امروز یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
9:29:05 - یکشنبه 16 آگوست 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پویا نزهتی: با استیلی نتیجه می گیریم – شکست برابر استقلال را برابر استقلال جبران کردیم!
یکی از استعدادهای فوتبال انزلی محسوب می شد که همه برایش آینده درخشانی پیش بینی می کردند اما خروج زودهنگام از انزلی و تیم محبوبش ملوان سبب شد تا آنچنان که باید و شاید چهره نشود. با این وجود پویا نزهتی حالا در ۳۰ سالگی به انزلی بازگشته تا اواخر فوتبالش را در ملوان تیم […]

یکی از استعدادهای فوتبال انزلی محسوب می شد که همه برایش آینده درخشانی پیش بینی می کردند اما خروج زودهنگام از انزلی و تیم محبوبش ملوان سبب شد تا آنچنان که باید و شاید چهره نشود. با این وجود پویا نزهتی حالا در ۳۰ سالگی به انزلی بازگشته تا اواخر فوتبالش را در ملوان تیم محبوبش سپری کند.

نزهتی ابتدا درباره ملوان این فصل گفت: تیم ما خیلی دیر بسته شد و هفته خیلی زیادی را به دلیل بلاتکلیفی مدیریتی از دست داد. به همین دلیل خیلی دیر تمرینات خود را آغاز کرده ایم و همین باعث شده تا از بقیه تیمها عقب تر باشیم و مشکلات بدنی داشته باشیم.

وی درباره شرایط فعلی تیمش گفت: با وجود همه مشکلات فصل را بد آغاز نکردیم. دو برد و یک باخت به دست آورده ایم. بردن ذوب آهن ، قهرمان جام حذفی فصل گذشته یک نتیجه مهم بود و ما را به آینده امیدوار کرد.

هواداران ملوان نگران نباشند. انشالله در ادامه و بازی به بازی شرایط بهتری پیدا می کنیم. همچنین می توانیم عقب ماندگی خود را نسبت به بقیه تیمها در تعطیلات بعد از هفته پنجم جبران کنیم. نزهتی در ادامه بهر برد خانگی این تیم در هفته سوم برابر استقلال اهواز اشاره کرد و گفت: وقتی در خانه بازی می کنیم، نباید به نتیجه ای به جز برد فکر کنیم. استقلال اهواز تیم جوان و جویای نامی است که انگیزه های بسیاری داشت اما تیم ما نیز بعد از تغییرات بوجود آمده در کادر فنی مصمم بود تا بتواند با یک برد خوب مشکلات اخیر را به دست فراموشی بسپارد.

خوشبختانه شوک ایجاد شده در تیم جواب داد و ما برد خوبی را به دست آوردیم. بدین ترتیب ضمن کسب سه امتیاز خانگی، شکست هفته گذشته برابر استقلال را برابر یک استقلال دیگر جبران کردیم! بازیکن تند و تیز و سرعتی ملوان در ادامه نظرش درباره تغییرات کادر فنی بیان کرد و آن را مثبت ارزیابی نمود: این تغییرات اجتناب ناپذیر بود.

شرایط مالی باشگاه به نوعی است که در این برهه نمی توانستند خواسته های امیر قلعه نویی را برآورده کنند و او هم جدا شد. خوشبختانه به جای قلعه نویی هم یک مربی باتجربه و کاربلد آمده است. آقای استیلی هم مربی کاربلدی است و در تیم های بزرگ مثل پرسپولیس نیز کار کرده و من امیدوارم که با ملوان نتیجه بگیرد. مهمترین دستاورد این تغییر این است که ملوان بالاخره از بلاتکلیفی نجات پیدا کرد چرا که در دو هفته گذشته وضعیت آقای قلعه نویی به دلیل مشکلات موجود مشخص نبود و تیم در یک نوع بلاتکلیفی قرار داشت که خوشبختانه با آمدن آقای استیلی این مشکل برطرف شد.

نزهتی افزود: من به تغییرات فوق خوشبینم به ویژه اینکه گام اول را با کادر فنی جدید محکم برداشتیم و به پیروزی رسیدیم و امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد. حمیدخان آنقدر فوتبال فهم است که فقط برای کمک به ملوان به اینجا آمده. وی در پایان درباره بازی هفته آینده ملوان برابر نفت گفت: نفت تیم خوب و پرمهره ای است که در فصل گذشته تا پای قهرمانی و جام رفت. آنها در این فصل تقویت نیز شده اند اما در سه هفته ابتدایی بدشانس بوده اند و قطعا برای جبران مافات با انگیزه بیشتری مقابل ما قرار خواهند گرفت. با نفت تهران بازی سختی داریم ولی شرایط ملوان خوب است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب