امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
11:30:50 - جمعه 19 ژوئن 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیشگاه‌هادیان : امیدوارم تصمیم‌ها به سود ملوان باشد
محمود پیشگاه‌ هادیان در گفت و گو ، در مورد وضعیت باشگاه ملوان، گفت: تصمیم گرفتیم که تمرینات را از روز شنبه و با حضور بازیکنانی از تیم‌های پایه و تیم ملوان نوین که تیم دوم باشگاه است آغاز کنیم. امروز هم از زمین تمرین حسن‌رود انزلی بازدید کردیم تا شرایط برای آغاز تمرینات مهیا […]

محمود پیشگاه‌ هادیان در گفت و گو ، در مورد وضعیت باشگاه ملوان، گفت: تصمیم گرفتیم که تمرینات را از روز شنبه و با حضور بازیکنانی از تیم‌های پایه و تیم ملوان نوین که تیم دوم باشگاه است آغاز کنیم. امروز هم از زمین تمرین حسن‌رود انزلی بازدید کردیم تا شرایط برای آغاز تمرینات مهیا شود.

وی ادامه داد: نمی‌خواهیم ملوان زمان را از دست بدهد و همزمان با انجام کارهای انتخاب مالک و مدیرعامل و سرمربی جدید کادر فنی فصل گذشته تمرینات را آغاز می‌کنند. نباید از تیم‌های دیگر لیگ برتر عقب بمانیم.

معاون ورزشی ملوان در مورد اینکه این باشگاه با ورزشگاه تختی قرارداد ندارند، گفت: فصل گذشته هم خودم قرارداد با ورزشگاه تختی را منعقد کردم و قرارداد ما تا پایان مرداد است اما در پایان فصل گفته شد که اجازه بدهید ما کارهای ترمیم زمین چمن را انجام بدهیم و نظارتی ۵۰ درصدی بر روی کار زمین چمن داریم و مطمئنم که فصل آینده هم زمین تختی انزلی مثل فصل گذشته چمنی خوب و مرغوب خواهد داشت. البته مالک آینده باشگاه باید هزینه‌های چمن را پرداخت کند.

وی در مورد اینکه بالاخره مالک فصل آینده باشگاه چه کسی خواهد شد، گفت: من هم از این موضوع بی‌خبرم فقط امیدوارم که هر تصمیمی گرفته می‌شود به خیر و صلاح ملوان باشد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب