پورغلامی : تیم ملی می تواند

فرهاد پورغلامي در مورد ديدار سه‌شنبه با کره جنوبي در مقدماتي جام جهاني برزيل، گفت: يک مسابقه حساس و تعيين کننده‌ در پيش داريم و قطعا کادر فني، بازيکنان و مردم فوتبال‌دوست ايران اهميت اين بازي را درک کرده‌اند. تيم ملي در اين روز نيازمند حمايت همه مردم خوب و خونگرم است و نبايد تيم ملي را در ورزشگاه آزادي تنها بگذاريم. در صورت پيروزي مقابل کره جنوبي مي‌توانيم اميدوارانه‌تر به روزهاي آينده فکر کنيم.

وي در مورد اينکه برخي مي‌گويند به دليل اينکه سطح فوتبال کره جنوبي بالاتر از فوتبال ايران است، نبايد انتظار پيروزي در اين بازي داشته باشيم، ادامه داد: کره جنوبي از نظر امکانات و زيرساخت‌هاي فوتبالي جلوتر از ماست ولي اين دليل نمي‌شود که در اين بازي نتوانيم نتيجه بگيريم. ما مي‌توانيم با حمايت مردم، کره جنوبي را در ورزشگاه آزادي شکست دهيم.بايد مقابل کره جنوبي هجومي بازي کنيم. مردم، فوتبال هجومي را دوست دارند و اگر با اين روش بازي کنيم و خداي ناکرده نتيجه هم نگيريم مردم راضي هستند.بايد تيم کره را تحت فشار بگذاريم و خط هافبک تيم ملي در زماني که توپ را از دست مي‌دهيم به خط دفاع کمک کند و اجازه کنترل بازي را به کره‌اي‌ها ندهيم. همين طور زماني که تيم ملي ايران صاحب توپ مي‌شود بايد به بازي سرعت بدهد و نبايد کند بازي کنيم و سريع توپ را به گردش درآوريم تا مانع سازماندهي خط دفاعي کره‌اي‌ها شويم.

 

پورغلامي در مورد حضورش در ملوان به عنوان مشاور، گفت:

با درودگر مديرعامل باشگاه صحبت کرده و اين پست را قبول کردم و اميدوارم بتوانيم به ملوان کمک کنيم. مهم باشگاه ملوان است و همه ما سرباز ملوان هستيم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.