پیروزی پرگل فوتبال ساحلی ملوان بر دریادلان بوشهر

به گزارش اختصاصی Malavan.ir ، تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرانزلی در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران از ساعت 15:15 دقیقه سه شنبه مورخ 92/7/30  در زمین ورزشی شهدای بشمن بندرانزلی به مصاف تیم دریانوردان بوشهر رفت که این دیدار با نتیجه ی 6 بر 4 به نفع ملوانان به پایان رسید از نکات قابل توجه در این دیدار حضور پر شور هواداران ملوان بود که تیم خود را تا پایان بازی حمایت کردند.

وحید کنفدوست بازیکن مستعد تیم ملوان در این دیدار هتریک کرد و فرید بلوکباشی نیز ۲ گل به ثمر رساند، مسعود غلامی دیگر گل ملوان را به ثمر رساند، لازم به ذکر است مسعود غلامی بعد از مدتها دوری از میادین در دقایق کمی که وارد میدان شد گل زیبایی به ثمر رساند، این بازیکن انزلیچی سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و تیم فوتبال چمنی ملوان بندرانزلی را دارد و به دلیل مصدومیت شدید چند سالی از فوتبال حرفه ای دور مانده است.

در وقت سوم این دیدار دروازبان تیم دریانوردان بوشهر در حالی که مصدوم شده بود مرتکب خطای پنالتی نقطه دوم شد که فرید بلوکباشی پشت توپ ایستاد و با یک حرکت جوانمردانه توپ را به بیرون از زمین فرستاد.

حمید میهن دوست در دقیقه 15، آرش کرمی دردقیقه 23، حسن جوادی در دقیقه 31 و مصطفی کیایی در دقیقه 35 گل های تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر را به ثمر رساندند.

صادق درودگر و سیروس مرادی و مهرداد اسکندری نیز از اواسط بازی در کنار تیم حضور یافتند.

تهیه و تنظیم  و عکس: علیرضا زارع

 

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.