پیام تبریک سایت ملوان.آی آر به حسن روحانی

براساس نتيجه قطعي شمارش آراي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري حسن روحاني با 18 ميليون و 613 هزار و 329 راي از کل آرا ماخوذه در مرحله اول، حائز اکثريت مطلق آراء و به عنوان رييس‌جمهور منتخب مردم براي 4 سال آينده انتخاب شد.
حسن روحاني متولد 21 آبان 1327 در سرخه شهرستان سمنان است. وي که در حال حاضر علاوه بر نمايندگي مردم تهران در مجلس خبرگان، رييس مرکز تحقيقات استراتژيک مجمع تشخيص مصلحت نظام است، عضويت در مجمع تشخيص مصلحت نظام و شوراي عالي امنيت ملي را در کارنامه خود دارد.
روحاني، نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي در دوره چهارم و دوره پنجم و دبير شوراي عالي امنيت ملي از سال 1368 تا 1384 بوده است.او در اين سمت، رئيس تيم هسته‌اي و مذاکره‌کننده ارشد ايران با سه کشور اروپايي آلمان، فرانسه و بريتانيا در مورد برنامه هسته‌اي ايران بود.
در 22 فروردين 92 حسن روحاني با شعار «دولت تدبير و اميد» براي انتخابات رياست جمهوري رسماً اعلام کانديداتوري کرد. وي در 17 ارديبهشت، با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور، نام خود را براي رقابت 24 خرداد ثبت کرد.

به نوبه خود از همین تریبون استفاده کرده و از طرف سایت ملوان.آی آر و مردم شهید پرور بندرانزلی به ایشان تبریک عرض مینماییم

برچسب ها:
یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.