پول می دهیم ولی نه با این شرایط

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ایسنا، مالک سابق باشگاه ملوان در واکنش به انتقادهای درودگر اظهار کرد: من سال گذشته بنا به تایید مدیران باشگاه ملوان شش میلیارد و بنا به مستندات خودم حدود هشت میلیارد هرینه کرده‌ام که این رقم از مبلغ تعهد پنج میلیاردی ابتدای فصل گذشته اینجانب در هر صورت بیشتر است. یعنی من در هر صورت به قول خودم به مردم و مسئولان در ابتدای فصل پایبند بوده‌ام.

وی افزود: در ابتدای فصل جاری نیز در جریان مذاکرات با مسئولان محترم انزلی اخلاقا و نه اجبارا قول کمک یک میلیاردی آن هم در طول فصل جاری داده‌ام که همچنان به قول خودم پایبندم ولی آنچه باعث شده در پرداخت این مبلغ کمی تامل کنم اطلاع از این موضوع است که بسیاری از عوامل، کادرفنی و بازیکنان فصل گذشته ملوان همچنان خود را طلبکار اینجانب دانسته و در برنامه‌های مختلف مانند نود من را مسئول این بدهی می‌دانند در حالی که من بابت فصل قبل و بنا به مستندات باشگاه، برگ تسویه ، صورتجلسه فسخ و تایید مسئولین تسویه کامل کرده‌ام و همه طلبکاران باید بدانند که پیگیر طلب خودشان از طریق طرف قراردادشان باشند، چون من این پول را بنا به مستنداتی که اشاره کردم تماما به مدیریت باشگاه پرداخت کرده‌ام.

هدایتی ادامه داد: اینکه مدیر عامل باشگاه ملوان بصورت یک طرفه تصمیم به تخصیص بودجه سال گذشته و از محل طلب بازیکنان فصل قبل به بازیکنان فصل جاری کرده‌اند موضوعی است که به خود ایشان مربوط است ولی مصاحبه با مطبوعات جهت تحت فشار قراردادن من و به قصد دریافت یک میلیاردی که اینجانب به باشگاه ملوان قول اخلاقی داده ام به هیچ نتیجه ای نمی‌رسد. دلیل این امر هم اینست که چرا من باید با وجود تسویه کامل فصل گذشته با باشگاه ملوان همچنان بدهکار شناخته شده و برایم بنر نصب کنند و تعیین تکلیف کنند که ” کجا پول بده و کجا پول نده”. همین جا عرض می‌کنم هر زمان صلاح ببینم پولم را هزینه ملوان عزیز، پرسپولیس، گهر و کشتی می‌کنم. همچنین از کجا بدانم پولی که مجددا می‌دهم طور دیگری مدیریت شود. سوال من از آقایان این است آیا اگر شما را علیرغم تسویه کامل و عمل به تعهدات همچنان بدهکار معرفی و بر علیه شما بنر نصب کنند شما باز هم پول می‌دهید؟ و اگر بله به این پول چه می گویند؟ در کجای دنیا با حامی مالی یک باشگاه چنین رفتاری می شود که تلاش کنند با فشار مطبوعات پول بگیرند؟ تا آنجا که ما دیده ایم برای چنین درخواستی معمولا هر کاری می کنند جز تهدید. بله پول می دهم ولی نه با این شرایط.

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.