پورغلامی : با حضورکاپیتان تیم مان می بریم

فولاد تيم خوبي است که يک مربي فهميده و بسيار خوب و جنتلمن به نام فرکي دارد. اين تيم در اين فصل با وجود بازي‌هاي خوب از نظر امتياز گيري در جدول نتوانسته نتيجه بگيرد. هر دو تيم از هم شناخت دارند و قطعا آنها فيلم‌ بازي‌هاي ملوان را ديده‌اند. با اين حال ما براي گرفتن سه امتياز و پيروزي به ميدان مي‌رويم.

وي در مورد غيبت ملي‌پوشان و تاثيرش در تساوي مقابل تراکتوسازي، گفت: نبايد همه از تيم ملي انتقاد کنيم و بر سر تيم ملي خراب شويم. البته تيم ملوان به غير از دو ملي‌پوش در تيم بزرگسال دو بازيکن هم در تيم اميد داشت. با اين حال اگر تمرکز بيشتري داشتيم، مي‌توانستيم تراکتورسازي را شکست دهيم. ما گل‌هاي ساده‌اي مي‌خوريم. منظورم از گل های ساده این است که گل‌ها را در زماني مي‌خوريم که تمرکز لازم را نداريم و بايد تمرکز بيشتري داشته باشيم.

پورغلامی  در مورد اينکه هفته گذشته فولاد با اشتباه کمک داور شکست خورد و نگران اين نيست که چنين شکستي باعث شود روي کار داور ملوان و فولاد تاثيرگذار باشد، گفت: من به جامعه داوري احترام مي‌گذارم و به داوران ايراني اعتقاد کامل دارم. آنها اگر اشتباهي هم مي‌کنند کاملا سهوي است و اشتباهي عمدي صورت نمي‌گيرد.

و در مورد پژمان نوري گفت : کاپیتان در اين بازي حضور دارد زيرا او بعد از سفر لبنان دچار آنفولانزاي خفيفي شد اما اکنون در کنار تيم هست. فولاد خوزستان هم بختيار رحماني در اين بازي ندارد .

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.