پژمان نوري: نبايد فوتبال ايران را ول مي کردم

پژمان نوري: نبايد فوتبال ايران را ول مي کردم
هافبک تيم ملي گفت: کارلوس کرش از نحوه بازي و نتيجه مساوي با قطر اصلا راضي نبود.

پژمان نوري در گفت و گو با پانا درباره توقف تيم ملي مقابل قطر اظهار داشت: هدف ما اين بود که به عنوان تيم اول به مرحله بعد برويم ولي مقابل قطر خوب بازي نکرديم و مثل هميشه هماهنگ نبوديم. حتي کرش هم زياد از نتيجه و نحوه بازي ما راضي نبود.

وي افزود: زياد خوب نبوديم البته اين طور نبود که نخواهيم برنده شويم . با هدف برد به ميدان آمديم و کم هم نگذاشتيم. بچه ها تمام تلاش خود را کردند. ديديد که حتي توپ ما به تير هم خورد ولي شانس نداشتيم. ما بايد بهتر از اين باشيم و در گروه بعدي بايد تمرکز بهتري روي بازي ها داشته باشيم چون تيم هاي سختي در پيش هستند.

 

 

هافبک تيم ملي تصريح کرد: آمده بوديم اين بازي را ببريم ولي از اين مساوي کسي ناراحت نشد چون بحريني ها خاطره بدي از خود گذاشته بودند و همه از حذف آنها خوشحال شديم. ما اصلا به اين چيزها فکر نمي کرديم و به قطر راه نداديم. فقط خواست خدا بود که قطري ها بالا بيايند چون اگر شوت نکونام گل مي شد، آن وقت بازي را 3 بر يک مي برديم.

نوري گفت: فعلا در الامارت هستم و آنها دارند مرا اذيت مي کنند. البته تقصير خودم است که انتخابم اشتباه بود. نبايد فوتبال ايران را ول مي کردم و به امارات مي رفتم. واقعا از اين انتخاب پشيمانم ولي ديگر چاره اي نيست و شايد قسمتم اين بود که چنين شرايطي برايم پيش بيايد.

وي تاکيد کرد: فوتبال امارات خيلي ضعيف است و قابل مقايسه با ليگ ما نيست. وقتي يکي دو هفته از قراردادم با الامارت مي گذشت، حتي سعي کردم با اين تيم فسخ کنم و به ملوان برگردم ولي نشد. بعد گفتم در تعطيلات برمي گردم که انگار قضيه را آنها فهميدند و تاريخ ها را طوري تنظيم کردند که نتوانم در ليگ ايران بازي کنم.

نوري گفت: از کرش تشکر مي کنم که مرا به تيم ملي دعوت کرد و مقابل قطر بازي داد. از لحاظ روحي رواني در شرايط خوبي نبودم چون در اين مدن خيلي در الامارات سختي کشيدم و مدام سر فسخ قرارداد بحث داشتيم با اين حال اميدوارم بتوانم شرايطم را حفظ کنم و در ليست هاي بعدي کرش هم باشم.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.