کسب 3+1 سهميه در ليگ قهرمانان خوب است

سهيل مهدي در مورد در وضعيت ارزيابي‌هاي کنفدراسيون فوتبال آسيا از باشگاه‌هاي ليگ برتر، گفت: پاسخ ارزيابي‌ها و امتياز دهي‌ به فدراسيون‌ها هنوز اعلام نشده است و فقط وضعيت ورزشگاه‌ها را به ما اعلام کرده‌اند که ورزشگاه حافظيه مورد تاييد کنفدراسيون فوتبال آسيا قرار نگرفت. اين ورزشگاه مشکل نور و ترميم وضعيت چمن داشت که اين ايرادها به موقع برطرف نشد.

به گزارش Malavan.ir و نقل از فارس، وي ادامه داد: در حال حاضر ما 12 ورزشگاه A منفي داريم که بسيار خوب است و 15 باشگاه‌ها ما از 16 باشگاه ليگ برتري در ورزشگاه‌هاي A منفي بازي مي‌کنند. تصور مي‌کنم اگر بتوانيم 3+1 سهميه در ليگ قهرمانان کسب کنيم سهميه خوبي گرفته‌ايم زيرا تعداد کشورهاي شرکت کننده در ليگ قهرمانان آسيا زيادتر خواهد شد. بحرين و اردن هم درخواست حضور در ليگ قهرمانان آسيا را کرد‌ه‌اند.

مهدي در مورد اينکه چرا هيچ ورزشگاهي از ايران نتوانسته A مثبت بگيرند، گفت: دليلش اين است که ورزشگاه‌هاي A مثبت ورزشگاه‌هاي جام جهاني هستند. ورزشگاه‌هايي که مسقف باشند و جايگاه ويژه آنها 300 نفر گنجايش داشته باشد و فاکتورهاي ديگر که هيچ کدام از ورزشگاه‌هاي ما اين ويژگي‌ها را ندارند.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.