امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
11:46:46 - یکشنبه 27 ژانویه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاش پورغلامی کنار احمدزاده مي‌ماند
نصرت ايراندوست درباره روند ضعيف ملوان گفت: بحران براي هر تيمي ايجاد مي‌شود ولي در آمدن از بحران سخت است و از طرفي نبايد از فشار تماشاگر هم غافل شد. همان طور که پرسپوليس در بحران قرار داشت و در چند هفته اخير به سختي از انتهاي جدول در حال صعود است و بر بحران […]

نصرت ايراندوست درباره روند ضعيف ملوان گفت:

بحران براي هر تيمي ايجاد مي‌شود ولي در آمدن از بحران سخت است و از طرفي نبايد از فشار تماشاگر هم غافل شد. همان طور که پرسپوليس در بحران قرار داشت و در چند هفته اخير به سختي از انتهاي جدول در حال صعود است و بر بحران غلبه پيدا کرده است.

نصرت ایراندوست با انتقاد از کساني که وضعيت مديريتي را عامل نتايج اخير مي‌دانند گفت:

اين درست نيست وقتي در داخل تيم هستيم يک حرف بزنيم و وقتي در خارج از تيم هستيم يک حرف ديگر. همين مديريت فعلي احمدزاده را آورد و چهار برد پياپي کسب کرد و من معتقدم که اي کاش پورغلامي در کنار احمدزاده مي‌ماند چرا که در مکتب ملوان تعويض مربي در ميانه فصل اتفاق نمي‌افتد و بازيکن خودش و نگاهش به مربي به نوعي باثبات‌تر است.
 من سکوت پورغلامي درباره نتايج ملوان را تحسين مي‌کنم و هميشه از خودم مي‌پرسم آيا امکان نداشت پورغلامي اين سکوت را وقتي احمدزاده را به عنوان دستيارش قرار دادند انجام مي‌داد؟ مطمئنم حضور اين دو حتي به صورت سمبليک هم مي‌توانست وضعيت بهتري را ايجاد کند و بعيد مي‌دانم به او گفته باشند که از اين به بعد شما هيچ کاره‌ايد و احمدزاده همه کاره. احتمال مي‌دهم به او توصيه کرده باشند که با مشورت احمدزاده تيم را ارنج کن.

پيشکسوت ملوان در جواب اين سوال که راه حل بحران را چه مي‌دانيد، گفت:

 بحران بعد از بازي شش بر صفر مقابل پرسپوليس ايجاد شد و فکر مي‌کنم با دعوت از پيشکسوتان و دلسوزان ملوان مي‌توان راه حل آن را پيدا کرد.

مسئول فعلي آکادمي فوتبال ملوان در پايان با خاص دانستن داربي گيلان گفت:

هر دو تيم در بحران هستند و تيمي که کمتر اشتباه کند مي‌تواند برنده باشد و اميدوارم آن تيم ملوان باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. Issac   ژانویه 29, 2013  

    افكار و تاكتيك پور غلامي به مراتب بهتر از افكار آقاي احمدزاده بوده، حتي اگه داماش رو ببريم باز هم چيزي تغيير نميكنه و اين يه اتفاقه، تغيير جايگاه پرسپليس در جدول اتفاقي نبوده، تاكتيك اتخاذيه مربي جواب داده، ما همون بازيكنارو در اختيار داريم، پس ملوان ضعف بازيكن نداره، حتي اگه داماش رو هم ببريم يه اتفاق بيشتر نيست ، چون نوع فوتبالي كه احمدزاده واسه تيم رقم زده كاملاً بي كيفيت و بدون برنامست، ما نميخوايم با اتفاقات امتياز بگيريم،


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب