پورغلامی : مسایل مالی و فنی به هم مربوطند

پورغلامی:مسایل مالی و فنی به هم مربوطند

سرمربی ملوان علت تحریم تمرین‌های این تیم توسط بازیکنان را، شنیده شدن صدای آن‌ها از سوی مسئولان می‌داند.

فرهاد پور غلامی در مورد شرایط تیم ملوان و نتایج به دست آمده این تیم، گفت: خیلی مسایل در روند نتیجه‌گیری ملوان تاثیر گذار است و نمی‌توان گفت که علت این نتیجه‌ها فقط مشکلات فنی است. مسایل دیگری هم در روند رو به رشد ما تاثیرگذار است، ولی می‌توانستیم در جدول رتبه بهتری داشته باشیم و کمی هم بدشانسی از این موضوع جلوگیری کرد. در بازی‌هایی مانند بازی با راه‌آهن و نفت آبادان بدشانسی آوردیم.

سرمربی ملوان با اشاره به تاثیر مشکلات مالی در عملکرد این تیم، گفت: مسایل مالی دقیقا با مسایل فنی ربط پیدا می‌کند که البته در تلاش هستیم این مشکل را هم حل کنیم.

پورغلامی در مورد تحریم تمرینات توسط بازیکنان ملوان، اظهار کرد: تمرینات ما فقط یکی دو روز تعطیل شد و دلیلش هم این بود که بازیکنان می خواستند کاری کنند تا صدایشان شنیده شود. بعد از گذشت دو روز یک اردوی چهار روزه برگزار کردیم و با توجه به وضعیت بارانی موجود سخت کار کردیم و بازیکنان هم در تمرین بسیار سخت کوشانه عمل کردند.

وی با اشاره به جلسه‌ای که در مورد مشکلات مالی برگزار شد، گفت: روز یکشنبه جلسه‌ای با رییس هیات مدیره ، صالح نیا و افقی داشتیم. در این جلسه مشکلات مالی را بیان کردیم و قرار شد که خود بهمنی چند روزی رایزنی کند و همچنین خودش از زبان بازیکنان مشکلات را جویا شود.

وی افزود: روز شنبه به همراه چند نفر از بازیکنان به دفتر بهمنی می رویم و در مورد این مسایل صحبت می‌کنیم.

پورغلامی در مورد انتخاب دستیارش به عنوان مربی برتر اخلاق از سوی کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال، گفت: خوشحال هستم که سید محمد حبیبی از طرف کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال به عنوان مربی اخلاق انتخاب شد. از سازمان لیگ ، همکارانم و هواداران ملوان به دلیل این انتخاب تشکر می‌کنم و امیدوارم که ملوان همیشه از لحاظ اخلاقی بازیکنان خوبی داشته باشد.

سرمربی ملوان در مورد بازی آینده تیمش برابر فجرسپاسی نیز گفت: تیم ما و فجر نزدیک به هم هستیم. کلانتری از دوستان صمیمی من است و فجر کادر فنی خوبی هم دارد، اما با این وجود به دنبال کسب سه امتیاز از این بازی هستیم. امیدوارم بتوانیم در این بازی شرایط‌مان را بهتر کنیم.

وی افزود: برای نیم فصل دوم باید در پست‌هایی که خلاء داریم دو سه بازیکن را جذب کنیم تا بتوانیم شرایط بهتری را به دست بیاوریم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.