چه برد چه باخت با خاطره خوش، انزلي را ترک کرديم

محمود ياوري در کنفرانس خبري قبل از ديدار فجرسپاسي و ملوان بندرانزلي در هفته پانزدهم ليگ برتر، با بيان اينکه براي کسب امتياز به انزلي آمده‌ايم، اظهار کرد: مردم انزلي به ما هميشه محبت داشتند و هيچ وقت اين دو تيم باهم ضد فوتبال بازي نکرده‌اند.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از تسنيم، وي با بيان اينکه برد و باخت براي تماشاگران انزلي در حفظ شأن تيم‌ها تأثيري نداشته است، افزود: چه زمانيکه بازي را برديم و چه زمانيکه واگذار بازي، با خاطره خوش، انزلي را ترک کرديم.

سرمربي تيم فوتبال فجر شهيد سپاسي گفت: اميدوارم فردا يک بازي جوانمردانه، خوب و با کيفيت بالا را از هر دو تيم ملوان و فجر شاهد باشيم.

ياوري از وضعيت ورزشگاه شيراز انتقاد و تصريح کرد: اگر وضعيت اين ورزشگاه بهبود پيدا نکند، بازي‌هاي خود را در شهرهاي اطراف انجام مي‌دهيم.

وي با بيان اينکه علت تاخيرم براي حضور در نشست خبري عدم اطلاع‌رساني صحيح سرپرست تيم بود، گفت: اميدواريم فردا بازي خوبي را شاهد باشيم.

سرمربي تيم فوتبال فجر شهيد سپاسي، ملوان را از تيم‌هاي آماده ليگ‌برتر عنوان و اظهار کرد: ملوان در ورزشگاه خانگي خود بازي مي‌کند ولي فجر نيز به کسب امتياز اميدوار است.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.