میگم که هنوز خیلی چیزا رو از این مردم ندیدی و هنوز خیلی بی تجربه ای.بعدها به این حرفم میرسی.امیدوارم ناراحت نشی

   • نرگس   سپتامبر 22, 2013  

    نمیدونم چرا یان قدر باهاتون موافقم.

  • سامی ابای   سپتامبر 23, 2013  

   خخخخخخخخخخخ.خو دیگه چی!!!؟؟ واقعا رشتی ها خجالت نکشیدن این بیانیه رو دادن.دیگه بی صفتی و پستی وپررویی در این حد!!!!؟؟؟ ما رو باش با کیا گیلانی شدیم

 4. امیر آبای   سپتامبر 22, 2013  

  دانیال جان تولدت مبارک

 5. خسرو   سپتامبر 22, 2013  

  دانیال آبای حرف نداری .
  حسادت درد آدمهای ضعیفه .
  پس بیخیال زر زر بعضی ها باش .

 6. abai   سپتامبر 22, 2013  

  سلام آبایان
  ما که چیزی نمی دونیم
  ولی خدا به همه کسانی که عاشقانه برای تیم تلاش می کنند
  جزای خیر دهد

 7. عرفان   سپتامبر 22, 2013  

  همیشه همینطور بوده آدمای بی خاصیت میان رو کار اینجوری میشه
  دانیال داداش شما مارو ببخش

 8. امیر آبای   سپتامبر 22, 2013  

  آقا دانیال بیابد به وبم یه سوپرایز براتون دارم حتما بیاید و نظرتون رو بگید خوشحال می شم.

 9. نرگس   سپتامبر 22, 2013  

  تولد مبارک آقای مهندس ابراهمیمی…
  با اجازت بازنشر کردیم آّبای.

 10. mohammad   سپتامبر 22, 2013  

  آقاي ابراهيمي تولدت مبارك و خسته نباشي

 11. نرگس   سپتامبر 22, 2013  

  آقا سه تا سوال.
  1-چرا توی اخبار ها ملوان رو 13جدول اعلام میکنند ولی توی سایت شما مولان 12 است؟؟؟؟
  2- چرا سایت ملوان کلاب بسته شده؟؟؟(فکر نکنم شما در جریان باشید ولی گفتم برسم)
  3- شخصی گفتند که جلال به بازی گسترش میرسه واقعا میرسه؟؟؟

  • دانیال ابراهیمی - مدیر سایت   سپتامبر 22, 2013  

   ملوان کلاب باز هستش
   نه جلال نمی رسه متاسفانه
   جدول ما مستقیم از سایت سازمان لیگ آپدیت میشه

 12. مصطفی از مازندران   سپتامبر 22, 2013  

  داش دانیال عشق ست.داداش تولدتم مبارک

 13. امیر حسین   سپتامبر 22, 2013  

  چرا اسمشو نمیگین خودمون ادبش کنیم واریوخ……….ما

 14. اسحاق بارده   سپتامبر 23, 2013  

  رشتی وداماشی لکه ننگ این استان هستن.آهای رشتیها با شما هستم که دچار توهم شدین.وبیانیه میدین.آخه شما که اسمتون هم مال خارج استان.بابا خیلی رو دارین.الان فردا هم پفک نمکی بیاد تو شهرتون اسم تیمتون میشه پفک نمکی شهر باران.شما 50 سال از فوتبال ایران عقب هستین.در آخر خدا منو ببخشه که با شما عقب افتادها حرف زدم.و امیدوارم از خواب غفلت بیدار بشید .ایران ملوان.زنده باد آبای

 15. سامی ابای   سپتامبر 23, 2013  

  داش دانیال خسته نباشی .به حرف هیچکسی هم گوش نکن و تلاش خودت ادامه بده چون همیشه حق به حقدار میرسه.نگران نباش ما هواتو داریم . کسی هم بهت توهین کرد ما اینجاییم.تولدتم مبارک((-:

 16. حمید   سپتامبر 23, 2013  

  سلام به اقا دانیال عزیز و گرامی. اول تولدتون و تبریک می گم و امیدوارم صد سال عمر با عزت داشته باشی.مطلب اقا رضا اصغری رو که خوندم ناراحت شدم چرا دروغ چند تا فحش چیز دار هم نثارشون کردم شرمنده عصبانی شدم.ولی وقتی کامنت بچه ها رو {که دمشون گرم}رو خوندم حال کردم. زیاد به این ادمها توجه نکن ما همه میدونبم که چه زحماتی کشیدین و خواهید کشید از قدیم هم گفتن چوب خدا صدا نداره واگذارشون کن به اوست کریم خودش فیتیله پیچشون میکنه.خودت و عشقه .از اقا رضا اصغری هم تشکر و خسته نباشید .ابایان ایران فقط فقط ملوان

 17. آبای   سپتامبر 23, 2013  

  ماشالله بچه ی کلویر خودت و با داش دانیال عشقست
  9 سال دارم سایتتونو می خوانم با هاش خاطره دارم هرکی هم هرچی میگه چرت و پرت میگه دوستون داریم تک هم هستید

 18. میلاد   سپتامبر 23, 2013  

  واقعا متاسفم برای کسانی که به آقای ابراهیمی توهین کردن آقای رضا اصغری فکر می کنم شما کاملا باید دیگه هرچی کمک و حمایت از باشگاه قطع کنید . بازی با سایپا باختیم خودم اومدم اینجا هزارتا حرف به درودگر و مربی و همه زدم ولی شما تایید نکردید یادم نمیره از عصابانیت با دانیال ابراهیمی تماس گرفتم و نزدیک نیم ساعت باهاش حرف زدم آرومم کرد با اینکه 38 سالم بود آرومم کرد و امیدوارم کرد به آینده ملوان و من جزوء کسانی بودم که بازی بیرون انزلی نمی رفتم ولی بخاطر صحبت های ایشان بازی تراکتور و نفت رو با بچه ها رفتم . همه اینا رو گفتم که همه بدونند بعضی ها برای پول ملوان رو دوست دارن ولی نه بعضی ها عاشق اند .
  دانیال ابراهیمی هم عاشق ملوانه

 19. javad   سپتامبر 23, 2013  

  آقا دانیال سلام خسته نباشی مرد اینو بدون تا بد نباشه خوب به چشم نمیاد

 20. mory   سپتامبر 23, 2013  

  دانیال آبای حرف نداری . پس بیخیال زر زر بعضی ها باش .

 21. فرزین دژپرور   سپتامبر 23, 2013  

  آقای ابراهیمی تولدت مبارک .آقای اصغری ما هم هستیم اداره نوغان و جهانگانی و ولی آباد و سوسر و تختیو سامانسر همه هستند آدرس همه جای انزلیرو بده چون شما و آقای ابراهیمی ملولنی هستی و مردم انزلی پوشت ملوان و ملوانی هستن

 22. hamed   سپتامبر 23, 2013  

  dash danial tavalodet mobarak dadash khodeto eshghast

 23. hassan   سپتامبر 23, 2013  

  دانیال انزلیچی دوست داریم آبای تولدت مبارک

 24. محمد زارعی   سپتامبر 23, 2013  

  بابا اونا رو ولش کن خودتو عشقه ، تولدت مبارک
  چون ملوان نباشد تن من مباد

 25. علیرضا   سپتامبر 23, 2013  

  داش دانی ، بیخیال باش
  همیشه همینجوری بود هرکی کارشو خوب انجام میده بقیه اذیتش میکنن
  مهم اینه که بچه های انزلی دوستت دارن

 26. charming   سپتامبر 23, 2013  

  اقای ابراهیمی تولدت مبارک

 27. نرگس   سپتامبر 24, 2013  

  مرسی.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب