پیشنهاد تشکیل جلسه هیئت مدیره را می‌دهم

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: با پنج گروه برای فروش امتیاز تیم فوتبال ملوان مذاکره کرده‌ایم.

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به خبر خرید امتیاز تیم ملوان انزلی توسط سیروس محجوب اظهار داشت: اینکه خریدار یا سرمایه‌گذاری به تیم ملوان بیاید بسیار خوب است البته به شرطی که مراحل قانونی آن طی شود و مسائل به طور کامل قانونی و شفاف باشد و این انتقال امتیاز مثل تفاهمنامه قبلی نباشد که بعد از انصراف سرمایه‌گذار وضعیت باشگاه در حالت مبهم قرار بگیرد. باید آینده‌نگری برای باشگاه لحاظ شود، اینکه وضعیت مالی بازیکنان، کادر فنی، کارکنان باشگاه نیز در این انتقال دیده شود.

وی ادامه داد: حضور سرمایه‌گذار بسیار خوب است البته نام ایشان سال گذشته برای تیم داماش مطرح شد که نمی‌دانم چرا این اتفاق نیفتاد اما باید بدانیم باشگاه ملوان یک باشگاه با قدمت 50 ساله است و باشگاه سه ساله یا پنج ساله نیست بنابراین باید انتقال امتیاز باشگاه قانونی صورت گیرد. پیش از این هم در یک ماه گذشته نام فردی مطرح شد که میلیاردها تومان بدهی در بندرعباس داشت اما گفته شد می‌خواهند باشگاه را به او واگذار کنند که این اتفاق نیفتاد.

مدیرعامل باشگاه ملوان تصریح کرد: نمی‌دانم چرا در آستانه دیدار حساس با تیم راه‌آهن چنین مسائلی را مطرح می‌کنند آن هم در حالی که خود فرماندار تاکید می‌کند این انتقال هنوز قطعی و نهایی نشده اما عده‌ای که مشخص نیست چه هدفی دارند از انتقال قطعی این تیم خبر می‌دهند و حتی اعضای هیئت مدیره تعیین می‌کنند و باعث تزلزل در تیم و شهر انزلی می‌شوند، قطعا این افراد قصد خوبی از این مسئله ندارند. به نظر من منافع تیم و مردم مهم‌اند اینکه چه کسی می‌آید و می‌رود مهم نیست.

درودگر افزود: ما یک سازمان قانونی هستیم و هیئت مدیره پنج نفره داریم آنها باید در مورد واگذاری امتیاز تیم تصمیم بگیرند من هم قطعا منافع باشگاه ملوان را به منافع شخصی‌ام ترجیح می‌دهم ملوان ارث پدری من نیست اما توجه داشته باشید وقتی فردی مثل حسین هدایتی که میلیاردها تومان از جیب خود برای ورزش خرج کرده نمی‌تواند به کارش تا انتها در ملوان ادامه بدهد چگونه باید به فردی دیگر بدون آنکه هیچ تضمینی برای اجرای تعهداتش بگیریم امتیاز را به او واگذار کنیم ما همین هفته 300 میلیون تومان از حسین هدایتی گرفته‌ایم.

وی افزود: هیئت مدیره باشگاه ملوان برای واگذاری امتیاز باشگاه تاکنون با پنج گروه خریدار مذاکره کرده است چرا اسم هیچکدام آنها را نیاورده‌ایم اما اسم یک شخص در آستانه بازی با راه‌آهن مطرح می‌شود؟ باور کنید من اگر بدانم انتقال قانونی و با رعایت تمام شرایطی که گفتم لحاظ شود دو دستی باشگاه ملوان را تقدیم می‌کنم و می‌روم البته بعد از آنکه پول‌هایی که برای ملوان خرج کرده‌ام را بگیرم. از بازیکنان هم تشکر می‌کنم که با وجود شرایط بسیار سخت مالی همواره در کنار هم برای موفقیت ملوان تلاش کرده‌اند و نتایج خوبی هم گرفته‌ایم.

مدیرعامل باشگاه ملوان تصریح کرد: من همین امشب خدمت فرماندار می‌رسم و از ایشان می‌خواهم که جلسه هیئت مدیره را به طور ویژه تشکیل دهند تا برای باشگاه تصمیم‌گیری شود.

7 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.