پورغلامی:مصمم به کسب سه امتیاز هستیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت:با توجه به استفاده از مزیت میزبانی و نزدیکی موقعیت دو تیم ملوان و داماش در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ایران، مصمم به کسب هر سه امتیاز این دیدار هستیم.

”فرهاد پورغلامی” گفت: برای رسیدن به این مهم باید با تمرکز و دوندگی بالا و حمایت هواداران پرشور ملوان، امتیازات کامل این دیدار را به دست بیاوریم .
وی تصریح کرد: بارش باران درهنگام بازی موجب می شود تا هر دو تیم نتوانند تاکتیک های مورد نظر خود را روی زمین پیاده کنند و از زیبایی های این دیدار کاسته می شود .
پورغلامی خاطرنشان کرد : در این صورت بخش عمده ای از نتیجه بازی را اتفاقات فوتبال رقم خواهد زد .
وی در رابطه با بازیکنان محروم و مصدوم ملوان خاطر نشان کرد : ”محمد همرنگ” را به دلیل اخراج در مقابل شهرداری تبریز در اختیار نداریم و ”مهران جعفری و رضا طلبه” نیز بازیکنان مصدوم ما هستند که به بازی نخواهند رسید .
سرمربی ملوان با اشاره به این که ”محمد رضا مهدوی و محمد غلامی” از بازیکنان تاثیر گذار داماش در دیدار مقابل ملوان غایب هستند ، اضافه کرد : با این وجود ، تیمی که به دنبال پیروزی است ، به این گونه مسایل فکر نمی کند .
وی با اشاره به نوسان نتیجه گیری ملوان در فصل جاری ادامه داد : در چندین بازی به خصوص مقابل راه آهن و صنعت نفت آبادان شایسته مساوی یا باخت نبودیم و در برخی از بازی ها با بدشانسی نتایج و امتیازات را در عین ناباوری از دست دادیم .
پورغلامی در پایان با اشاره به این که گیلان شایسته داشتن سه تیم لیگ برتری است افزود: تمام تلاش مان شادکردن دل هواداران است .

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.