پورغلامي: يكي از مسئولان سازمان ليگ با بلندگو شعار پرسپوليسي مي‌داد

سرمربي تيم فوتبال ملوان گفت: يكي از مسئولان سازمان ليگ در ورزشگاه تختي انزلي بلندگو را برداشته بود و شعار پرسپوليسي مي‌داد.

فرهاد پورغلامي با اشاره به ديدار روز جمعه با پرسپوليس گفت: در هر دو نيمه ما تيم برتر بوديم و پرسپوليس به جز يك ضربه در نيمه دوم هيچ حمله‌اي روي دروازه ما نداشت. مصدوميت و محروميت‌ بازيكنان دست من را بسته بود با اين حال، بازيكنان ملوان شجاعانه و شرافتمندانه بازي كردند و از آنها تشكر مي‌كنم و فقط ناراحتم كه نتوانستم مردم انزلي را شادمان به خانه‌هايشان بفرستم.

وي ادامه داد: در ديدار رفت با پرسپوليس پنالتي‌هايي كه به سود پرسپوليس گرفته شد و حتي اخراج بازيكنان ما درست بود اما سوالم اين است آيا اگر رنگ پيراهن‌ها عوض مي‌شد بازهم داور چنين پنالتي‌هايي را مي‌گرفت؟ من به شما مي‌‌گويم جواب اين سؤال منفي است. داور جرات نمي‌كرد عليه پرسپوليس پنالتي بگيرد اما در مورد ما سختگيرانه عمل كرد. همانطور كه در ديدار با استقلال پنالتي آشكار بر روي پژمان نوري را نگرفتند. نه داور وسط و نه كمك داور جرات اعلام پنالتي را نداشتند. بنابراين به جرات مي‌گويم در فوتبال ناعدالتي‌هايي ديده مي‌شود.

وي تاكيد كرد: در ديدار برگشت هدايت ممبيني و كمك‌هايش قضاوت بسيار خوبي انجام دادند و عادلانه سوت زدند هر چند داور مي‌توانست به دروازه‌بان پرسپوليس زودتر اخطار بدهد زيرا او زياد وقت كشي مي‌كرد. با اين حال قهرماني پرسپوليس را به اين تيم تبريك مي‌گويم و اميدوارم پرسپوليس در آسيا موفق شود هر چند اگر ما هم چنين حامياني داشتيم مي‌توانستيم قهرمان جام حذفي شويم. اميدوارم ملوان بتواند در فصل آينده رتبه بهتري در ليگ برتر كسب كند و ما از خجالت طرفداران در بياييم هر چند به اين ملوان افتخار مي‌كنيم.

سرمربي ملوان با اشاره به وضعيت دو باشگاه پرسپوليس و استقلال گفت: اميدوارم اين 2 باشگاه هر چه زودتر خصوصي شوند تا تيم‌هاي شهرستاني راحت شوند و پشت سر سازمان تربيت بدني نيز حرف و حديث نباشد.

پورغلامي در مورد اتفاقات آخر مسابقه گفت: من تخريب ورزشگاه و شكستن صندلي‌ها را تاييد نمي‌كنم. مردم خونگرم و فوتبال دوست انزلي بايد بدانند چنين حركاتي به ضرر تيم ملوان تمام مي‌شود. ما فقط همين يك ورزشگاه پير را در انزلي داريم. بنابراين نبايد آن را تخريب كنيم كه دودش به چشم خودمان مي‌رود. اين حركات را ناپسند مي‌دانيم اما واقعيت آن است كه هواداران ملوان تحريك شدند.

وي يادآور شد: قبل از ورود ما به ورزشگاه آن طور كه به من گفتند؛ يكي از مسئولان سازمان ليگ بلندگو را برداشته بود و شعار پرسپوليسي مي‌داد. ضمن اينكه در پايان مسابقه و بلافاصله پس از سوت داور سرود قهرماني پرسپوليس در ورزشگاه سر داده شد. اين مسائل طرفداران ما را تحريك كرد. چرا اجازه ندادند بازيكنان دو تيم به رختكن بروند و هنگام توزيع جام سرود پرسپوليس پخش شود؟ طرفداران ملوان در حال ترك ورزشگاه بودند كه پخش سرود پرسپوليس آنها را تحريك كرد.

پورغلامي تاكيد كرد: سازمان ليگ و عزيز محمدي بايد اين مسائل را پيگيري كنند نه اظهارات مجيد جلالي را. جلالي مربي‌اي است كه كسي در صداقتش شك ندارد و اتحاديه مربيان كه در عيد نوروز براي من كارت تبريك فرستاد، بايد از جلالي حمايت كند. اين اتحاديه نبايد فقط براي تبريك و تسليت باشد. همانطور كه داوران حامي دارند مربيان نيز بايد پشت سر مجيد جلالي باشند و من خودم اولين حامي او هستم زيرا صحبت‌هايش بي‌دليل نبوده است.

سرمربي ملوان با دفاع از سوابق تاريخي اين تيم عنوان كرد: ملوان 7 مرتبه در فينال جام حذفي حضور يافته و 3 بار قهرمان شده است. مردم انزلي جام نديده نيستند اما نبايد آنها را تحريك مي‌كردند.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.