امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
۱۴:۵۳:۵۵ - پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پژمان و مازیار به ملوان بازنمی گردند
ملوان کماکان درگیر مشکلات و چالش های مالی و مدیریتی است و حرف های علی لطیفی و بازیکنان این تیم در کنفرانس خبری قبل از بازی این تیم در هفته دوم بیانگر عمق این مشکلات بود. این تیم بعد از شکست در هفته اول رقابت ها برابر سرخپوشان پاکدشت در هفته دوم در انزلی میزبان […]

ملوان کماکان درگیر مشکلات و چالش های مالی و مدیریتی است و حرف های علی لطیفی و بازیکنان این تیم در کنفرانس خبری قبل از بازی این تیم در هفته دوم بیانگر عمق این مشکلات بود. این تیم بعد از شکست در هفته اول رقابت ها برابر سرخپوشان پاکدشت در هفته دوم در انزلی میزبان آرمان گهر بود اما در حالی که این تیم در حال انجام مسابقه است خبرهایی در ارتباط با تغییرات اساسی در کادرفنی و بازگشت چهره های سرشناسی به گوش می‌رسد که پیش از این هم هدایت ملوان را به عهده داشتند.

در انزلی امروز این شایعه به گوش می رسید که مسئولان باشگاه قصد دارند پژمان نوری و مازیار زارع و به احتمال زیاد محمداحمدزاده و همان تیم فنی گذشته را به ملوان بازگردانند اما اخبار حکایت از این دارند که تا الان هیچ صحبتی با این چهره های محبوب در انزلی نشده است. ضمن اینکه خبرهایی نیز وجود دارد که نوری و زارع با این کادرمدیریتی فعلی ملوان به هیچ وجه قصد همکاری ندارند و این ماجرای بازگشت آن ها را در حال حاضر تبدیل به شایعه ای غیرممکن کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب